• Rychlost dodání, cena.

Reakce obchodu Eneshop.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu a 100% hodnocení, které nás potěšilo a dodalo nám chuť do další práce :-)

Jsme moc rádi, že jste byl(a) s nákupem u nás spokojen(a) a budeme se těšit na vaše další objednávky.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

Velmi rychlé dodání objednaného zboží, již druhý den.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

Nakupoval jsem poprvé, velký výběr, slušné ceny.

• Profesionalita

Vše Ok.

• Sortiment.
    • Cena.
    • Postrádám informace o zemi původu zboží.

Reakce obchodu Eneshop.cz

Co se týká původu zboží, tak nadnárodní firmy dnes vyrábějí na několika místech na světě a my nemáme dopředu informaci, kde byla která baterie vyrobena. Pokud nám napíšete dotaz, tak Vám můžeme tuto informaci zjistit na dostupné položky u nás ve skladu.

• rychlost, ochota
    • není

Super

Velmi ochotný přístup,jsem spokojen

Výborná komunikace.

Reakce obchodu Eneshop.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu a hodnocení, které nás potěšilo a dodalo nám chuť do další práce :-)

Rychlá objednávka

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

• Cena, nejsou nenažraný jako jiné e-shopy

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

vše proběhlo k naprosto mé spokojenosti

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

Najdu vse co potrebuji. Nakupiji zde hlavne baterie

Reakce obchodu Eneshop.cz

Jsme moc rádi, že jste s nákupy u nás spokojen a budeme se těšit na vaše další objednávky.

Rychlost a cenová dostupnost

Rychlost, ochota, vstřícnost.

Reakce obchodu Eneshop.cz

Děkujeme za vaši milou zpětnou vazbu a 100% hodnocení, které nás potěšilo a dodalo nám chuť do další práce :-)

• Přehlednost, cena, rychlost

• Rychlé doručení objednaných produktů
    • Široká nabídka
    • Kvalita

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

• Nákup byl první, ale supr ok.
    • Dobrá cena,dodání za 47h.

Rychlé dodání.Dobrá informovanost o objednávce.