• Včas !

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za 100% hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojen s našimi službami.

Krásný zbytek dne, Jiřina.

• Vše proběhlo v pořádku, jsem naprosto spokojen.
    • Profesionální přístup

• Obrovskýýý výběr květin
    • Obětavost na všech stranách eshopu
    • Velmi příjemní zaměstnanci
    • Dlouhá radost z květin

Dobrý den, děkuji za krásnou doručenou kytičku . A velké překvapení bylo, žlutá stuha, prostě taková jarní. A ještě dorazila na apríla,jsem si říkala, dovezou,nedovezou, pak zavolají a řeknou Aprííííl.. Florea vždy hezky překvapí a ráda si hraje
    Ještě jednou moc děkuji a radost byla obrovská v tak pochmurném počasí to zvedlo náladu. Jste top! Vaše spokojená zákaznice M.B.

Reakce obchodu Florea.cz

velmi nás těší, že jste s naší doručenou kytičkou byla spokojená. Vaše slova jsou pro nás velkou odměnou za naší práci. Jsme rádi, že jsme vás mohli potěšit nejen krásnou kytičkou, ale i překvapením žlutou stuhou a příjemným doručením na den Apríl. Vaše radost je pro nás prioritou, a je skvělé vědět, že jsme dokázali zvýšit vaši náladu, i v tak pochmurném počasí.

Děkujeme vám za vaši důvěru a přízeň. Jsme rádi, že jste naší spokojenou zákaznicí, a těšíme se na vaši další objednávku.

• Kvalitní zboží.
    • Kvalitní doprava.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za 100% hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojený s našimi službami i květinami.
    Budeme se těšit na další příjemnou spolupráci s Vámi.

Krásný zbytek dne, Jiřina.

• Kytice byla tvořena pouze mnou vybranými květy barva bílá a fialová stužka však byla oranžová. Listy na stonku byly částečně hnědé a splihlé, jako kdyby nebyly ve vodě.

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu ohledně Vaší objednávky.
    Mrzí nás, že Vaše zkušenost s našimi květinami nebyla úplně pozitivní.
    Květiny dodáváme nasucho v chlazených vozech, takže je možné že po převzetí může květina působit unaveně. Květiny je pak po doručení důležité seříznout a dát jim dostatek vody.
    Pokud zákazník v nákupním košíku nezvolí jinou variantu stuhy, jsou květiny vázány neutrální stuhou zlaté barvy, která se hodí k téměř každé barevné kombinaci, oranžovou stuhu ke květinám nedodáváme.
    Na kvalitě květin si zakládáme a Vaše spokojenost je pro nás prioritou, uděláme tak maximum, abychom záležitost vyřešili k Vaší spokojenosti.
    Přeji příjemný den, Veronika.

Skvělá komunikace s obchodem!!!
    děkuji

Dobrý den, Martine,
    děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste spokojený s naší komunikací.
    Budeme se těšit na další případnou spolupráci.

• Rychlost doručení
    • široký sortiment
    • čerstvost květin

Vždy vše proběhlo dle mých objednávek.

Reakce obchodu Florea.cz

srdečně děkujeme za milé hodnocení.
    Vaše pochvala je pro nás největší odměnou za odvedenou práci.
    Přeji Vám pohodový den, Veronika.

Velká ochota

Reakce obchodu Florea.cz

jsme moc rádi, že jste spokojený s naším přístupem a komunikací.
    Těšíme se na další příjemnou spolupráci s Vámi.
    Krásný den, Veronika.

Perfektní jednání, férový přístup. I když není jakákoliv maličkost v pořádku, tak ihned jednají a nepřestanou, dokud nebude člověk spokojený na 100 %, protože 99% spokojenost je pro ně nespokojenost. Opravdu doporučuji.

Dobrý den, Ondřeji,

děkujeme za vaši nadšenou recenzi. Vaše slova nás velmi těší a jsou pro nás potvrzením, že naše úsilí o skvělou zákaznickou zkušenost má smysl. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a jsme rádi, že jsme vám mohli poskytnout férový přístup a perfektní jednání. Pokud by se v budoucnu objevila jakákoli další přání nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a těšíme se na vaši další návštěvu.

Pohodový zbytek dne, Jiřina.

• spolehlivost

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za vaší milou recenzi. Jsme rádi, že jste byl spokojený s naší službou. Těšíme se na příští případnou objednávku.

Hezký zbytek dne, Jiřina.

• Vždy vše klapne, skvělá komunikace

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za moc milé hodnocení, jsme rádi, že jste spokojený s naší komunikací a těšíme se na další příjemnou spolupráci.

S přáním příjemného dne, Veronika.

Květiny dorazily rychle,ale kvalita květin nic...moc.

Reakce obchodu Florea.cz

mrzí mě, pokud kvalita květin nebyla 100% a kytice tak nepřinesla radost, kterou měla. Bohužel ale o tom, že bylo něco v nepořádku jsme se dozvěděli až formou tohoto hodnocení.
    Na kvalitě našich květin a spokojenosti zákazníků si zakládáme, i proto zákazníkovi den po doručení květin zasílám dotazník spokojenosti, ten nám ale nedorazil vyplněný.
    Objednal jste trsové růže, které jsou velice náročné na množství vody. Kvalita řezaných květin se samozřejmě odvíjí i od péče, kterou jim zákazník věnuje.
    Budeme Vás kontaktovat, abychom se na celou záležitost společně podívali.
    S přáním příjemného dne, Veronika.

Příjemné jednání, průběžné info i sledování cesty a doručení :-).

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme vám za vaši milou zpětnou vazbu. Jsme velmi potěšeni, že jste spokojený s naším příjemným jednáním.
    Vaše spokojenost je pro nás prioritou, budeme se těšit na další příjemnou spolupráci.
    Hezký den, Veronika.

• Perfektní. Vždy připraveno, příjemná obsluha. Nemám žádná negativa.

Doporučuji. Květiny jsou čerstvé, heuky zabalené a hlavně dlouho vydrží. Tomu odpovídá cena.

Reakce obchodu Florea.cz

velmi si vážíme Vaší zpětné vazby a jsme potěšeni, že jste spokojený s našimi službami. Vaše ocenění naší příjemné komunikace a kvality našich květin nás velmi těší.
    Vaše doporučení je pro nás důležité a jsme vděční za vaši podporu.

Opravdu nádherné kytice

Reakce obchodu Florea.cz

moc děkujeme za Vaše milé hodnocení, jsme moc rádi, že jste spokojený.
    Za celý tým Florea přeji krásný den, Veronika.

• Přesné doručení

Dobrý den, Tome,
    jsme moc rádi, že jste spokojený s našimi službami a budeme se těšit na další příjemnou spolupráci.
    Hezký den, Veronika.

Úžasné květiny, vše na jedničku s hvězdičkou

Reakce obchodu Florea.cz

moc děkujeme za Vaše milé hodnocení, jsme moc rádi, že jste spokojená.
    Krásné Velikonoce přeji. Za celý tým Florea, Veronika.

Spolehlivost

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme Vám za 100% hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojen s našimi službami.

• Spolehlivé

Reakce obchodu Florea.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že vše proběhlo dle vašich představ.
    Těšíme se na případnou další objednávku.

Hezký zbytek dne, Jiřina.

• vždy všechno bezvadně klapne. Mě vyhovuje možnost vyzvednutí ve skladu

Dobrý den, Heleno,

děkujeme Vám za plný počet 5*.Jsme rádi, že jste vždy spokojená a že Vám vyhovuje osobní odběr v Plzni.