• Nábytek podle mých představ, který jsem jinde nemohl sehnat.
    • Žádná

Obchod bez problému. U nábytku byla deklarována delší dodací lhůta, ale ve skutečnosti nábytek dorazil dřív než měl. Spokojenost s obchodem i s kvalitou zboží.

Vázený zákazník,
    Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s nábytkom a s našim obchodom. Sme radi, že ste u nás našli to, čo ste hľadali a že ste s nákupom spokojný.
    Sme radi, že nábytok dorazil skôr, než ste očakávali. Snažíme sa o to, aby sme dodacie lehoty dodržiavali a aby boli čo najkratšie.

• Objednané zboží bylo možno dodat až v horizontu cca 5 měsíců, nicméně ze strany prodejce rychlé a solidní jednání i vrácení peněz.

Vážený zákazník,
    Ďakujeme Vám za Vašu recenziu a za pochopenie v súvislosti s dlhou dodacou lehotou objednaného tovaru.

Veľmi si vážime Vašu spätnú väzbu a je nám ľúto, že ste museli tak dlho čakať na Vašu objednávku. Snažíme sa o to, aby sme dodacie lehoty dodržiavali a aby boli čo najkratšie. V tomto konkrétnom prípade sme však boli závislí od dodávateľa, ktorý mal meškanie s výrobou tovaru.

Sme radi, že ste boli spokojný/á s našou komunikáciou a s rýchlym vrátením peňazí. Snažíme sa o to, aby sme boli k našim zákazníkom transparentní a aby sme im poskytovali kvalitný zákaznícky servis.

• Seriózní jednání.

Doporučuji. Seriózní jednání.

Vážený zákazník,
    Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s naším obchodom a s naším jednaním. Sme radi, že ste s nami boli spokojný/á a že nás odporúčate ostatným.
    Veľmi si vážime Vašu recenziu a ďakujeme Vám za Váš čas a za to, že ste sa s nami podelili o Vaše skúsenosti. Vaša spokojnosť je pre nás najvyššou prioritou a motiváciou do ďalšej práce. Tešíme sa na Vašu skorú opätovnú návštevu!

Team Estilofina

Vše proběhlo bez problémů. Objednávka, komunikace i doručení objednaného zboží, které bylo perfektně zabaleno. Doporučuji

Reakce obchodu Estilofina

Veľmi nás teší, že ste spokojný/á nie len s tovarom, ktorý ste si u nás objednali, ale aj s našimi službami.Tešíme sa na Vašu skorú opätovnú návštevu!

Prajeme vám krásny deň.

• Rychlé,pohodlné,dobrá cena

Vážený zákazník,
    Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s rýchlosťou, pohodlím a cenou v našom eshope. Sme radi, že ste s nami boli spokojný/á.

Prajeme pekný deň

• Rychlé jednání
    • Kvalitní židle

Vážený zákazník,
    Sme radi, že ste ocenili rýchlu a ochotnú komunikáciu nášho zákazníckeho servisu a rovnako tak kvalitu našich produktov. Snažíme sa o to, aby sme boli k dispozícii našim zákazníkom kedykoľvek potrebujú pomoc s výberom tovaru, objednávkou alebo s čímkoľvek iným.
    Ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše nákupy v budúcnosti.

Team Estilofina

• Rychlé a vstřícné vyřízení objednávky
    • Objednávali jsme stůl z masivu, je krásný a kvalitní
    • Doručení ještě před Vánoci, objednali jsme 12.12.
    • Velmi dobře zabalen
    • Dobrá cena
    • Není co vytknout :)

Opravdu krásný a kvalitní výrobek za dobrou cenu, rychlé dodání, vše proběhlo v naprostém pořádku. Jsme velice spokojeni!

Vážená p. Divišová,
    Veľmi nás teší Vaša maximálna spokojnosť s celým priebehom objednávky v našom eshope! Sme radi, že ste ocenili rýchlosť a ústretovosť pri vybavovaní Vašej objednávky, kvalitu a krásu masívneho stola, jeho perfektné zabalenie a včasné doručenie pred Vianocami.

Vaša pochvala je pre nás veľkou motiváciou do ďalšej práce. Snažíme sa o to, aby každý zákazník bol s našimi službami maximálne spokojný.

Tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy v našom eshope!

Team Estilofina

Nemožnost tel. komunikace, tel. opakovaně vyzváni, bez reakce. Mailová komunikace chaotická....Dodnes zboží nebylo doručeno

Vážený zákazník,
    Veľmi nás mrzí Vaša negatívna skúsenosť s komunikáciou a doručením tovaru z nášho eshopu. Chápeme Vašu frustráciu a ospravedlňujeme sa za všetky nepríjemnosti, ktoré Vám táto situácia spôsobila.

Snažíme sa o to, aby každý zákazník bol s našimi službami maximálne spokojný. V tomto prípade sa nám to očividne nepodarilo a za to sa Vám hlboko ospravedlňujeme.

• Zadne informace a komunikace

Vážený zákazník,
    Ďakujeme Vám za Vašu recenziu, aj keď je pre nás negatívna. Veľmi si vážime Vašu spätnú väzbu, ktorá nám pomôže zlepšiť naše služby.

Rychlé dodání, kvalita, cena

Objednávka nebyla ještě doručena. Předpokládám, že by hodnocení mělo být zasláno po doručení zboží. Navíc chyběla informace o doručení zboží od objednání. Chápu, že se objednávky zpracovávají hromadně.

• Poštovné zdarma
    • Možnost extra služeb za příplatek
    • Dobrá komunikace se zákazníkem na zákaznické kince
    • Vysoká cena za extra služby

obchod OK, služby dopravce katastrofa. Nepředávají si informace, asi si myslí, že každý čeká, až přijedou před dům, doporučuji změnit.

• Skvělá komunikace
    • Perfektně zabaleno zboží
    • Domluva na dopravě

Velmi seriosni a rychle jednani

• Zatím OK, rychlá reakce na dotazy, čekám na dodávku.

• Cena, kvalita výrobků,rychlost dodání.

• Rychlé doručení
    • Žádná

Zboží prý dorazí nejdřív v lednu 2024. Při objednávce na to nebylo žádné
    upozornění. Platba byla provedena kartou. Doufám, že nejde o podvod.

Zboží zamítl řidič přepravní služby pro doručení