• Rychlé,pohodlné,dobrá cena

Vážený zákazník,
    Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s rýchlosťou, pohodlím a cenou v našom eshope. Sme radi, že ste s nami boli spokojný/á.
    Veľmi si vážime Vašu recenziu a ďakujeme Vám za Váš čas a za to, že ste sa s nami podelili o Vaše skúsenosti.

Prajeme pekný deň

• Rychlé jednání
    • Kvalitní židle

Vážený zákazník,
    Sme radi, že ste ocenili rýchlu a ochotnú komunikáciu nášho zákazníckeho servisu a rovnako tak kvalitu našich produktov. Snažíme sa o to, aby sme boli k dispozícii našim zákazníkom kedykoľvek potrebujú pomoc s výberom tovaru, objednávkou alebo s čímkoľvek iným.
    Ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše nákupy v budúcnosti.

Team Estilofina

• Rychlé a vstřícné vyřízení objednávky
    • Objednávali jsme stůl z masivu, je krásný a kvalitní
    • Doručení ještě před Vánoci, objednali jsme 12.12.
    • Velmi dobře zabalen
    • Dobrá cena
    • Není co vytknout :)

Opravdu krásný a kvalitní výrobek za dobrou cenu, rychlé dodání, vše proběhlo v naprostém pořádku. Jsme velice spokojeni!

Vážená p. Divišová,
    Veľmi nás teší Vaša maximálna spokojnosť s celým priebehom objednávky v našom eshope! Sme radi, že ste ocenili rýchlosť a ústretovosť pri vybavovaní Vašej objednávky, kvalitu a krásu masívneho stola, jeho perfektné zabalenie a včasné doručenie pred Vianocami.

Vaša pochvala je pre nás veľkou motiváciou do ďalšej práce. Snažíme sa o to, aby každý zákazník bol s našimi službami maximálne spokojný.

Tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy v našom eshope!

Team Estilofina

• Cena, kvalita výrobků,rychlost dodání.

• Rychlé doručení
    • Žádná