Objednával jsem velkou kytici, s jasným rozmezím hodiny doručení. Doručena měla být na MDŽ a jednalo se o překvapení pro manželku, která ode mne nikdy takové překvapení nezažila (že jí doveze kurýr květinu). Květina měla být doručena do práce k manželce. Ani ne hodinu před ukončením dohodnutého časového rozmezí mi volala paní nebo slečna z Florea s tím, že kurýr bude mít 2 hodiny zpoždění (takže manželka již nebude v práci) a nabízeli mi, že květinu místo pátku (MDŽ) doručí v pondělí. Tohle řešení nemělo smysl, takže jsem objednávku po dohodě zrušil. Byl to můj první poznatek s Florea a tím pádem i poslední.

Reakce obchodu Florea.cz

vážíme si každé zpětné vazby, nicméně abych uvedla věc na pravou míru, objednávku květin v systému vidím a neuvedl jste žádné časové rozmezí. I kdyby bylo uvedené, při standardní dopravě nejsme schopni zajistit požadavek zákazníka na čas. Zákazník si může zvolit čas pouze v případě služby doručení na minutu přesně, zde Vám čas doručení 100% garantujeme.
    O to více je pak těžší časové požadavky zákazníků plnit na MDŽ, kdy je objednávek několikanásobně více.
    Za zpoždění kurýra se Vám ještě jednou omlouvám a chápu, že jsme Vám tím narušili plány a předání tak už nemohlo proběhnout.
    Vždy se snažíme přijít na takové řešení, aby doručení proběhlo, nicméně v tomto případě se nám nepodařilo najít vhodné řešení a tak jsme se s Vámi dohodnuli na vrácení celé částky zpět na Váš účet. Kolegyně Vám pak ještě jako omluvu za způsobené nepříjemnosti nabízela kytici k jiné příležitosti na naše náklady nebo voucher, oboje jste však odmítl.
    Budeme Vás kontaktovat, abychom se na celou záležitost ještě znovu podívali.
    S přáním příjemného dne, Veronika.

• Možnost doručení na čas
    • Nedoručují o víkendu
    • poslední objednávka krabička ve které byla květina byla zřejmě ve vlhku a byla pokroucená kazila celkový vzhled objednávky

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za vyplněné hodnocení. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a proto se s Vámi rádi telefonicky spojíme, abychom situaci společně vyřešili. Věřím, že poškozená krabička, ve které se stabilizovaná růže nacházela, mohla pokazit celkový dojem při předání.
    Chápeme, že by někteří zákazníci uvítali doručení i během víkendu. To si ale naši kurýři užívají zasloužený odpočinek. Květiny Vám ale rádi doručíme například v pátek. Vzhledem k čerstvosti Vám vydrží krásné, i když je budete předávat o den či dva později.

Přeji Vám krásný den, Natálie.

• kvalitní zboží, jednoduchá a rychlá objednávka, příjemné jednání

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Celý tým má vždy radost, když vše klapne tak jak má. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a těší nás, že jste měla s námi pozitivní zkušenost.

Budeme se těšit opět někdy příště a přeji Vám hezký den, Natálie.

Už 6. den vypadají stále skvěle. Díky.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, jsme moc rádi, že květiny stále dělají radost.
    Budeme se těšit na další milou spolupráci.
    Krásný den, Veronika.

Profesionalni a to jak pristup tak komunikace, vstricnost a skvela nabidka.

Dobrý den, Davide,
    srdečně Vám děkujeme za moc milé hodnocení.
    Těší nás, že jste s našimi službami takto spokojený a hlavně, že jste spokojený s naší komunikací.
    Přeji Vám pohodový zbytek dne, Veronika.

Ochotný, spolehlivý.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme vám za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme velmi potěšeni, že jste spokojený s našimi službami.
    Děkujeme a přejeme Vám krásné dny plné krásných květin, Veronika.

• Vše funguje skvěle

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za vysoké hodnocení a zpětnou vazbu.
    Jsme rádi, že jste spokojený a těšíme se na další příjemnou spolupráci.
    Přeji Vám pohodový den, Veronika.

Květiny bohužel nebyly čerstvé, když dorazily, ale vše jsme velmi rychle vyřešili s Florea. Za což moc děkuji.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za přízeň a za milou recenzi. Jsme velmi rádi, že jste s naším řešením spokojeni.
    Vždy když je pochybění na naší straně, stavíme se k řešení čelem.
    Přeji pohodový den, Veronika.

• Naprostá spokojenost
    • Servis
    • Ochotný řidič
    • Nic nebylo prooblém
    • Velmi milá a ochotná operátorka, které vyřídila i nemožné

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za vysoké hodnocení, jsme moc rádi, že jste s našimi službami spokojený.
    Pochvalu kolegům s radostí předáme.
    Přeji hezký den, Veronika.

Kytice vždy nádherná, kurýr milý ochotný

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu a plné hodnocení.
    Jsme rádi, že jste s našimi květinami a službami spokojeni. Budeme se těšit na vaši další objednávku a příležitost vás znovu potěšit.
    Hezký zbytek dne, Evelína.

ok.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaši recenzi a za doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s nákupem. Ohlasy našich zákazníků jsou pro nás velmi cenné. Pokud byste měl nějaké konkrétní nápady nebo připomínky, jak bychom mohli zlepšit naše služby a dosáhnout tak Vaší 100% spokojenosti, rádi si je vyslechneme. Vaše podněty nám pomáhají stále se zlepšovat. Děkujeme za nákup a za to, že jste si vybral naši službu.

Krásný den, Simona.

• kvalita

Dobrý den, Josefe,

děkujeme za zpětnou vazbu a doporučení našeho obchodu. Vaše spokojenost s kvalitou je pro nás velmi důležitá. Budeme se těšit na další případné objednávky.

S přáním krásného dne, Simona.

Úžasná komunikace na všech stranách a ochota,mnohokrát děkuji .Belzova Sona

Dobrý den, Soňo,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu a hodnocení s plným počtem hvězd. Jsme velmi rádi, že jste byla spokojena s naší komunikací a ochotou. Vaše podpora a důvěra jsou pro nás velkým zdrojem motivace.

Přeji pohodový den, Simona.

• Široký výběr květin za příznivou cenu
    • Komunikace, vstřícnost
    • Spolehlivost

Dobrý den, Janinko,

děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste spokojena s naším širokým výběrem květin za příznivou cenu a ocenila jste naši komunikaci, vstřícnost a spolehlivost. Vaše podpora pro nás znamená hodně. Budeme se těšit na další případné objednávky.

Krásný den, Simona.

++++++++++++++++++++++++++++++

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za hodnocení s plným počtem hvězd, jsme rádi, že jste byla s objednávkou spokojená.

Přeji krásný den, Simona.

• Rychlé, přesné, kvalitní a ochotní

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že doručení proběhlo rychle, přesně a s kvalitními květinami. Pokud budete mít v budoucnu další požadavky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat.

Přeji pohodový den, Simona.

Spokojenost

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za vysoké hodnocení a zpětnou vazbu.
    Přeji Vám pohodový den, Veronika.

Ve všem naprostá spokojenost!!!!

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za vaši doporučení. Jsme potěšeni, že jste s našimi službami spokojen.
    Hezký den, Veronika.

Vše funguje, jak má.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za plný počet hvězdiček. Jsme rádi, že jste byl spokojený s naší službu.
    Krásný zbytek dne, Veronika.

Krásné a kvalitní růže jako vždy od této firmy

Reakce obchodu Florea.cz

Přeji hezký den, Veronika.