Rychlé dodání, přehledná objednávka.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že vše proběhlo dle vašich představ.
    Těšíme se na případnou další objednávku.
    Hezký zbytek dne, Evelína.

• Kvalitní, čerstvé květiny
    • Překvapení

Mám napsat jak jsem spokojená se svazkem bílých tulipánů.
    Obdarovaná obdržela červené. Po dohodě jsem to odsouhlasila.

Dobrý den Ludmilo,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Omlouváme se za odeslání červených tulipánů místo bílých, které jste si objednala. Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá a budeme se situaci dále věnovat, abychom ji vyřešili a zajistili tak Vaši spokojenost.

Krásný den, Simona.

O.K.

Dobrý den, Miloši,

děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že vše proběhlo dle vašich představ.
    Těšíme se na případnou další objednávku.

Hezký zbytek dne, Jiřina.

• Rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za 100% hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojen s našimi službami.

Krásný zbytek dne, Jiřina.

• Výhodu vidím v perfektní komunikaci se zákazníkem. Vždy jsem se setkala se snahou řešit každý detail.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za milou recenzi. Vaše poznámka o naší perfektní komunikaci a pozornosti k detailům, nás velmi těší. Snažíme se zajistit, aby každý zákazník měl co nejlepší zkušenost s našimi službami, a jsme rádi, že se nám to daří.

Hezký den, Jiřina.

Kytice byla nádherná ,přesně jak na obrázku .Jsem se vším naprosto spokojená a určitě objednám zas,moc děkuji☺️

Dobrý den, Pavlíno,

děkujeme za krásné hodnocení a doporučení. Jsme velmi rádi, že jste byla s naší kyticí naprosto spokojená, a že odpovídala vašim očekáváním zobrazeným na obrázku. Vaše spokojenost je pro nás nejlepší odměnou, a těší nás, že jsme mohli přispět k vašemu radostnému zážitku. Budeme se těšit na další příležitost, kdy vám můžeme připravit další nádhernou kytici.

Pohodový zbytek dne, Jiřina.

Doporučuji.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaši důvěru a podporu.
    Krásný den, Veronika.

Dobrý den, Anno,

děkujeme za hodnocení našeho eshopu s plným počtem hvězd. Jsme rádi, že jste byla spokojena s cenou našich služeb.
    Budeme se těšit na další případné objednávky.

Přeji pohodový den, Simona.

Kompletní služby, přesný čas doručení, krásná kartička s přáním. Jsem velmi spokojená.

Dobrý den, Hano,

děkujeme Vám za hodnocení s plným počtem hvězd a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byla s našimi službami spokojená. Budeme se těšit na další případné objednávky.

Krásný den, Simona.

Úžasný servis, velký výběr květin.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za Vaši chválu! Moc nás těší, že jste ocenila velký výběr květin na našem eshopu a také průběh celé objednávky. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá, a proto se budeme i nadále snažit poskytovat Vám ty nejlepší služby.

Přeji Vám krásný den, Natálie.

• Moznost vyplnit cislo mobilniho telefonu ze zahranici

Zijic v zahranici vzdy objednavam pres web Floreu kytice mamce k narozeninam (25.3.) letos jsem ji objednala uz 14.3.predem a dekuji ze florea dala oproti lonskemu roku moznost ji objednat s předstihem abych nezapomnela 2 dny po objednani mi prisel email kde mi pripominate udalost dle meho floreare ale tento rok jsem Vas predstihla dekuji

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za vaší zpětnou vazbu.
    Na problému se zahraničními čísly se snažíme pracovat a v blízké době vše vyřešíme k vaší spokojenosti.
    Je skvělé slyšet, že jste tento rok byla ještě rychlejší než my a že jste si všimla našeho e-mailu s připomenutím události. Naše snaha je usnadnit našim zákazníkům a ulehčit jim plánování speciálních událostí.
    Děkujeme Vám za Vaši pravidelnou spolupráci s Florea, a jsme rádi, že můžeme přispět k oslavám Vaší maminky.
    Hezký zbytek dne, Evelína.

• Možnost vyberu přesného času doručení. Přístup kuryra i floristky ibyl velice milý.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste s našimi službami plně spokojeni a oceňujete přesný čas doručení, kurýra i floristky.
    Přejeme vám krásný den a těšíme se na vaši další objednávku.
    Krásný zbytek dne, Evelína.

