Úžasné zboží, květiny vydrží mnohem déle, než, když je kupuji v květinářství, komunikace se zákaznickou linkou je nadstandardní a kurýři vždy milí. Prostě už jinde ani nenakupuji.

Reakce obchodu Florea.cz

velmi děkujeme za vaši milou zpětnou vazbu. Jsme velmi potěšeni, že jste s našimi květinami a službami tak spokojená. Vaše slova o delší životnosti květin a nadstandardní komunikaci nás opravdu těší, jelikož se snažíme neustále zdokonalovat a poskytovat našim zákazníkům ty nejlepší zkušenosti.

Krásný zbytek dne, Jiřina.

• Péče o zákazníky
    • Není

Vždy nádherné kytice, posledně Kytice 100 růžových tulipánů na poslední chvíli udělala neskutečnou radost obdarované dívce. Dělá radost stále celé rodině, kdy kytice zaujímá výsostné místo a dělá radost všem..
    Děkuji moc všem, obchodnici, logistice, včetně šéfa, lidí ve skladu řidiče, že vše hezky stihnul i připomněl, jak se postarat o kytici a tak.
    V dnešní době moc příjemné.
    Ještě jednou děkuji a těším se na další spolupráci.
    Rudolf Želinský
    Ostrava

Reakce obchodu Florea.cz

velmi nás těší vaše nadšení a radost z našich květin. Jsme opravdu potěšeni, že jsme mohli přispět k tak krásnému okamžiku a udělat radost nejen obdarované dívce, ale i celé vaší rodině.
    Vaše slova jsou pro nás velkým potěšením a oceněním naší práce. Rádi se snažíme zajistit, aby naše květiny přinášely nejen krásu, ale i radost a štěstí.
    Děkujeme vám za vaši důvěru a podporu. Těší nás, že se můžeme podílet na vašich důležitých okamžicích a udělat je ještě výjimečnějšími.
    S pozdravem, Evelína.

Vždy vše v pořádku. Příjemný kurýr, nádherné květiny.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu.
    Jsme velmi rádi, že jste s našimi službami spokojeni a že květiny dorazily v pořádku a udělaly radost. Vaše slova o příjemném kurýrovi nás potěšila, protože kvalitní doručení je pro nás stejně důležité jako kvalita samotných květin.
    Hezký zbytek dne, Evelína.

Krásné květiny za dobrou cenu až domů, po celé ČR! Skvělý zákaznický servis!

Reakce obchodu Florea.cz

velmi nás těší, že jste spokojeni s našimi květinami a službami. Snažíme se nabízet krásné květiny za dostupnou cenu a zároveň zajistit pohodlné doručení a kvalitní zákaznický servis.
    Vaše poděkování nás opravdu těší a motivuje k dalšímu úsilí. Jsme rádi, že jsme mohli přispět k vaší spokojenosti a udělat váš den ještě krásnějším.
    Děkujeme vám za vaši důvěru a podporu.
    Krásný zbytek dne, Evelína.

• Rychlé a slušné jednání
    • Krásné květiny za rozumnou cenu
    • Výborné webové stránky
    • Zboží se po objednání z předešlého dne rozváží v čase 9:00-18:00, což je dlouhý časový interval. Tedy pokud nechcete platit za dodávku přesně na minutu. Pokud potřebujete kytici v pondělí dopoledne, je to nejistota.

Velmi dobrý obchod. Zatím hodnotím jenom nabídku květin, služby, web a jednání obchodu, protože jsem objednávku musela zrušit.

Reakce obchodu Florea.cz

velmi si vážíme vaší zpětné vazby a rádi bychom poděkovali za vaše slova chvály i konstruktivního hodnocení.
    Snažíme se poskytovat rychlé a slušné jednání a zajistit, aby naše květiny byly nejen krásné, ale také dostupné za rozumnou cenu. Co se týče času doručení, tak doručujeme od 8 do 19h, konkrétní čas se dozvíte formou SMS.
    Je nám líto, že jste museli svou objednávku zrušit. Pokud byste v budoucnu měli jakékoli další požadavky nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme veškerou potřebnou pomoc a podporu.
    Hezký zbytek dne, Evelína.

• vše super

Reakce obchodu Florea.cz

moc Vám děkujeme za vyplněné hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s doručením i kvalitou květin spokojená.

Těšíme se na případnou další spolupráci a přeji Vám hezký den, Natálie.

Opakovaná naprostá spokojenost. Květiny nádherné

Dobrý den, Rostislave,

děkujeme Vám za milou recenzi. Velmi si vážíme, že se na náš eshop opakovaně vracíte. Vaše slova jsou pro nás obrovským povzbuzením a jsme moc rádi, že Vám květiny od nás přinášejí radost.

Budeme se těšit opět někdy příště a přeji Vám hezký den, Natálie.

Objednáváme opakovaně. To samo o sobě značí, že jsme spokojeni.

Dobrý den, Heleno,

velmi si vážíme Vaší opakující se důvěry ve naše služby. Vaše loajalita a spokojenost jsou pro nás velkým potěšením a zároveň motivací k neustálému zlepšování.

Hezký zbytek dne, Jiřina.

• rychlé vyřízení objednávky, krásné květy

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za doporučení našeho obchodu. Jsme moc rádi, že jste byl spokojený.

Krásný den, Simona.

Objednávka byla řešena po telefonu s velmi hodnou, milou, paní nebo slečnou, tak že velká spokojenost:)

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu s plným počtem hvězd. Jsme rádi, že jste byla spokojená s operátorkou na zákaznické lince. Budeme se těšit na další případné objednávky.

Krásný a pohodový den, Simona.

