• rychlost vyřízení obj.

Reakce obchodu Eshop Sinks

Víme, že rychlost expedice je pro Vás důležitá. Zboží skladem můžete mít již druhý den. Za tým TRENDO, Pavel Heřman.

• Bylo fajn, ze jsem mohla zbozi zkontrolovat pred prevzetim, to ocenuji velmi.

Reakce obchodu Eshop Sinks

Granitové a keramické dřezy zasíláme v režimu otevřený balík, kde v průběhu přepravy je obsah zásilky kontrolován při každé překládce. V případě poškození zboží je kupující povinen zásilku nepřevzít a sepsat s řidičem protokol o poškozené zásilce. Toto se nepovažuje za bezdůvodné odmítnutí zboží. V případě poškození, nepřevzetí zásilky nás ihned kontaktujte. TRENDO

• Rychle dodání

Děkujeme za recenzi. TRENDO

• Rychlé vyřízení

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za doporučení našeho e-shopu. Vaše spokojenost nás těší. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• rychlost dodání

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za kladné hodnocení. Rychlost je daná naší velkou skladovou zásobou. Když vidíte skladem, je to skutečně skladem. Proto jsou prodlevy v realizaci objednávek minimální. Ještě jednou díky. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• Rychlost blesku

Reakce obchodu Eshop Sinks

Nakoupil jsem v domnění, že když se jedná o autorizovaný obchod, budou zde odborníci. Objednávka proběhla úspěšně, doprava také. Po rozbalení ale neseděla barva i když štítky odpovídaly. Napsal jsem ihned na jejich podporu, kde mi sdělili, že pokud odpovídají štítky, tak se jedná o správný produkt. Mně stále barva připadala na jinou, než se udávala. Tak jsem napsal přímo výrobci a ten mi potvrdil, že se opravdu nejspíš jedná o jinou barvu, než je na štítku a že skladník nejspíš udělal chybu. OK, chápu, může se stát. Co mě spíš zarazilo, že v eshopu nikdo nehlídá, co se posílá a z těch pár barev nejsou schopni už od pohledu si uvědomit, že je to jiná barva, než má být. Navíc autorizovaný prodejce, kde bych čekal, že vědí, co dělají. Tohle mě přesvědčilo o opaku.

Reakce obchodu Eshop Sinks

Trošku zavádějící hodnocení. Na pravou míru asi takto: pan zákazník je grafik, který se v možných odchylkách barev na fotografii, monitoru a následně v realitě velmi dobře vyzná. Na téma proběhla tří kolová komunikace s návrhy řešení od omluvy, přes možnost výměny zboží až po finanční kompenzaci. Finálně zákazník přistoupil na finanční kompenzaci. Za nás vyřešeno. Ponaučení? Neuzavírejte dohody, pokud by výsledkem měla být jakákoli pachuť. Pavel Heřman, TRENDO s.r.o.

rychlé vyřízení objednávky i doručení

Děkujeme za pochvalu :-) Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• obchod je ok

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za čas věnovaný sepsání recenze i za palec nahoru. TRENDO

Velmi vstřícný.

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za pochvalu, které si velmi ceníme. TRENDO

• Rychlá a seriózní komunikace

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za pochvalu uskutečněného obchodu. Z Vaší spojenosti máme radost a děkujeme, že ji sdílíte s ostatními. TRENDO

• Rychlost vyřízení

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za pochvalu. Víme, že rychlost dodání je pro vás důležitá a i proto naše skladové zásoby neustále rostou. Děkujeme. TRENDO

• Přehledný e-shop

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za čas, který jste věnoval kladnému hodnocení. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• Velký výběr, super ceny. Přehledný obchod.
    • Žádná

Tento e-shop naprosto doporučuji. Velký výběr za krásné ceny. Veškeré zboží skladem. Výběr typů, barev. V ceně dřezu možno i nechat udělat potřebné otvory. Plus dáreček k objednávce. Za mě velká spokojenost.

Reakce obchodu Eshop Sinks

Vše proběhlo rychle, komunikace obchodu ohledně termínu dodání velice vstřícná a flexibilní. Doporučuji!

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení a doporučení našeho obchodu. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• Velmi rychlé doručení
    • Chybí český návod

Reakce obchodu Eshop Sinks

Chybí český návod - za tento nedostatek se omlouváme. Pokud vám něco schází, neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• velmi rychlé dodání

Děkujeme za kladný vzkaz našemu snažení. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

Rychlá expedice, bez problémů. Zboží bez poškození, zatím bez delšího používání

Jsme rádi za každou pochvalu. Děkujeme Vám. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

Rychlost dodání,komunikace

Děkujeme za pochvalu našemu týmu. Za TRENDO, Pavel Heřman

Super rychlost doručení

Reakce obchodu Eshop Sinks

Když se vše sejde, umíme doručit objednávku i do 24 hodin od objednání. Zelená dostupnost, objednávka do 12:00 a vyřešená platba. To vše je základ pro doručení následující pracovní den. Za TRENDO, Pavel Heřman