• Květiny kvalitní,

Velmi ochotný personál,kvalita květin a dodání - vše perfektni

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za plný počet 5*. Jsme rádi, že jste byl s kvalitou květin spokojený i se zákaznickou podporou.

Hezký zbytek dne, Jiřina.

• Ochota, vstřícnost, profesionalita.

Dobrý den, Zdeňku,

děkujeme Vám za milou recenzi. Jsme rádi, že jste byl spokojený s naší službou.

Krásný zbytek dne, Jiřina.

OK

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaše vysoké hodnocení a zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste spokojený s doručením.
    Krásný den, za celý tým Florea, Sára.

Jako vždy naprostá spokojenost, dá se říct že jsou prostě nejlepší .

Dobrý dem
    Jsme moc rádi, že jste naším stálým a hlavně spokojeným zákazníkem :)
    Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou a tak krásné zpětné vazby jsou naší odměnou za správně odvedenou práci.
    Moc děkujeme a budeme se těšit na další objednávku.
    Přeji Vám krásný zbytek dne,
    S pozdravem, Eliška

• Již opravdu naposledy! A sleva za předchozí nákup byla opravdu k výsměchu

Nekupujte! Strašné. Kdysi v pořádku, teď katastrofa .

Reakce obchodu Florea.cz

Děkujeme za Váš čas při vyplnění hodnocení. 24 hodin po doručení květin zasíláme zákazníkům dotazník spokojenosti. Tento dotazník nám od Vás přišel nevyplněný a tak se o Vaší nespokojenosti dozvídáme až teď.
    Voucher, který jsme Vám poskytli za minulou reklamaci jste přijala a rovnou jste si udělala další objednávku. Při návrhu řešení jsme se ujišťovali zda je pro Váš řešení v pořádku a Vy jste s ním souhlasila.
    V této objednávce máte barvené růže Blue Vendela. Tyto růže nejsou přírodní, ale barví se ihned po sklizni. V Holandsku barví pěstitelé krémové růže Vendela na modré, fialové a nebo růžové růže. Tento proces barvení růže vysušuje, barvicí technologie má evropskou certifikaci prokazující zdravotní nezávadnost. Nebarví se jen květ, ale i listy. Listy se mohou občas spálit a tak nejsou tolik okrasné. Barvené růže jsou jinak velice dekorativní a krásné, jen potřebují více vody, než běžné nebarvené růže. Všechny tyto údaje uvádíme na našem e-shopu. https://www.florea.cz/detail/modra-ruze-blue-vendela-70cm-m
    Každopádně po obdržení fotek květiny, je jasné, že nebyla dodržená péče o růže. Voda musí dosahovat aspoň do poloviny stonků, čemuž v tomto případě určitě nebylo.
    Rádi se s Vámi telefonicky spojíme a Vaší nespokojenost s Vámi probereme. Spokojenost našich zákazníků je pro nás velice důležitá a tak se situaci budeme rádi věnovat.
    Mějte příjemný den, Sára.

• Profesionální, vstřícní, doporučuji, naprstá spolehlivost

S tam milým a vstřícným jednáním se setkáte málokde. Doporučuji

Reakce obchodu Florea.cz

jsme moc rádi, že Vaše zkušenost s naší firmou je pozitivní a moc nás těší, že jste s naším kurýrem spokojená.
    Pochvalu mu s radostí předáme.
    Pohodový den, za celý tým Florea, Veronika.

Vstřícný, ochotný personál a nebýt u moji poslední objednávky ta neskutečně příjemné paní. Tak by kytice na den matek došla nejdříve den po. Nevím jak jste se jmenovala, ale jste opravdu skvělá.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za moc milou recenzi, která nás moc potěšila, kolegyni pochvalu rádi předáme.
    Jsme rádi, že jste spokojený s našim Florea týmem.
    Mějte hezký den, Eliška

• Velmi milá komunikace

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za milou recenzi. Jsme rádi, že jste spokojená a komunikace proběhla v pořádku.

