• rychlost dodávky
    • komunikace a rady po telefonu
    • vyřešení mé chyby v objednávce

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení a doporučení našeho obchodu. Za TRENDO, Pavel Heřman

• dobrá komunikace, velmi rychlé vyřízení a dodání, spolehlivost

doporučuji obchod, objednávky vyřizují spolehlivě

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za pochvalu. TRENDO a spolehlivost patří k sobě stejně jako rychlost a komunikace. To vše jsme my, TRENDO s.r.o.

• rychlost dodání
    • velmi dobrá komunikace - průběžné informace ohledně stavu objednávky
    • cena zboží
    • Doprava zdarma včetně možnosti dobírky - také zdarma, bez dalších poplatků

Vše proběhlo bez problému. Výborná komunikace s obchodem, průběžné informace ohledně dodání zboží a rychlost dodání. Zboží jsem objednala 2.3. a 4.3. už bylo u mě. Takže super. Zboží bylo dobře zabaleno, přišlo v pořádku, určitě obchod mohu doporučit i dalším zákazníkům.

Reakce obchodu Eshop Sinks

Rychlost je nejčastěji zmiňovaná vlastnost obchodu s námi. To, co vidíte v zelené dostupnosti, může být u vás následující pracovní den. U žlutých dostupností nás před objednávkou neváhejte kontaktovat. Za TRENDO, Pavel Heřman

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za kladné hodnocení. Rychlost je daná naší velkou skladovou zásobou. Když vidíte skladem, je to skutečně skladem. Proto jsou prodlevy v realizaci objednávek minimální. Ještě jednou díky. Za TRENDO, Pavel Heřman