Obchod funguje bez problémů a rychle.

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za doporučení našeho e-shopu. Vaše spokojenost nás těší. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• velmi rychlé zpracování objednávky (doručeno druhý den)
    • vyšli mi vstříc s požadavkem na vykroužení otvoru pro dávkovač saponátu
    • pečlivě zabaleno
    • dřez Sinks Blocker 550V v reálu neodpovídá fotografiím od výrobce Sinks (které pak přeprodejní shopy používají) = přepadový odtok je na fotografiích ve středu, v reálu je ale na straně - mě osobně to nevadí, ale někomu jinému by to mohlo zkomplikovat doma montáž), dřez je na fotce s krásně čistým rovným dnem, ale v reálu je ve dně cca ve 2/3 linie (jakási mírná prohlubeň v nerezu, čára celou šíří dna dřezu...opět to nenarušuje funkčnost, ale esteticky je to docela nehezké).

Na eshopu zapomněli vypnout fci dodatečného vyvrtání otvoru pro dávkovače saponátu. Po odeslání obj. mě pán z firmy kontaktoval, že tuto fci zapomněli v e-shopu ,,vypnout,, a že ji neradi dělají, protože při vrtání dochází občas k prasknutí výztuže dřezu (ten se pak bez výztuže nedá správně upevnit do prac. desky). Nakonec mi, i když s nechutenstvím v hlase, otvor vyvrtali a vše dopadlo dobře a obj. byla druhý den na adrese. I přes počáteční rozpaky a přes neodpovídající zboží vůči fotografiím výrobce eshop doporučuji a děkuji za dodatečné vyvrtání otvoru.

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za obsáhle komentovanou recenzi. Shrnuto tak, jak se odehrálo. Jsme rádi, že celkově převažuje dobrý dojem :-). Tým TRENDO

• rychlé a vstřícné jednání i pří mém omylu zboží dorazilo správné a v pořádku

Děkujeme za pochvalu :-) Za tým TRENDO, Pavel Heřman

profesionální přístup, maximální spokojenost

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za čas, který jste věnoval kladnému hodnocení. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

Bezproblémový obchod

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení a doporučení našeho obchodu. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• Objednali jsme dřez a obchod má zajištěnou i super dopravu s kontrolou zboží s řidičem a zákazníkem.

Za mě jednoznačně super.

Reakce obchodu Eshop Sinks

Při přebírání granitových a keramických dřezů je nanejvýš důležitá následující instrukce: před podepsáním přepravního listu přepravci (řidiči) je nezbytné zboží vyndat z obalu a řádně zkontrolovat, že je skutečně v pořádku a nevykazuje žádné poškození, které mohlo vzniknout přepravou. Granitové a keramické dřezy zasíláme v režimu otevřený balík, kde v průběhu přepravy je obsah zásilky kontrolován při každé překládce. Okamžikem převzetí zboží (nebo okamžikem, kdy jste měli povinnost zboží převzít, ale v rozporu se smlouvou jste tak neučinili), na vás přechází odpovědnost za nahodilou zkázu, poškození či ztrátu zboží. V případě poškození zboží je kupující povinen zásilku nepřevzít a sepsat s řidičem protokol o poškozené zásilce. Toto se nepovažuje za bezdůvodné odmítnutí zboží. V případě poškození, nepřevzetí zásilky nás ihned kontaktujte.

Rychlost a profesionalita výborná komunikace Díky

Reakce obchodu Eshop Sinks

Velká skladová zásoba a pružná logistika jsou klíčem všech těchto plných recenzí. Děkujeme Vám za ně. Tým TRENDO

rychlé vyřízení objednávky, podrobné poskytování informací o stavu objednávky, fukční a pěkné zboží

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za plné hodnocení a milý komentář. Vážíme si Vašeho doporučení a těšíme se na případnou další spolupráci. TRENDO

• rychlé dodání, zboží dorazilo v pořádku, stav odpovídá popisu

Děkujeme za pochvalu. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

Jeden den zboží objednáno, už druhý den mi bylo doručeno

Reakce obchodu Eshop Sinks

Jeden den objednáno, druhý den doručeno Jinými slovy, tohle byla bleskovka. I vás může potkat taková zkušenost, pokud do košíku vložíte zboží se "zelenou" dostupností. Vyzkoušejte pardubické skladovky :-). Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• všechno v pořádku

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme Lucii za krátké shrnutí uskutečněného obchodu. Všechno bylo fajn :-). A to je dobře. TRENDO

• rychlé dodání, dobrá komunikace

Děkujeme za pochvalu. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• V pátek objednáno v pondélí dodáno super.

Reakce obchodu Eshop Sinks

Víme, že rychlost expedice je pro Vás důležitá. Zboží skladem můžete mít již druhý den. Tady šlo přes víkend a je to taky KAJF :-). Za tým TRENDO, Pavel Heřman.

• sortiment
    • rychlost dodání

Reakce obchodu Eshop Sinks

Rychlost je nejčastěji zmiňovaná vlastnost obchodu s námi. To, co vidíte v zelené dostupnosti, může být u vás následující pracovní den. U žlutých dostupností nás před objednávkou neváhejte kontaktovat. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

Komunikace výborná, vyřízení objednávky rychlé. Oceňuji pomoc při výběru.

Komunikujeme rádi. Hlavně když je na to čas :-). Za tým TRENDO, Pavel Heřman

OK

• velký sortiment
    • dostatečné popisy předmětů
    • dobré ceny
    • nabídka služeb
    • o žádné nevím

Doporučuji, přehlednost webovek, velký sortiment, rychlost dodání.

• vše rychle vyřízeno

Baterie pěkná, kvalitní a doufám, že dlouho vydrží.

Reakce obchodu Eshop Sinks

I my doufáme v dlouholetou spokojenost s produktem. V případě komplikací nás neváhejte kontaktovat. Pomáháme i s pozáručním servisem. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za kladné hodnocení. Rychlost je daná naší velkou skladovou zásobou. Když vidíte skladem, je to skutečně skladem. Proto jsou prodlevy v realizaci objednávek minimální. Ještě jednou díky. Za tým TRENDO, Pavel Heřman