Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás velice potěšila a jme rádi, že jste se zbožím, cenou a rychlostí dodání spokojen. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

Zboží došlo v pořádku.

• velmi rychlé doručení

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Zkušenost s obchodem mám velmi dobrou. Nakupovala jsem poprvé, vybrala jsem obuv jako dárek a nezdařilo se trefit velikost. Nebyl problém s výměnou a vše proběhlo velmi rychle a v pořádku. Velká ochota a vstřícnost vůči zákazníkovi. Vřele doporučuji!

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás velice potěšila a jme rádi, že jste se zbožím, cenou a rychlostí dodání spokojená. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás velice potěšila a jme rádi, že jste s rychlostí dodání spokojen/á. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

• Ve čtvrtek jsem objednala pracovní botky a v pondělí už vyzvedávala, prostě rychlost blesku...pecka.

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Vše podle mého očekávání a rychlé dodání.

Vše v pořádku

Rychlost,ochota

Bez problemu

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Zboží dorazilo rychle a v pořádku

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Rychlé jednání, kvalitní zboží.

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

• obchod, o kterém jsem se dozvěděla náhodou, o to víc jsem spokojená, jak s kombinézou, tak hlavně s cenou a rychlostí dodání. Velice chválím

• Rychlost,cena

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím, cenou a rychlostí dodání spokojen. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

• rychlé doručení

Obchod doporučuji

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím a rychlostí dodání spokojená. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

Rychlé vyřízení objednávky. Zboží kvalitní, pěkné. Určitě zde znovu objednám .

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím a rychlostí dodání spokojen. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

• rychlé dodání zboží
    • xxx

Vřele doporučuji

• Čupr zboží

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím spokojen. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

rychlé dodání, dobrá komunikace, kvalitní zboží-spokojenost

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím a komunikaci spokojen. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP

• Výborná komunikace

I když je před Vánoci a mnoho dodavatelů již nedodává zboží, vše vykomunikovali a zboží následně dodali.

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím a jeho dodáním spokojen. Snažíme se aby byla lhůta dodání co nejrychlejší. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku. Přejeme hezký den. Tým ENYTEX SHOP