• Zboží, které bylo skladem prý mělo vadu, jednalo se však o poslední kus a tak mi objednávku stornovali a vrátili peníze

Dobrý den, pane Kratochvíl
    Bohužel i taková situace se občas stane a je určitě lepší když na vadu výrobku přijdeme dříve než ho zašleme zákazníkovi. Ve vašem případě se jednalo o poslední kus, který byl skladem. Proto jsme Vám zaslali informační e-mail a vrátili Vám obratem peníze. Z našeho pohledu se jednalo o korektní postup jelikož se vždy snažíme pokud takováto situace nastane zákazníkům ihned vrátit platbu a zaslat patřičnou informaci. I tak děkujeme, že jste náš obchod navštívil a přejeme hezký den.
    Tým ENYTEX SHOP

• - pěkné zboží za rozumné ceny

Koupila jsem vnučce a v kamenném obchodě tady u nás se mi malý dětský batoh "adidas" nepodařilo najít.

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím, cenou a přístupem spokojená. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku.

• Vstricnost, rychlost

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím a přístupem spokojen. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku.
    Tým ENYTEX SHOP

• Super rychlí a ochotna při výběru zboží

Super velký výběr

Tým ENYTEX SHOP

• Nákup z domova bez cestování.

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím a přístupem spokojená. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku.
    Tým ENYTEX SHOP

• Ochotné jednání, komunikace obchodu rychlá
    • Kvalitní oblečení
    • Zboží trvá než přijde, čekala jsem 11 dní, ale asi to bude tím že je vánoční shon.

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím a přístupem spokojená. Za delší dodací lhůtu se omlouváme, bohužel se nám někdy stane, že se zboží skladem vyprodá velmi rychle. Snažíme se zboží co nejrychleji doplnit a tak se stane, že se dodání opozdí. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku.
    Tým ENYTEX SHOP

Rychlé dodání, dobrá komunikace, zboží odpovídá popisu, spokojenost

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím a přístupem spokojený. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku.
    Tým ENYTEX SHOP

Nabízí zboží ktere neni skladem.

Dobrý den, paní Jiráčková
    bohužel i v našem e-shopu se občas stane, že se zboží vyprodá, pokud se sejde více objednávek. Což se stalo ve vašem případě a zboží v dané velikosti se tak vyprodalo dříve, než došlo k aktualizaci skladu. O nedostupnosti zboží jsme vás informovali následující den 30.11.2022.

• Rychlé jednání. Pohoda.
    • Dopravce asi nechal zboží jít pěšky a na krátkých nožičkách. Od oznámení přijmutí do dopravy do výzvy k vyzvednutí uplynuly ČTYŘI dny.

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím spokojený. U dopravce máte pravdu někdy nás udivuje proč zásilky stojí tak dlouho v depu. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku.

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a jme rádi, že jste se zbožím spokojený. Do budoucna se budeme těšit na Vaši další objednávku.

• super

• spolech

S*U*P*E*R

Tým ENYTEX SHOP

se zbožím jsem velmi spokojený.

Tým ENYTEX SHOP

• Boty byli poškozené . Utržená přeska.

Dobrý den, pane Vráblík
    Pokud Vám došlo zboží poškozené pak jste měl využít reklamace na kterou máte nárok a zboží bychom vám na naše náklady bez problému vyměnili. K dnešnímu dni 14.11.2022 však žádnou reklamaci z vaší strany neevidujeme. I přes veškerou snahu kdy zboží kontrolujeme může dojít k přehlédnutí a proto máme na našich stránkách k dispozici veškeré kontakty a formuláře k reklamaci. Je však nutné abychom reklamaci obdrželi od zákazníka což se zatím nestalo. Pokud je tedy zboží poškozené jak uvádíte pak využijte reklamační formulář a zboží nám zašlete zpět. Reklamaci vyřídíme obratem. Děkujeme a přejeme hezký den.

• Rychla komunikace

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

děkujeme za Vaší recenzi, která nás potěšila a budeme se těšit na Vaši další objednávku.

široká nabídka kvalitního zboží

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

děkujeme za Vaší recenzi a budeme se těšit na Vaší další objednávku.
    Tým ENYTEX SHOP

I když jsem ne vinou obchodu čekala déle na zboží, tak po celou dobu obchod úžasně komunikoval. A navíc jsem dostala nečekanou a překvapivou omluvu za tuto nepříjemnost, což jsem opravdu nečekala. Tímto obchod 100% doporučuji.

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

děkujeme za Vaší recenzi jak zde tak i zaslanou emailem. Velice nás to potěšilo a vždy se budeme snažit aby byl náš zákazník spokojen. Může nastat situace jaká byla ve Vašem případě, ale je vždy na obchodu aby zákazníka informoval a byl se zákazníkem v kontaktu. Přejeme krásný den a budeme se těšit na Vaší další objednávku.

• Ochota profesionalita

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

děkujeme za Vaší recenzi a budeme se těšit na Vaší další objednávku.

• dobrá komunikace

ochotní

Reakce obchodu ENYTEX SHOP

Děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že jste spokojen.