Je to moje první zkušenost s uvedeným obchodem.

Nedorucena zásilka

Reakce obchodu Estilofina

Vážený zákazníku,

vámi objednané zboží jsme se pokoušeli několikrát doručit naším přepravcem, bohužel bezúspěšně.

Dovolte se nám ospravedlnit za vzniklé nepříjemnosti, věříme, že nám v budoucnu dáte příležitost to napravit.

Tým Estilofina

Dobrá komunikace, vše O.K.!

• Rychlá komunikace a dodání

Vše proběhlo v pořádku, jednoznačně doporučuji

Zatím mi zboží nedorazilo, ma přijít až za 4 měsíce, takže nemohu hodnotit, uvítala bych kratší dobu čekání a dotazník mohu doplnit az dorazí zboží.

Byla jsem spokojena jak rychle byla objednávka vyrizena.

• Jednání bylo vstřícné a rychlé. Zboží bylo doručeno rychle a včas bez komplikací.

Zatím komunikují, avšak netuším,jak dlouho budu na zboží čekat.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Hezke a kvalitni provedeni
    • Priserne dlouha doba dodani
    • Zmena termínu dodani i po predchozim potvrzeni

Objednane zbozi nám dorazilo teprve 13/11 po objednani v cervenci! Termín dodani menili na 3krat u kontajneru i po predchozim potvrzeni že bude expedovan. Komunikace nedostatecna, vždy až po mem dotazu kdy zbozi dorazi mi poslali odpoved ktera byla stejne k nicemu kedze zbozi pak nedorazilo, až na potreti.

Reakce obchodu Estilofina

Vážený zákazníku,

mrzí nás vaše nespokojenost s našimi službami a také, že dobu dodání zboží momentálně neumíme ovlivnit. Snažíme se stále udělat všechno proto, aby naši zákazníci byli informováni o termínech a všech informacích ohledně zboží. Avšak vzhledem k velkému zájmu a momentální pandemické situaci se zboží vyprodá mnohem dříve, než jsme zvyklí.

Dovolte se nám omluvit za vzniklé nepříjemnosti, věříme, že nám v budoucnu dáte příležitost to napravit.

Tým Estilofina

• skvělá komunikace

Obchod reagoval vždy po jednotlivých krocích objednávky a dodávky, přehledně a včas.

• rychlá reakce obchodu
    • velmi dobře zabalený a nepoškozený nábytek
    • vyobrazení na e-shopu odpovídá realitě, se vzhledem jsem spokojená
    • jídelní stůl byl popsaný jako rozkládací, ale je vlastně nastavovací, což je trochu nepohodlné, vzhledem k tomu, že prodlužovací nástavce je potřeba někde uložit, když nejsou používané a tudíž zabírají místo se kterým jsem nepočítala

• Super obchod

• příjemná komunikace
    • dobrý produkt

• Dobra komunikace, vstricnost

Vse OK

Je to moje první zkušenost s nákupem nábytku přes internet. A protože jsem měla obavu hlavně z toho jak mi bude dodána - nezvládla bych sama větší komodu dostat do bytu - zajímala jsem se předem o způsob dodání a hlavně zkušenosti zákazníků. Komodu nabízelo několik společností - cca 4 a i když některé byli levnější, přečetla jsem o nich natolik špatné informace, že jsem se rozhodla nakonec zkusit Estilofinu. Působila na mne nejdůvěryhodněji. Mimo jiné i podávanými informacemi (doba dodání). Nákup proběhl velmi hladce. Byla jsem průběžně informovaná a také dopravní společnost, která komodu dodávala, byla velmi solidní. Opět předem informace o dodání, v den dovozu upřesnění a chlapci, kteří přijeli byli slušní a komodu dodali až do předsíně, kam jsem potřebovala.

Perfektni e-shop, skvělá domluva i při drobném problému, určitě objednám příště zas. Moc děkujeme, vyrobek je nádherný.

• Skvělá komunikace

Objednávka dorazila v pořádku. Objednala jsem si sud na víno, který je ještě hezčí než na obrázku. Moc doporučuji :)

Spolupráce byla bez chyby. Slušné jednání.