• široký sortiment
    • vysoké ceny
    • dlouhá délka dodání

Objednávku jsem učinilv pondelí brzo ráno, dopravci bylo zboží předáno až ve čtvrtek, k vyzvednutí pak bylo k dispozici v sobotu, přitom vše bylo skladem.
    Navíc jedna láhev s odmašťovačem byla prasklá a obsah částečně vytečen. Další věcí byly od toho ušpiněny.

Zboží objednáno, již přes týden, ale od té doby žádné info o termínu dodání.

• Presne tyden od objednavky a zaplaceni. Eshop nekomunikuje, zbozi nikde.

Tvrdí skladem, ale dodnes zboží nedorazilo. Příště objednám jinde.

• Holub by to donesl rychleji.

Popis zboží neodpovídal skotečnosti.

Dlouhá doba dodání, 6 dnů dle eshopu, a ani tu obchod nedodržel. Kdy zboží dorazí, pokud dorazí, ví bůh... Bohužel jsem nákup hned zaplatil online 16.8. a dodnes t.j. 23.8. mi nic nepřišlo.. Názor, ať si každý udělá sám...

• Personál nezaregistroval mou objednávku a při telefonické urgenci mi tvrdil nepravdy.

• Výborná komunikace, rychlé vyřízení, perfektní zabalení.
    • Oproti jiným, také kvalitním e-shopům výrazně dražší položky. Dostal jsem dárkový poukaz, proto jsem objednal, Jinak bych objednal jinde a výrazně levněji, Škoda!

• Velmi dlouhá doba doručení

Na objednané kolo čekám už 2 týdny

Dobrá zkušenost u předchozí objednávky, zde bohužel vše špatně. Obchod jsem vybrala, protože uváděli osobní vyzvednutí na pobočce za 2 dny (v pátek 9.6.). Ve čtvrtek jsem se dotazovala, zda tam zboží bude - ano, určitě bude. V pátek po obědě jsem začala být nervózní, protože se nic nedělo. První hovor na zákaznickou linku s dotazem, zda objednávka dorazí, nebo nedorazí - odpověď: zjistíme a ozveme se. Za hodinu žádná reakce, volám tedy znovu, paní velice překvapená, že se nikdo neozval, slibuje, že zjistí situaci, zda objednávka dorazí a ozve se. Dalších 45 minut nic, následoval další hovor, kdy se na druhé straně opět ozval překvapivá reakce, že mi nikdo nedal vědět, zjistí a určitě se co nejdříve ozve. Po další hodině a při vzrůstající míře vytočení následoval můj další telefon s další reakcí "Kolegyně se vám měla ozvat". Vyžádám si tedy číslo na kolegyni přímo, protože po 3 hodinách už mě to opravdu nebaví. Kolegyně mě ujistí, že o celé situaci ví, ale zatím nezjišťovala u přepravce, jestli zboží dorazí. Ujistí mě ale, že se pokusí celou situaci zjistit a po dalších asi 40 minutách mi volá, že to dopravce nestihne, ale objednávka dorazí v pondělí.
    V pondělí se neděje vůbec nic.
    Načež ale v úterý přijde SMS, že zboží je JIŽ objednáno u dodavatele. Po tomto už jsem jen zavolala, ať objednávku stornují...
    Za tuto konkrétní zkušenost 0/10

• Balík mi došel rychle, bohužel s vylitoi emulzí v celém balíku..
    • Neuvádějí pravdivé informace o tom, zda je či není zboží na skladě.
  • Zboží mi nedorazilo po telefonické urgenci mi obchod sdělil že zboží není skladem a tudíž ani nebude dodáno. Požádal jsem tedy o vrácení peněz. Peníze zatím nedorazily :-(.

• Zboží dorazilo poškozené..poškrábané sklo u brýlí

Po týdnu stále neexpedováno a na email s dotazem nereagujete.

požádal jsem o výměnu velikosti, ale při dalším výdeji jsem obdržel stejnou a tedy špatnou velikost, prostě někdo to neopravil nebo to znova špatně objednal u dodavatele :(

Objednávka odeslána a zaplacena 26.3. měla dorazit do 4.4..
    Na email s dotazem na stav objednávky nikdo nereagoval, telefonicky mi bylo sděleno, že objednávka dorazí za pár dní.
    Je 11.4. a objednávka nedorazila a stále mě nikdo nekontaktoval

Jiz po nekolikate byla objednavka zrusena ze strany obchodu i kdyz bylo avizovano, ze zbozi je skladem. V tomto obchode jsem nakupoval naposledy a jiz nikdy vice.

Zboží nebylo doručeno podle termínu potvrzení v objednávce a bohužel mi ani nedali vědět. Mohla jsem jinak zboží objednat jinde, teď už to bohužel nestihnu.