• Skladové zásoby
    • Možnost rychlejší dodávky
    • Expres dodávka

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste spokojeni s cenou našich produktů. Co se týče skladových zásob, vždy se snažíme udržovat co nejširší a nejčerstvější sortiment. Vaše názory nám pomáhají neustále zlepšovat naše služby. Jelikož, si květiny vážeme sami a i rozvážíme po celé ČR, je potřeba u nás vytvořit objednávku, vždy den do předu.

Krásný zbytek dne, Jiřina.

vše v pořádku, nemám co cvytknout

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste s našimi službami plně spokojeni. Pokud byste kdy měl jakékoli dotazy nebo potřeboval další pomoc, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme vám krásný den a těšíme se na vaši další objednávku.

Krásný zbytek dne, Jiřina.

Velice dobrý obchod.Operátorky na vysoké úrovni.

Dobrý den, Pepo,

to je skvělé slyšet! Děkujeme, že jste si našli čas napsat tuto pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl spokojený s našimi službami a s úrovní péče, kterou jsme vám poskytli. Pokud budete mít nějaké další požadavky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Krásný zbytek dne, Jiřina.

profesionalita, přesný čas doručení - což je zde potřeba, pěkné čerstvé květiny

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za 100% hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojený s našimi službami i květinami.
    Budeme se těšit na další příjemnou spolupráci s Vámi.
    Krásný zbytek dne, Veronika.

• Neskutečný výběr, vybere si opravdu každý
    • Přijatelné ceny
    • Rozvoz po celé ČR je opravdu velká výhoda

Obchod velmi doporučuji. Sama pracuji jako kvetinařka a kytky zde v obchodě jsou více než na skvělé úrovni a kvalitě. Využívám hlavně doručení kytek rodině která je odemne daleko a nemáme možnost se vidět. Komukoliv jsem kytku poslala byl nadšený. Jiný obchod s květinami už ani nehledám tohle je sázka na jistotu.

Reakce obchodu Florea.cz

velmi nás potěšila Vaše kladná zpětná vazba a děkujeme Vám za sdílení Vašich zkušeností s naším obchodem. Jsme velmi hrdí, že Vás naše široká škála květin oslovila a že jste byla spokojená s kvalitou a cenami. Je skvělé slyšet, že jako květinářka oceníte naši nabídku a že i ve Vašem oboru jsme schopni uspokojit Vaše vysoké nároky.

Děkujeme Vám za Vaši důvěru a za to, že nás doporučujete. Jsme tu pro Vás.

S přáním krásného dne, Adéla.

Květiny byly dodány v dobré kvalitě. Řešila jsem čas dodání, operátorka byla vstřícná a vše bylo dohodnuto k mé spokojenosti. Kladně kvituji možnost kontroly kurýra (přes odkaz), kde zrovna jede. Ještě jednou děkuji.

Dobrý den, Dano,

velmi si vážíme Vaší kladné zpětné vazby. Jsme rádi, že jste byla s kvalitou dodaných květin spokojená a že jsme byli schopni Vám vyjít vstříc ohledně času dodání. Je pro nás důležité, abyste měla přehled nad celým průběhem doručení, a proto nás těší, že jste ocenila možnost sledovat pohyb kurýra.

S přáním krásného dne, Natálie.

• Vsechno Super.
    • Chtel jsem poslat pani doktorce kyticku 15/02/2024 a bylo me receno,ze kdyz je svatek Valentýna,vsichni zakaznici MUSI v tom Tydnu nakoupit za vyssi cenu.Tak jsem kyticku nekoupil,protoze me nebude nikdo Narizovat,ze ja neco MUSIM.Na ten výraz jsem primo Alergický,ja musim akorat Umrit.Takze to se me vrcholne NELIBILO !!!!!

Reakce obchodu Florea.cz

velmi děkujeme za vaši kladnou recenzi a zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále zlepšovat naše služby.
    Chtěli bychom se zároveň omluvit, že jste měl takový nepříjemný dojem z naší komunikace ohledně objednávky na Valentýna. Nebylo naším úmyslem, aby jste se cítil nucen nakupovat za vyšší cenu, a litujeme, že takovýto dojem vznikl.
    Na Valentýna a během podobných svátků máme obvykle určitý limit pro objednávky, aby bylo možné všechny květiny uvázat a doručit včas. Ovšem, chápeme, že to může být vnímáno jako omezení, a opět se omlouváme, že jste to takto vnímal.
    Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná a vezmeme ji v úvahu při zlepšování našich postupů a komunikace.

Hezký zbytek dne, Jiřina.

• dodávka až domů

Reakce obchodu Florea.cz

jsme rádi, že jste s naší kvalitou služeb spokojen.
    Krásný den, Veronika.