Přeji krásný den, Lenka.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Třetí den se objevila vada na růžích, ihned na to firma reagovala a po om -luvě mi dnes dovezou nové růže. V životě jsem neviděl takovou rychlost pro zákazníka. Vynikající firma, všem doporučuji.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za krásnou recenzi.
    Těší nás, že jsme mohli celou situaci vyřešit ke spokojenosti a vše napravit.

• Spolehlivé dodání

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaše vysoké hodnocení a zpětnou vazbu.
    Jsme moc rádi, že jste spokojený s doručením.
    Krásný den, za celý tým Florea, Veronika.

Zboží bylo doručeno a s radosti prijmuto

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za krásnou recenzi, která nás velmi potěšila.
    Jsme rádi, že jste s námi spokojená a vše proběhlo v pořádku :)
    Přeji krásný zbytek dne,
    S pozdravem, Eliška

• Spokojen

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaší kladnou recenzi.
    Jsme rádi, že jste spokojen.

• Rychlost,spolehlivost

Dobrý den, Evelíno,

děkujeme Vám za Vaší 100% recenzi. Těší nás, že jste byla s objednávkou spokojená.

Přeji hezký zbytek dne, Markéta.

• Jaký vždy výborné. Moc milá paní doručovatelka, krásná květina a udělala radost! Určitě zase objednám…

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za milé hodnocení, které nám vykouzlilo úsměv na tváři.
    Jsme rádi, že květiny udělaly radost.

Budeme se těšit na případnou další objednávku od Vás.

• Bezproblémové doručení
    • Informují o všem, co se s kyticí děje
    • Objednání na poslední chvíli

Obchod využívám každý rok na den matek a vždy perfektní

Dobrý den, Petře,

děkujeme za 100% ohodnocení. Jsme rádi, že jste byla s průběhem objednávky květin spokojena.
    Budeme se těšit na příště.

Pohodový den, Markéta.

• Velký výběr květin
    • Zkušení zaměstnanci,co vždy rádi poradí
    • Dovoz až domů

Jako vždy perfektní. Krásné květiny,, velký výběr, velmi ochotný personál a bezproblémová doprava. Ráda se k nim vracím, květiny od Florea vždy udělají radost jak mě tak i obdarovaným. Hezky uvázané a z poupátek se stane po pár dnech krásná kytice, která dělá dlouhou dobu radost ve váze. Děkuji ❤️

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za krásnou recenzi, kterou jste nám věnovala.
    Jsme rádi, že jste spokojená a že květiny od nás dělají radost Vám i Vašim blízkým.

Přeji krásný den, Lenka.

Super komunikace příjemný personál po telefonu

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za krásnou recenzi, která nás velmi potěšila.
    Vždy se snažíme pro zákazníky udělat maximum i po telefonu.

Mile, vše funguje

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za milou zpětnou vazbu a 90% hodnocení. Těší nás, že jste byl s naší kyticí spokojený.

Hezký zbytek dne, Sára.

• Pěkný výběr
    • Dobrý servis

Dobrý a velice pohodlný servis, pěkný výběr zboží, kvalitní a čerstvé květiny. Akorát neschopný kuriér, nemohla najít ulici na kterou se kytice doručovali, efekt překvapení byl ztracen.

Reakce obchodu Florea.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste s nákupem spokojená. S výběrem květin Vám vždy rádi poradíme na naší zákaznické podpoře. Můžete se na nás obrátit přes chat, Messenger nebo na čísle 723350000.
    Na velké svátky jako je zrovna Den matek využíváme sil brigádníků. Flotila našich stálých a profesionálních kurýrů na tak velké množství objednávek nestačí. Mrzí nás, že kurýrka neodvedla jsou práci tak, jak by měla.
    Rádi se s Vámi spojíme telefonicky a situaci s Vámi vyřešíme.
    Mějte moc příjemný den, Sára.