• rychlost dodání

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.
    Přejeme Vám pěkný den, s pozdravem, Pavla Morávková, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

• Ochota a rychlost

Rychlé dodání,dobrá cena

• Bez problemů

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

Dobrá cena a rychlé doručení

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

• Neskutečná rychlost. Mohu jen doporučit.

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Těší nás Vaše spokojenost a kladné hodnocení. Budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.

• Rychlé doručení

Rychlé doručení do dvou dnů. I přesto,že bylo týden před Vánoci.

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

Rychlé vyřízení a dodání.

• Rychlost doruceni

Hned druhý den doručeno.

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

• Příznivé ceny, rychlé dodání zboží

• Rychlost, kvalita výrobku
    • Zatím nic

Zboží jsem zakoupil pro tátu. Zatím s ní nesekal. Věřím, že bude dobrým pomocníkem

• Bezproblémové doručení

Vše OK

• Rychlost a kvalita výrobků

• rychlost dodání

spokojen

• NEJNIŽŠÍ CENA

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

Krabice byla neporušená, ale originální obal na výrobku byl roztrhaný a špinavý. Mám to samozřejmě jako dárek, tak jsem velmi zklamaná. Nemám sílu ani čas to řešit.

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

Vážená paní Vocílková, děkujeme Vám za Vaši objednávku v našem internetovém obchodě.
    Velice nás mrzí, že jsme Vaši objednávku nedokázali vyřídit k Vaší spokojenosti. Po převzetí zboží jste se obratem měla obrátit na naše kolegy z reklamačního oddělení, kteří by celou situaci s Vámi vyřídili k Vaší spokojenosti.
    Ještě jednou se omlouváme a věříme, že případný další nákup bude již v pořádku.
    S pozdravem a přáním pěkného dne. Pavla Morávková, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

dodáno velice rychle, vše OK

Reakce obchodu FISKARS-shop.cz

• rychlé doručení vše v pořádku