Stolek je nádherný, úplně jsem se do něj zamilovala. Je to něco mimořádného. Má jedinou nevýhodu. Vzhledem k tomu, že je bílé barvy, bylo by dobré namontovat na šuplíky úchytky. Nedojde tak potom k opotřebení a zašpinění v místě doteků.

• rychlost, ochota

• Výborná komunikace, bleskové dodání.

Vázený zákazník,

Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s komunikáciou ako aj s rýchlosťou dodania. Sme radi, že ste u nás našli to, čo ste hľadali a že ste s nákupom spokojný.

Sme radi, že nábytok dorazil skôr, než ste očakávali. Snažíme sa o to, aby sme dodacie lehoty dodržiavali a aby boli čo najkratšie.

Tim Estilofina-nabytek.cz

Krásný stůl, kvalita super.Mohu jen doporučit.

Vázený zákazník,

Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s nábytkom a s našim obchodom. Sme radi, že ste u nás našli to, čo ste hľadali a že ste s nákupom spokojný.

Tim Estilofina-nabytek.cz

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Krásné zboží. Dle obrázků odpovídá. Kvalita výborná. Velmi snadná montáž. Návod dostatečný k bezproblémové montáži.

Vážený zákazník,

Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s naším obchodom a s objednaným tovarom. Sme radi, že ste s nami boli spokojný/á a že nás odporúčate ostatným.

Veľmi si vážime Vašu recenziu a ďakujeme Vám za Váš čas a za to, že ste sa s nami podelili o Vaše skúsenosti. Vaša spokojnosť je pre nás najvyššou prioritou a motiváciou do ďalšej práce. Tešíme sa na Vašu skorú opätovnú návštevu!

Team Estilofina-nabytek.cz

Vždy solidní jednání

Vážený zákazník,

Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s našim obchodom. Sme radi, že ste u nás našli to, čo ste hľadali a že ste s nákupom spokojný.

team Estilofina

• Po objednání zboží ihned zástupce firmy poslal email,aby se přesvědčil o mé spokojenosti a popř.nabídl své další služby ohledně mého zboží.Hodnotím kladně

Spolehlivý a starostlivý přístup.Zboží velice kvalitně a pečlivě zabalené.Objednala jsem skleněné stolky,tak jsem měla obavu v jakém stavu dorazí..skvělé.
    Objednací lhůta byla dokonce o pár dní kratší než avizovali.
    Spokojenost

team Estilofina

zakoupila jsem stůl z masivu Las palmas, naprostá spokojenost , nekonalo se žádné nemilé překvapení z reálného stavu versus virtuálního. stejně tak spokojenost s jednáním dodavatele, spolehlivost, tak jak avizovano,tak i doručeno,max do 3 týdnů, kurýrní službou. Naprostá spokojenost, dobrá volba.

Vážený zákazník,

Sme radi, že ste ocenili rýchlu a ochotnú komunikáciu nášho zákazníckeho servisu a rovnako tak kvalitu našich produktov. Snažíme sa o to, aby sme boli k dispozícii našim zákazníkom kedykoľvek potrebujú pomoc s výberom tovaru, objednávkou alebo s čímkoľvek iným.

Ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše nákupy v budúcnosti.

Team Estilofina

všichni, od administrativy až po doručovací službu, jsou v podnikání velmi svědomití.

• Hezký výběr
    • Ceny OK
    • super poradenství

Vážený zákazník,

Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s naším obchodom a s naším jednaním. Sme radi, že ste s nami boli spokojný/á a že nás odporúčate ostatným.

Team Estilofina

• Nábytek podle mých představ, který jsem jinde nemohl sehnat.
    • Žádná

Obchod bez problému. U nábytku byla deklarována delší dodací lhůta, ale ve skutečnosti nábytek dorazil dřív než měl. Spokojenost s obchodem i s kvalitou zboží.

Vázený zákazník,

• Objednané zboží bylo možno dodat až v horizontu cca 5 měsíců, nicméně ze strany prodejce rychlé a solidní jednání i vrácení peněz.

