• Nabízené služby
    • Sortiment

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za plusové hodnocení našich největších předností a dovedností. Na další shledání na našem se těší tým TRENDo s.r.o. z Pardubic.

Vše proběhlo rychle a v pořádku

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za kladný přínos k hodnocení našeho e-shopu. Zboží skladem (zelené) může u Vašich dveří stát následující pracovní den od objednání. Ostatní položky doporučujme poptávat a to nejlépe písemně e-mailem. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

Vše proběhlo rychle a v pořádku, dřez nebyl problém před převzetím u dopravce nejdřív zkontrolovat. Jsem spokojená. Vyvrtani díry pro baterii taky ok. Děkuji

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za hodnocení. Pro objednání otvoru použijete aplikaci, kterou naleznete v košíku, pokud do něj dřez vložíte. Nastane-li s použitím aplikace problém, napište požadavek na otvor do poznámky k objednávce. Otvory zhotovíme v pozicích, které jsou k tomu určené a které můžete zejména u granitových dřezů najít na technickém nákresu. K případným konzultacím můžete využít všechny komunikační kanály, které na nás najdete. Za TRENDO, Ondra.

• Rychlé doručení objednaného zboží

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za kladné hodnocení. Rychlost je daná naší velkou skladovou zásobou. Když vidíte skladem, je to skutečně skladem. Proto jsou prodlevy v realizaci objednávek minimální. Ještě jednou díky. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Rychlé vyřízení

Reakce obchodu Eshop Sinks

Víme, že rychlost expedice je pro Vás důležitá. Zboží skladem můžete mít již druhý den. Za TRENDO, Pavel

bleskové dodání i s vyvrtáním otvoru do dřezu

vše korektní a rychle

Reakce obchodu Eshop Sinks

Víme o vašich častých požadavcích na rychlé dodání a naše skladové zásoby se tomu snažíme přizpůsobit. Když na e-shopu vidíte u zboží dostupnost žlutou, kontaktujte nás a společně třaba vymyslíme adekvátní náhradu. Za TRENDO, Pavel Heřman

Dobré

Dobré je za 3 :-). 100% je dobrá náplast. Děkujeme, TRENDO

velmi spokojen

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za recenzi, Vaše spokojenost je pro nás důležitou odměnou. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Cena,kvalita,rychlost

Reakce obchodu Eshop Sinks

Cena, kvalita, rychlost a to se vyplatí, to se musí zkusit. Jsme tu pro vás, TRENDO.

Vše rychle a O.K.

Děkujeme za hodnocení tím nejznámějším způsobem: "OUKEJ" :-). Za TRENDO, Pavel

Rychlé dodání a super přístup dopravce. Kéž by takový byli všichni;)

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za recenzi. Všichni takový být nemůžou. Patříme k nejlepším a proto si nás vybírá stále víc zákazníků :-). Za TRENDO, Pavel Heřman

Perfektní cena, možnost si nechat udělat díru na baterii na míru a na místo, kde je potřeba. Skvělá kvalita a výběr.

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za hodnocení :-). Standartní průměr všech otvorů je 35 mm. Ve většině případů, kde je dané jak bude dřez namontován je otvor již zhotoven - dřezy které jsou levé/pravé nebo jsou určeny pro pouze jeden způsob montáže. U většiny otočných dřezů otvory nejsou, aby mohly být zhotoveny až podle přání zákazníka.

Bylo to rychlé.

Bylo to rychlé a perfektní :-). Děkujeme za pochvalu. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Vše proběhlo O. K. Rychlost dodání zboží, perfektně zabaleno.

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za plnou recenzi. Pochvala za balení patří zejména našim technikům, kteří na zlepšování této činnosti neustále pracují. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

Bleskové jednání

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za pochvalu naší rychlosti. "Může za to" naše velká skladová zásoba i propracovaná logistika. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• Dodání bylo vskutku rychlé, dřez dorazil v pořádku
    • Na dřezu nějaké značky tužkou, vzhledem k tomu, že dřez je bílý, byly na něm vidět. Naštěstí šli dolů přiloženou čistící pastou (dárek zdarma).

Dřez dorazil v pořádku, řidič TopTransu si jej dopředu asi zkontroloval (krabice byla otevřená). Na kartonu velmi důrazné upozornění, aby jste před převzetím obsah zkontrolovali. Komunikace se shopem na 1, reagují okamžitě. Ještě uvidím, jak budeme spokojeni s bílou variantou, kterou si zvolila přítelkyně.

Reakce obchodu Eshop Sinks

Zákazník komunikoval problém a ten se podařilo díly ochotnému přístupu vyřešit. Máte-li ve vlastnictví bílý nebo světlý dřez, rádi vám poradíme s údržbou. "OTEVŘENÝ BALÍK" používáme pro maximální ochranu jak zboží, tak i vaší investice. Velmi si vážíme zákazníků, kteří jsou pozorní a čtou! Za TRENDO mám pro Vás jen slova uznání a díků. Pavel Heřman.

• rychlost vyřízení
    • perfektní komunikace
    • přehlednost

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za pochvalu našich služeb a nabízeného produktu. Vážíme si každé takové rencenze a těšíme se na další :-). Za TRENDO, Pavel Heřman

• Bez problému vyřešeno odstoupení při nevhodné volbě produktu

Reakce obchodu Eshop Sinks

Při odstoupení od kupní smlouvy do 30-ti dní od převzetí použijte pro vrácení zboží libovolnou spedici a přiložte k němu vyplněný formulář „Odstoupení od kupní smlouvy“, který naleznete na konci obchodních podmínek: https://www.trendo.cz/content/3-obchodni-podminky

Zboží nepoškozené, nepoužité a v původním obalu pečlivě zabalte, aby se minimalizovalo riziko poškození při přepravě.
    Krabici od zboží nijak nepopisujte, slouží k dalšímu prodeji. Po příjmu na náš sklad vystavíme dobropis a po jeho potvrzení vám vrátíme peníze.

• Dobrá komunikace

Reakce obchodu Eshop Sinks

Kde jedni vidí nejslabší článek, tam drtivá většina chválí. Komunikace je naše silná stránka a za její pochvalu děkujeme. Za TRENDO, Pavel Heřman