• Perfektní služba, rychlá příprava květin

Na www stránkách obchodu jsou špatně otevírací časy pobočky Plzeň Křimice, naštěstí i po ofic. zavírací době tam někdo byl a květiny mi vydal

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu se 100% hodnocením, jsme rádi, že jste byl spokojený. Kolegyně v expedici jsou od neděle do čtvrtka od 9 do 18, pouze v pátek končí už ve 13h.

Přeji krásný den, Simona.

• spolehlivost
    • náhradu v případě nedostatku

super komunikace a vždy velmi spolehlivé a přesné, oceňuji sledování kurýra mohu poté rovnou zavolat a přát :)

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za vaši přízeň a za to, že jste si naši službu vybrali.
    Ohledně Vašeho poznámky o sledování kurýra, jsme rádi, že Vám tato možnost přináší jistotu a pohodlí. Vždy se snažíme zajistit, aby doručení probíhalo co nejhladčeji a s co nejmenšími obtížemi.
    Pokud byste někdy měli jakékoliv další připomínky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a rádi uděláme maximum pro to, abyste byli s našimi službami nadále spokojeni.

S pozdravem, Evelína.

• Excelentní jednání úplně ode všech, na vysoké společenské úrovni.

Již jsem podrobně psala chválu, zlaté ocenění si zasloužíte. :-)

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaši důvěru a podporu. Jsme rádi, že jste s kvalitou našich služeb takto spokojená. Pokud budete potřebovat v budoucnu další květiny nebo služby, rádi vám opět posloužíme.
    Krásný den, Veronika.

• spolehlivost

Dobrý den, Petře,
    děkujeme Vám za 100% hodnocení. Jsme rádi, že jste byl spokojený s našimi službami.
    Krásný zbytek dne, Veronika.

Objednával jsem velkou kytici, s jasným rozmezím hodiny doručení. Doručena měla být na MDŽ a jednalo se o překvapení pro manželku, která ode mne nikdy takové překvapení nezažila (že jí doveze kurýr květinu). Květina měla být doručena do práce k manželce. Ani ne hodinu před ukončením dohodnutého časového rozmezí mi volala paní nebo slečna z Florea s tím, že kurýr bude mít 2 hodiny zpoždění (takže manželka již nebude v práci) a nabízeli mi, že květinu místo pátku (MDŽ) doručí v pondělí. Tohle řešení nemělo smysl, takže jsem objednávku po dohodě zrušil. Byl to můj první poznatek s Florea a tím pádem i poslední.

Reakce obchodu Florea.cz

vážíme si každé zpětné vazby, nicméně abych uvedla věc na pravou míru, objednávku květin v systému vidím a neuvedl jste žádné časové rozmezí. I kdyby bylo uvedené, při standardní dopravě nejsme schopni zajistit požadavek zákazníka na čas. Zákazník si může zvolit čas pouze v případě služby doručení na minutu přesně, zde Vám čas doručení 100% garantujeme.
    O to více je pak těžší časové požadavky zákazníků plnit na MDŽ, kdy je objednávek několikanásobně více.
    Za zpoždění kurýra se Vám ještě jednou omlouvám a chápu, že jsme Vám tím narušili plány a předání tak už nemohlo proběhnout.
    Vždy se snažíme přijít na takové řešení, aby doručení proběhlo, nicméně v tomto případě se nám nepodařilo najít vhodné řešení a tak jsme se s Vámi dohodnuli na vrácení celé částky zpět na Váš účet. Kolegyně Vám pak ještě jako omluvu za způsobené nepříjemnosti nabízela kytici k jiné příležitosti na naše náklady nebo voucher, oboje jste však odmítl.
    Budeme Vás kontaktovat, abychom se na celou záležitost ještě znovu podívali.
    S přáním příjemného dne, Veronika.

• Možnost doručení na čas
    • Nedoručují o víkendu
    • poslední objednávka krabička ve které byla květina byla zřejmě ve vlhku a byla pokroucená kazila celkový vzhled objednávky

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za vyplněné hodnocení. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a proto se s Vámi rádi telefonicky spojíme, abychom situaci společně vyřešili. Věřím, že poškozená krabička, ve které se stabilizovaná růže nacházela, mohla pokazit celkový dojem při předání.
    Chápeme, že by někteří zákazníci uvítali doručení i během víkendu. To si ale naši kurýři užívají zasloužený odpočinek. Květiny Vám ale rádi doručíme například v pátek. Vzhledem k čerstvosti Vám vydrží krásné, i když je budete předávat o den či dva později.

Přeji Vám krásný den, Natálie.

• kvalitní zboží, jednoduchá a rychlá objednávka, příjemné jednání

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Celý tým má vždy radost, když vše klapne tak jak má. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a těší nás, že jste měla s námi pozitivní zkušenost.

Budeme se těšit opět někdy příště a přeji Vám hezký den, Natálie.

Už 6. den vypadají stále skvěle. Díky.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, jsme moc rádi, že květiny stále dělají radost.
    Budeme se těšit na další milou spolupráci.
    Krásný den, Veronika.

Profesionalni a to jak pristup tak komunikace, vstricnost a skvela nabidka.

Dobrý den, Davide,
    srdečně Vám děkujeme za moc milé hodnocení.
    Těší nás, že jste s našimi službami takto spokojený a hlavně, že jste spokojený s naší komunikací.
    Přeji Vám pohodový zbytek dne, Veronika.

Ochotný, spolehlivý.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme vám za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme velmi potěšeni, že jste spokojený s našimi službami.
    Děkujeme a přejeme Vám krásné dny plné krásných květin, Veronika.