• zakoupeno v Ski a Bike Centrum Radotín před 4 týdny

• výdejna zboží v dětském obchodě
  • zakoupeno v Ski a Bike Centrum Radotín před 1 měsícem

Objednané zboží nebylo doručeno z důvodu absence u výrobce. Uvítala bych ověření dostupnosti zboží minimálně dříve než v den možnosti vyzvednutí na prodejně předem avizované při objednávce.

• zakoupeno v Ski a Bike Centrum Radotín před 2 měsíci

• Mnohanásobně předražené zboží
  • zakoupeno v Ski a Bike Centrum Radotín před 4 měsíci

Zkušenost není úplně dobrá. Měl jsem dárkový poukaz a vybral si za něj zboží v jeho hodnotě. Jenže to systém nějak nepobral a musel jsem se opakovaně připomínat obchodu sám, jak to s objednávkou je. Bohužel jsem zvolil komunikaci prostřednictvím chatovacího okna, kde na druhé straně seděl někdo nekompetentní. Takže pomohl až email. Slečna ochotně a hned vyřešila. Nicméně za dvě hodiny volal někdo další z obchodu a chtěl to řešit, takže zákaznický servis je spíše tragický.
    Obchod se snaží tvářit hodně cool, ceny jsou našponované, ale ten servis tomu zkrátka neodpovídá.

• nekomunikace

Objednával jsem silniční pláště s dotazem zda jsou vybrané připraveny pro bezdušové používání (u popisu zboží nepřehledné), bez odpovědi mi byly pláště nachystány k vyzvednutí. Nakonec mi bylo od kamaráda řečeno, že nemají nic společného s bezduší, nevyzvedl jsem, ale stačilo napsat zprávu nebo zavolat...chápu, těžký.

• zakoupeno v Ski a Bike Centrum Radotín před 5 měsíci

Takto bych prodával taky, v obchode avizovano skladem, pak se objednává z distribuce.

• zakoupeno v Ski a Bike Centrum Radotín před 5 měsíci

I reserved the bike, and in the same day your team told me that you sold the bike to someone who came to store. It's rude and unprofessional in my opinion.

Please don't send me any other emails and remove all my personal information from your database.

• zakoupeno v Ski a Bike Centrum Radotín před 5 měsíci

Zboží jsem objednala a zaplatila před týdnem. Po týdnu je stav objednávky stále "nová" a žádné informace o pozdním dodání nedorazily, ačkoli zboží se tvářilo být skladem.

• zakoupeno v Ski a Bike Centrum Radotín před 6 měsíci

• Objednané elektrokolo v ceně 100 tis. + mělo 3 výrazné a jasně viditelné vady laku na rámu, na které mne prodejce neupozornil. Jedna vada byla neodborně retušována... asi fixem. Považuji to za neobchodní jednání. Když jsem vady objevil a upozornil na ně, byla mi nabídnuta sleva 12%. Proto jsem od koupě odstoupil. Nerad bych, aby prodejce tajil zákazníkovi vady výrobku a prodával druhojakostní zboží za cenu prvojakostního. Tuto neetickou obchodní praktiku nijak neomlouvá ani současný nedostatek kol na trhu. Do této příhody jsem měl s obchodem velmi dobré zkušenosti, proto věřím, že to bylo ojedinělé pochybení. Vojtěch Pravda
  • zakoupeno v Ski a Bike Centrum Radotín před 6 měsíci

Objednali jsme dětské kolo Woom 6 za necelých 29000 Kč. Po té co jsme kolo prvně vyzkoušeli na delší trase, zjistili jsme ze kolo bylo pouze postaveno tak, aby drželo pohromadě…prehazovačka nebyla vůbec seřízená, řídítka, sedačka i šlapky byly povolené. Servis tohoto obchodu v našem případě absolutně zklamal.

• zakoupeno v Ski a Bike Centrum Radotín před 6 měsíci

• - pěkný obchod i stránky
    • - zboží je napsané jako na skladě přitom je na dotaz u dodavatele, kde samozřejmě není, již druhá taková zkušenost s tímto obchodem

Velikost 29 ????
    Skutecna velikost boty je 45 !!!

• zakoupeno v Ski a Bike Centrum Radotín před 8 měsíci

Třikrát jsme něco objednali... A vždycky byl problém. Dvakrát objednávku zrušili a jednou ji nemohli najít na místě, i když ji předtím telefonicky potvrdili jako připravenou.

• zakoupeno v Ski a Bike Centrum Radotín před 8 měsíci

• Čekala jsem na objednávku 14 dní místo sliběných dvou. Dostala jsem zboží jiné barvy, než jsem objednavala.
  • zakoupeno v Ski a Bike Centrum Radotín před 8 měsíci

• Objednáno 18.1. do 29.1. zboží nedorazilo. informace o termínu dodání nulová.
  • zakoupeno v Ski a Bike Centrum Radotín před 8 měsíci

Ze dvou výrobků nebyl jeden skladem, potvrdil jsem záměnu a ani po týdnu nemám reakci

• zakoupeno v Ski a Bike Centrum Radotín před 8 měsíci

• False information, product was not in stock but said it was

I would not buy from here again. I specifically ordered from here because it said the items were in stock. Later to find out that they were not in stock and the order has taken more than 10 days and it still has not arrived. I hope i will get to cross country ski this winter.

• zakoupeno v Ski a Bike Centrum Radotín před 10 měsíci

Špatná komunikace, přes několik osob. Každý tvrdil něco jiného, nakonec sice došlo k prohlídce nabízeného kola, ale bohužel bez výsledku.

• zakoupeno v Ski a Bike Centrum Radotín před 10 měsíci

zboží zatím nedorazilo

• zakoupeno v Ski a Bike Centrum Radotín před 1 rokem

Zboží bez krabice nabídnuta sleva 10%
    Při ceně přilby 5000kc si nemyslím ze je fér nabízet vystavené (rozuměj použité) zboží.
    SBCR po několika problémech již nikdy více.