• dobré ceny, sleva za platbu předem
    • delší doba dodání - 1 týden

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím a cenou spokojená. Snažíme se aby bylo zboží pro zákazníky přístupné. Není naší prioritou nabízet předražené zboží, ale zboží za dostupné ceny. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

• Rychlost, profesionální jednání

Musím poděkovat a hlavně se omluvit za počáteční nedůvěru, zapříčiněnou drobnou chybkou, která se může stát každému. Obchod zareagoval excelentně a vše bylo vyřešeno ku spokojenosti obou stran. Obchod vřele doporučuji.

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím, cenou a přístupem spokojen. Snažíme se aby bylo zboží pro zákazníky přístupné. Není naší prioritou nabízet předražené zboží, ale zboží za dostupné ceny. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

Nemám co dodat.

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste s přístupem spokojen. Snažíme se aby bylo zboží pro zákazníky přístupné. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

Absolutní spokojenost... sortiment a služby na vysoké úrovni. Rychlá odezva a doručení zboží. Doporučuji

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím a přístupem spokojen. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

První nákup, spokojenost.

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím, cenou a přístupem spokojená. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

• Výhodný produkt

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste spokojen. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

Skvělý obchod i zboží za velmi slušnou cenu (!!!), asi nezahrnující kovidismus ani válečnou krizi... nevím jak to dělají, asi jsou to mimozemšťani nezávislí na globálním oteplování a politice Putina a Pentagonu... Jen tak dále! Vřele doporučuji!

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Otevírací doba super, ochotné pracovníce

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste s přístupem spokojená. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

komunikace ok,ale delsi doba doruceni

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Vse v poradku i deklarovane zbozi

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím, cenou a přístupem spokojen. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

Super bfajn. Dík ..

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

• šíře sortimentu.ale pro mne hlavně to, že nabízí obuv normální velikosti 47/31/12.jiné končí u 46.s tím mám problém už 52 let,od mých 15.a konečně pracovní kalhoty dle mých představ.hodně kapes.
    • a samozřejmě kvalita.
    • to, že snad momentálně nebyla velikost 47 skladem, není ani nevýhoda. hlavně, že už je mám. takže nevýhodu nevidím. nevýhoda je selhání Google při odesílání mailů.

i když jsem si počkal o pár dní déle a Google pravidelně selhává, což způsobuje nedorozumění, jsem maximálně spokojen. nakoupím opět.

Tým ENYTEX SHOP

• Se zbožím jsem velice spokojena.
    • Delší dodací lhůta.

Čekání stojí zato. Doporučuji.

Tým ENYTEX SHOP

Poměrně dlouhá dodací doba ale stojí to za to všechno sedí přesně podle tabulek velikostí a vše je perfektně zpracováno Doporučuji

Vše super

• Kvalita
    • Vzhled

• termín dodání

Tým ENYTEX SHOP

• Výhodou je že si mohu vyzvednou zasilku kdykoliv

Tým ENYTEX SHOP

• Výborná komunikace. Kvalitní zboží za dobré ceny.
    • Žádné nevýhody jsem neshledala.

Výborná komunikace. Kvalitní zboží za dobré ceny.

Tým ENYTEX SHOP

• Objednala a zaplatila jsem zboží 18.1.2023. Přišlo mi potvrzení o objednávce a platbě s tím, že zboží bude odesláno do 8 práce dnů.
    Dosud mi zboží nedorazilo.
    Ani zpráva o tom, proč tomu tak je.
    Telefony nezvedají. Až dnes (30.1.) se dovídám, že objednané a zaplacené zboží není na skladě. Nikdo mě neinformoval, musela jsem si zavolat sama.
    Jak je to možné????
    Ale včera už mi byl odeslán dotazník o spokojenosti s e-shopem ...
    Neskutečné ...
    Nepochopím jak jde udělat objednávka na zboží, které není skladem ...
    A nikdo mě neinformoval ...

Dobrý den, paní Matoušová
    U každého zboží máme uveden předpokládaný termín expedice nikoliv jak uvádíte, že bude zboží doručeno do 8 dnů. Právě z důvodu, že je zboží skladem na našem externím skladu v Itálii tak uvádíme předpoklad expedice. Vše je v závislosti na dopravci což nelze ovlivnit. Je pro nás stěžejní využívat externí sklad abychom mohli zachovat nízké ceny. Ke kontaktu máte telefon, e-mail a případně chat, pokud jste se poprvé nedovolala pak je nutné to zkoušet jelikož je linka vytížená a odpovídáme na dotazy našich zákazníků. Dotazník spokojenosti vám odeslala Heureka nikoli náš obchod. Za zpoždění se omlouváme. I tak děkujeme, že jste náš obchod navštívila a přejeme hezký den.