Vážený zákazník,
    Ďakujeme Vám za Vašu recenziu a za pochopenie v súvislosti s dlhou dodacou lehotou objednaného tovaru.

Veľmi si vážime Vašu spätnú väzbu a je nám ľúto, že ste museli tak dlho čakať na Vašu objednávku. Snažíme sa o to, aby sme dodacie lehoty dodržiavali a aby boli čo najkratšie. V tomto konkrétnom prípade sme však boli závislí od dodávateľa, ktorý mal meškanie s výrobou tovaru.

Sme radi, že ste boli spokojný/á s našou komunikáciou a s rýchlym vrátením peňazí. Snažíme sa o to, aby sme boli k našim zákazníkom transparentní a aby sme im poskytovali kvalitný zákaznícky servis.

• Seriózní jednání.

Doporučuji. Seriózní jednání.

Team Estilofina

Vše proběhlo bez problémů. Objednávka, komunikace i doručení objednaného zboží, které bylo perfektně zabaleno. Doporučuji

Reakce obchodu Estilofina

Veľmi nás teší, že ste spokojný/á nie len s tovarom, ktorý ste si u nás objednali, ale aj s našimi službami.Tešíme sa na Vašu skorú opätovnú návštevu!

Prajeme vám krásny deň.

• Rychlé,pohodlné,dobrá cena

Vážený zákazník,
    Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s rýchlosťou, pohodlím a cenou v našom eshope. Sme radi, že ste s nami boli spokojný/á.

Prajeme pekný deň

• Rychlé jednání
    • Kvalitní židle

Vážený zákazník,
    Ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše nákupy v budúcnosti.

Team Estilofina

• Rychlé a vstřícné vyřízení objednávky
    • Objednávali jsme stůl z masivu, je krásný a kvalitní
    • Doručení ještě před Vánoci, objednali jsme 12.12.
    • Velmi dobře zabalen
    • Dobrá cena
    • Není co vytknout :)

Opravdu krásný a kvalitní výrobek za dobrou cenu, rychlé dodání, vše proběhlo v naprostém pořádku. Jsme velice spokojeni!

Vážená p. Divišová,
    Veľmi nás teší Vaša maximálna spokojnosť s celým priebehom objednávky v našom eshope! Sme radi, že ste ocenili rýchlosť a ústretovosť pri vybavovaní Vašej objednávky, kvalitu a krásu masívneho stola, jeho perfektné zabalenie a včasné doručenie pred Vianocami.

Vaša pochvala je pre nás veľkou motiváciou do ďalšej práce. Snažíme sa o to, aby každý zákazník bol s našimi službami maximálne spokojný.

Tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy v našom eshope!

Rychlé dodání, kvalita, cena

Vážený zákazník,
    Veľmi nás teší Vaša maximálna spokojnosť s nákupom v našom eshope! Sme radi, že ste ocenili rýchlosť dodania, kvalitu a cenu tovaru.
    Pokiaľ by ste potrebovali pomoc s výberom ďalších produktov do Vašej domácnosti, neváhajte nás kontaktovať.
    Ďakujeme Vám za Vašu recenziu a za to, že ste si vybrali náš eshop!

Team Estilofina

Objednávka nebyla ještě doručena. Předpokládám, že by hodnocení mělo být zasláno po doručení zboží. Navíc chyběla informace o doručení zboží od objednání. Chápu, že se objednávky zpracovávají hromadně.

• Poštovné zdarma
    • Možnost extra služeb za příplatek
    • Dobrá komunikace se zákazníkem na zákaznické kince
    • Vysoká cena za extra služby

Vážený zákazník,
    Ďakujeme Vám za Vašu recenziu a za Vaše nákupy v našom obchode! Veľmi si vážime Váš názor a spätnú väzbu.
    Snažíme sa našim zákazníkom ponúknuť čo najdostupnejšie ceny a poštovné zdarma je jedným zo spôsobov, ako to dosiahnuť. Naši pracovníci zákazníckej linky sú vyškolení tak, aby Vám poskytli čo najlepšie služby a zodpovedali všetky Vaše otázky.