• Zboží doručeno obratem.

Doporučuji.

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.
    Přejeme Vám pěkný den, s pozdravem, Pavla Morávková, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

• dobré ceny
    • rychlé jednání a odeslání

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

• dodání rychle a spolehlivě

• rychlost dobře zabaleno

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

Obchod v Jaroměří s nářadím Fiskars je radost navštívit. Byl jsem tam podruhé a jistě ne naposledy.

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Těší nás Vaše spokojenost a kladné hodnocení. Budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.

došlo to velmi brzy v dobrem stavu spokojen

• Dobrá cena, rychlé doručení

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

Vše bylo bez problémů, objednávka vyřízena v krátkém čase, oceňuji možnost vyzvednutí na prodejně bez krutých poplatků za dopravu. Jediné menší mínus je horší parkování u prodejny.

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

I přesto, že mi napoprvé bylo dodáno jiné zboží, než bylo objednáno. Proces reklamace, vrácení zboží byl velice jednoduchý, spolehlivý, vše zajištěno přes prodejce. Správné zboží mi bylo dodáno ihned po vrácení. Celý proces byl vyřízen během 10 dní.

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

Spokojenost s nákupem. Vše proběhlo v naprostém pořádku.

Spokojenost, rychlé dodání

vše v pořádku

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

Výběr, rychlost dodání, trvalá dostupnost zboží.

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

Nakupovala jsem zde poprvé, spokojenost.

Rychlost, zboží doručeno 2.den

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

Vybral jsem si špatný termín pro nákup lopat na sníh....
    Téměř vše bylo vyprodáno !!

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

Vážený pane Dvořáku, děkujeme Vám za Vaši objednávku v našem internetovém obchodě.
    Hrablo, které jste měl objednané, bylo skladem u našeho dodavatele. Ihned po naskladnění byla Vaše objednávka zabalená a expedovaná.

Nákup běžel jak na drátku.

• Nízké ceny
    • Rychlost doručení

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

• Obratem jsem zboží obdržel. Super rychlé, dobře zabaleno.

• Rychlé dodani
    • Možnost dobírky