• Skvělá komunikace

Objednávka dorazila v pořádku. Objednala jsem si sud na víno, který je ještě hezčí než na obrázku. Moc doporučuji :)

Spolupráce byla bez chyby. Slušné jednání.

• Rychlé jednání i doručení, zboží v pořádku a nepoškozeno

Jsem celkově spokojený s nákupem v obchodu.

• přehlednost,ceny,ochota a vstřícnost i po telefonu

• Velmi milá komunikace
    • obchod má širokou paletu nabídek
    • Zboží je dezajnově na dobré úrovni a zdá se, že i kvalita je lepší, než u jiných obchodů se stejným zbožím.
    • K obchodu bohužel nedošlo, protože mi nebyli schopni zaslat před objednávkou vzorek látky, kterou by byla křesla potažena. Myslím, že v této cenové relaci by malý vzoreček měl být samozřejmostí.

Asi je tento obchod doporučeníhodný, já tam ale nakupovat nebudu.

Vstřícné jednání

Okamžitá reakce na požadavky, vždy 100% dodrženo co slíbeno

• Bez jakéhokoliv komunikace stornovali objednávku.

Vážený zákazníku,

dne 25.5.2021 jsme vás informovali o možném termínu dodání - srpen 2021 a žádali jsme vás o potvrzení zda vám tento termín vyhovuje. Jelikož jsme od Vás neobdrželi žádnou odpověď, vaše objednávka byla automaticky stornována.

Věříme, že v budoucnu opět navštívíte naši stránku estilofina-nabytek.cz.

S pozdravem,
    Tým Estilofina

• SUPER RYCHLÉ DODÁNÍ..KŘESLO NÁDHERNÉ ODPOVÍDÁ FOTCE NA 100%.

super komunikace ,rychlé dodání ,vše ok .DOPORUČUJI.

Velmi slušné jednání. Ochota.

Zboží je momentálně vyprodáno , ale i přesto jsem si ho mohla objednat, včetně momentální slevy.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

perfektní komunikace, bezproblémový pruběh objednávky, ochotný prodeje, výborná komunikace i s přepravní službou, kterou obchod používá.
    TOP 100

Vážený zákazník,

ďakujeme, váš názor si vážime a tešíme sa, že ste spokojní.

Tím Estilofina

S tímto obchodem jsem velice spokojeni. Zboží je vždy doručeno v pořádku. Jsou zde nádherné kousky. Vřele doporučujeme.

Vážený zákazník,

ďakujeme, váš názor si vážime a tešíme sa, že vám objednávka urobila radosť a ste spokojní.

Tím Estilofina

Obchod doporučuji všem :)

Dobrá komunikace, zboží dorazilo včas a vypadá krásně. Velmi rychlá montáž :)

Vážená zákazníčka,

ďakujeme, vám za vašu recenziu a pozitívne slová. Máme radosť, že ste s tovarom spokojná.

Tím Estilofina

Zboží jsem objednávala v únoru s doručením v dubnu. Pak se termín posunul na květen (info ze strany obchodu proběhlo) a s dalším posunutím na červenec už mě ani sami nekontaktovali. Zboží se evidentně nedočkáte.

Vážený zákazník,

mrzí nás vaša nespokojnosť s našimi službami a tiež, že dobu dodania tovaru momentálne nevieme ovplyvniť. Snažíme sa stále urobiť všetko preto, aby naši zákazníci boli informovaní o termínoch a všetkých informáciách ohľadom tovaru. Avšak vzhľadom na veľký záujem a momentálnu pandemickú situáciu sa tovar vypredá oveľa skôr, ako sme zvyknutí.

Dovoľte sa nám ospravedlniť za vzniknuté nepríjemnosti, veríme, že nám v budúcnosti dáte príležitosť napraviť to.

• Neschopnost doručit zboží
    • Neschopnost vyřešit jakýkoliv problém
    • Neumějí si vyplnit přepravní papíry (otočí údaje z objednávky)
    • Sami nic neřeší

Je to jednoduché, objednáno 28.2.2021, k přepravě předáno 12.3.2021 (Otočili si doručovací adresu se sídlem společnosti a dovezli to na Moravu místo do Prahy, ačkoliv jsem mluvil s dispečerkou 15.3.2021 a opakoval, ať to hlavně dovezou do Prahy). Po 14 dnech se objevili na Moravě. Dnes 23.4. nebyly schopni stůl doručit. Termín opětovného doručení již 2x zrušili z neznámých důvodů - prý technických. Tak se ptám. Jak dlouho může trvat dovést zboží z Brna do Prahy? 5 týdnů a stůl ani nový termín neznám. Výrobce to asi neřeší, protože se nestará... Pokud ho sám nekontaktuji, tak aktivita je nulová ... pak spousta slibů, ale stůl nikde. Udělejte si obrázek sami jak asi fungují

Vážený zákazník,

Mrzí nás vaša nespokojnosť s našimi službami a tiež, že dobu dodania tovaru momentálne nevieme ovplyvniť. Snažíme sa stále urobiť všetko, preto, aby naši zákazníci boli informovaní o termínoch a všetkých informáciách ohľadom tovaru. Avšak vzhľadom na veľký záujem a momentálnu pandemickú situáciu sa tovar vypredá oveľa skôr, ako sme zvyknutí. Zároveň sa ospravedlňujeme za vzniknuté technické problémy, ktoré vznikli na strane prepravcu a tovar sme vám nevedeli doručiť v sľúbený termín.

Dovoľte nám ospravedlniť sa za vzniknuté nepríjemnosti, veríme, že nám v budúcnosti dáte príležitosť napraviť to.

Tím Estilofina

• Zatím nemohu hodnotit, objednávka bude vyřízena až v polovině června. Byl jsem na to upozorněn dopředu.
    • Zatím komunikace probíhá v normálních intencích.

• výborná komunikace a dodání zboží na čas s avízem

Vážený zákazník,

ďakujeme, váš názor si vážime.

• super

Reakce obchodu Estilofina

Ďakujeme za vašu recenziu.