• dodání rychle a spolehlivě

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.
    Přejeme Vám pěkný den, s pozdravem, Pavla Morávková, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

• Rychlost, kvalita, spolehlivost

• RYCHLÉ, SPOLEHLIVÉ.

• rchlost a spolehlivost

• Rychle a spolehlivé

• spolehlivost
    • dobrá komunikace

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

• Mají skladem, dobré ceny, spolehlivost