Zboží dorazilo rychle a v pořádku

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás velice potěšila a jme rádi, že jste se zbožím, cenou a rychlostí dodání spokojen. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

Rychlé jednání, kvalitní zboží.

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

• obchod, o kterém jsem se dozvěděla náhodou, o to víc jsem spokojená, jak s kombinézou, tak hlavně s cenou a rychlostí dodání. Velice chválím

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás velice potěšila a jme rádi, že jste se zbožím, cenou a rychlostí dodání spokojená. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

• Rychlost,cena

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím, cenou a rychlostí dodání spokojen. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

• rychlé doručení

Obchod doporučuji

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím a rychlostí dodání spokojená. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

Rychlé vyřízení objednávky. Zboží kvalitní, pěkné. Určitě zde znovu objednám .

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím a rychlostí dodání spokojen. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

• rychlé dodání zboží
    • xxx

Vřele doporučuji

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Zboží jsem objednala na dnešní narozeniny 24.2.2024 a stále jsem ji neobdržela! Objednávku jsem vytvořila před týdnem v sobotu 17.2.2024. Společnost Enytex objednávku zpravovala a odeslala až ve čtvrtek 22.2.2024. Tzn. 4 pracovní dny:(. Kdybych to tušila, objednám jinde.

Dobrý den, paní Kučerová,
    V našem e-shopu jste si objednala čtyři položky zboží kde u všech je uveden termín expedice v rozmezí 3-5 dnů. Jak sama uvádíte objednala jste si zboží v sobotu 17.2.2024. Zboží jsme vám odeslali v termínu expedice tj. ve čtvrtek 22.2.2024. Zboží vám tedy bylo odesláno (vyexpedováno) 4 pracovní den. Lhůtu, kterou náš e-shop uvádí jsme tak dodrželi. Abychom předešli nedorozumění, proto uvádíme u všech produktů lhůty expedice. Stejné informace k odeslání zboží uvádíme také sekci VŠE O NÁKUPU. Doporučujeme číst informace uváděné u produktu než napíšete recenzi, která není pravdivá. Tým ENYTEX SHOP

• Čupr zboží

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím spokojen. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

rychlé dodání, dobrá komunikace, kvalitní zboží-spokojenost

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím a komunikaci spokojen. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

• Výborná komunikace

I když je před Vánoci a mnoho dodavatelů již nedodává zboží, vše vykomunikovali a zboží následně dodali.

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím a jeho dodáním spokojen. Snažíme se aby byla lhůta dodání co nejrychlejší. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

Zboží bylo objednáno 25 . 11. dorazilo 6. 12. , Vše OK .

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím spokojen. Snažíme se aby byla lhůta dodání co nejrychlejší bohužel i nám se stane, že některá část objednávky není skladem v ČR. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

dlouhá dodací lhůta,zboží ještě nedorazilo ačkoliv je zaplaceno

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení oznámení o přijetí objednávky jste obdržel 23.11.2023. U každého zboží uvádíme termín expedice u Vámi objednaného zboží je termín expedice 3-8 dnů (pracovních). Tentýž den jsme Vám zaslali informační e-mail, že Vámi objednané pracovní rukavice nejsou skladem a budou skladem až 10.12.2023. Žádali jsme Vás o informaci za chcete objednávku ponechat otevřenou nebo zda chcete vrátit platbu. Bohužel jste nám do dnešního dne 5.12.2023 neodpověděl. Tým ENYTEX SHOP

• Ani po několika dnech zboží neodeslali...! Stále čekám, kdy a jestli se ozvou.

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení oznámení o přijetí objednávky jste obdržel 10.11.2023. U každého zboží uvádíme termín expedice u Vámi objednaného zboží je termín expedice 3-8 dnů (pracovních). Zboží Vám budeme expedovat v uvedeném termínu. Reference našich zákazníků dokládají spolehlivost a dodržování termínu expedice. Právě pro správné informování uvádíme termíny expedice. Zboží bylo odesláno 21.11.2023. Hezký den Tým ENYTEX SHOP.

Jsem spokojen

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím a cenou spokojen. Snažíme se aby bylo zboží pro zákazníky přístupné. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

• dobré ceny, sleva za platbu předem
    • delší doba dodání - 1 týden

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím a cenou spokojená. Snažíme se aby bylo zboží pro zákazníky přístupné. Není naší prioritou nabízet předražené zboží, ale zboží za dostupné ceny. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

• Rychlost, profesionální jednání

Musím poděkovat a hlavně se omluvit za počáteční nedůvěru, zapříčiněnou drobnou chybkou, která se může stát každému. Obchod zareagoval excelentně a vše bylo vyřešeno ku spokojenosti obou stran. Obchod vřele doporučuji.

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím, cenou a přístupem spokojen. Snažíme se aby bylo zboží pro zákazníky přístupné. Není naší prioritou nabízet předražené zboží, ale zboží za dostupné ceny. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

Nemám co dodat.

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste s přístupem spokojen. Snažíme se aby bylo zboží pro zákazníky přístupné. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

Absolutní spokojenost... sortiment a služby na vysoké úrovni. Rychlá odezva a doručení zboží. Doporučuji

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím a přístupem spokojen. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

První nákup, spokojenost.

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím, cenou a přístupem spokojená. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP