výborná komunikace i termín

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.
    Přejeme Vám pěkný den, s pozdravem, Pavla Morávková, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

• Rychlé vyřízení

Vše v pořádku, doporučuji

• Rychlé, vstřícné

Rychlost vyrizeni objednavky

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

Spokojen se zbožím, cenou i rychlostí dodávky.

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

• Rychlost vyřízení objednávky.

• RYCHLÉ, SPOLEHLIVÉ.

• Cena, rychlost

Vše super cena, kvalita, rychlost. Doporučuji vřele.

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

• rychlost dodání, dobrá komunikace obchodu

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

Obchod mne doslova nadchnul, tj. má návštěva v prodejně v Jaroměři, a chtěl jsem si objednat další nářadí Fiskars. Bohužel, ceny vylétly prudce nahoru (asi skončil Black Friday) a z jasného favorita na Heureka.cz se rázem stal outsider. Samozřejmě i já počítám za kolik si co pořídím, tak si to prostě pořídím jinde a do kamenné prodejny se občas zajdu asi jen podívat. Ta návštěva opravdu stojí za to a vřele ji doporučuji. Takovou širokou nabídku nářadí Fiskars jsem nikde neviděl .

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Těší nás Vaše spokojenost a kladné hodnocení. Budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.

• rychle zaslani, znama znacka

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

• Nejlepší cena a rychlé dodání.

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

Pilka nebyla vhodná pro mé nůžky UP 86.

Vážený pane Trousile,
    Velice nás mrzí, že pilka nebyla kompatibilní k Vašim nůžkám.

• vše v pořádku, doporučuji

zboží dorazilo dobře zabalené a v pořádku

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

• Přehlednost stránek, super slevy,rychle vyřízení objednávky a rychle dodání zboží

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

Rychlost dodání mne velmi mile překvapila.

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

Naprosto bezproblémový nákup, rychlé doručení.

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

• Před expedicí, mi flexibilně a ochotně vyměnili položku v objednávce.
    • Zboží bylo dobře zabalené a přišlo zcela v pořádku až domů.
    • Dle informačního e-mailu mělo doručení proběhnout do 24 hodin. Ve skutečnosti zásilka dorazila až následující den ve 13:30 hod.*
    • Po zaplacení online platby, jsem nedostal žádné potvrzení.

*Způsob doručení si může každý vybrat. Já si vybral Českou poštu, takže to podle toho také vypadalo. (S tímto žádný obchod nic moc neudělá.)

Nejsem si jistý, zda obchod nabízí rychlou objednávku a expresní dodání, ale pokud ne, zvážil a zavedl bych tuto možnost. (Docela jsem na ty sekery spěchal.)

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

Vážený pane Maršo, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě.
    Velice nás mrzí, že jsme Vaši objednávku nedokázali vyřídit k Vaší spokojenosti. Na Vaši žádost proběhla úprava objednávky. U Vaší objednávky vznikl nedoplatek. Vaši objednávku jsme ihned po připsání doplatku zabalili a předali přepravní společnosti. Věříme, že případný další nákup bude již v pořádku.
    S pozdravem a přáním pěkného dne. Pavla Morávková, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

Vše OK. Brousek na nůžky také super.