Slušný výběr, rychlé dodání, dobrá cena. Doporučuji

Děkujeme za plnou recenzi a celkem slušný koment :-). Za TRENDO, Pavel Heřman

• rychlé vyřízení objednávky
    • možnost nechat si vyříznout otvor na baterii

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení a doporučení našeho obchodu. Za TRENDO, Pavel Heřman

• rychlost dodání
    • velmi dobrá komunikace - průběžné informace ohledně stavu objednávky
    • cena zboží
    • Doprava zdarma včetně možnosti dobírky - také zdarma, bez dalších poplatků

Vše proběhlo bez problému. Výborná komunikace s obchodem, průběžné informace ohledně dodání zboží a rychlost dodání. Zboží jsem objednala 2.3. a 4.3. už bylo u mě. Takže super. Zboží bylo dobře zabaleno, přišlo v pořádku, určitě obchod mohu doporučit i dalším zákazníkům.

Reakce obchodu Eshop Sinks

Rychlost je nejčastěji zmiňovaná vlastnost obchodu s námi. To, co vidíte v zelené dostupnosti, může být u vás následující pracovní den. U žlutých dostupností nás před objednávkou neváhejte kontaktovat. Za TRENDO, Pavel Heřman

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za kladné hodnocení. Rychlost je daná naší velkou skladovou zásobou. Když vidíte skladem, je to skutečně skladem. Proto jsou prodlevy v realizaci objednávek minimální. Ještě jednou díky. Za TRENDO, Pavel Heřman

Rychlé jednání a komunikace, v obchodě jsem nalezl, co jsem potřeboval.

Děkujeme za pochvalu :-) Za tým TRENDO, Pavel Heřman

rano objednala a na druhy den rano zboží dorazilo super děkuji

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za doporučení našeho e-shopu. Vaše spokojenost nás těší. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Velmi ochotný pán, rozbalil a zkontroloval

Reakce obchodu Eshop Sinks

Pro zasílání granitových dřezů využíváme služeb společnosti TopTrans. Máme sjednanou službu „OTEVŘENÝ BALÍK“.
    To znamená, že řidič u nás zkontroluje stav zásilky, kontrola probíhá při každé překládce a vy při doručení máte možnost dřez překontrolovat. Pokud bude poškozený, tak ho nepřevezmete. Za TRENDO, Pavel Heřman

Reakce obchodu Eshop Sinks

Rychlost je daná naší velkou skladovou zásobou. Když vidíte skladem, je to skutečně skladem. Proto jsou prodlevy v realizaci objednávek minimální. Za TRENDO, Pavel Heřman

• vše OK, rychlé dodání

Děkujeme za kladný vzkaz našemu snažení. Za TRENDO, Pavel Heřman

Dřez byl špinavý,zřejmě z výroby.Baterie byla mokrá zřejmě ze zkoušky,ale jinak dobrý.......................

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za recenzi. Situaci jsme si se zákazníkem vysvětlili telefonicky. Dřez může být např. zaprášený od zhotovení otvoru nebo zaprášený v důsledku přepravy formátem "otevřený balík". U baterie se zbytková voda občas objeví, dle komunikace s výrobcem se jedná o stopové množství z testování. Nic z uvedeného není překážkou řádnému používání, ani nijak nenarušuje záruční podmínky. Za TRENDO, Pavel Heřman

Rychlost, spolehlivost, doporučuji

Děkujeme za pochvalu :-) Za TRENDO, Pavel Heřman

• Rychlost dodání zboží!

Děkujeme za kladný vzkaz našemu snažení. Za TRENDO, Pavel Heřman

• vše ok

Děkujeme za Vaše OK :-). Děkujeme za doporučení. Za TRENDO, Pavel Heřman

Velice rychle dodani, vse v poradku. Mohu jen doporucit :)

Reakce obchodu Eshop Sinks

Víme, že rychlost expedice je pro Vás důležitá. Zboží skladem můžete mít již druhý den. Za tým TRENDO, Pavel Heřman.

Rychlé a bezchybné doručení.

Děkujeme za pochvalnou recenzi. Za TRENDO, Pavel Heřman

Spokojenost s rychlostí dodávky a bezpečného balení.Kvalita dodaného sifonu a jeho těsnění dost špatná.Musel jsem dodat koupená těsnění neboť dodaná se při montáži deformovala a netěsnila.Cena by mohla být lidštější (dřez,baterie a práce 10000,-Kč ???)

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za kladnou recenzi, přestože byla dodávka spojená s mírnými nedostatky. Pokud se vyskytnou jakékoliv s dodávkou spojené komplikace, neváhejte nás kontaktovat. Vše se snažíme doladit k vaší plné spokojenosti. Otázka ceny. U nás nákup velkého granitového rohového dřezu s cenou do 6.300,- Kč. Cena za práci 3.700,- Kč je vážně dost, ale ta se nás naštěstí netýká, práci nedodáváme ;-). Za TRENDO, Pavel Heřman

Okamžitá reakce na objednávku včetně vyvrtání otvoru ve dřezu a bleskurychlé dodávka. Příjemné překvapení v době, kdy se spousta dodavatelů jen vymlouvá, posouvá termíny a zvyšuje ceny.

Reakce obchodu Eshop Sinks

Okamžitá reakce, bleskurychlé dodávka, příjemné překvapení ... Tak to je v kostce TRENDO :-). Děkujeme. Pavel Heřman

• Dobrá komunikace při změně objednávky.

Reakce obchodu Eshop Sinks

Splete se každý, z toho si těžkou hlavu nedělejte. My jsme Vaší důležitou spojkou při realizaci objednávky, proto nás neváhejte v případě potřeby kontaktovat. Dokud není zboží odesláno, změny není problém provádět. Za TRENDO, Pavel Heřman

• široký výběr

Reakce obchodu Eshop Sinks

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení a doporučení našeho obchodu. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• Velký výběr
    • Rychlost doručení