• Doprava zdarma
    • Akce

Reakce obchodu Eneshop.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu a 100% hodnocení, které nás velice potěšilo a dodalo nám chuť do další práce :-)

Jsme moc rádi, že jste byl(a) s nákupem u nás spokojen(a) a budeme se těšit na vaše další objednávky.

• Rychlost a ochota.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

Všechno proběhlo v naprostém pořádku.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

• Dobrá cena, doručení do druhého dne.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

Vše tak jak by mělo být.Naprostá spokojenost.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

• Good prices on batteries, chargers
    • Same day order-processing

I have bought from this shop many times. It is a reliable shop with responsible management. Orders are shipped very quickly.

Reakce obchodu Eneshop.cz

Thank you for your feedback and 100% rating, which made us very happy and gave us an appetite for further work :-)

We are very happy that you were satisfied with your purchase from us and we look forward to your next orders.

www.ENESHOP.CZ - a reliable supplier of quality batteries and lamps

Zboží bylo včas a podle objednání v pořádku doručeno.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

Výběr a rychlost dodání. Perfektně zabaleno.

Rychlé dodání. Doporučuji

Reakce obchodu Eneshop.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu a 100% hodnocení, které nás potěšilo a dodalo nám chuť do další práce :-)

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

• Rychlost a profesionalita jednání.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

Zboží bylo doručeno do dvou dní

Dobrá nabídka, slušné ceny

• Solidní jednání
    • Příznivé ceny
    • Profesionální přístup

Na tomto e-shopu nakupuji pravidelně, a mohu ho vřele doporučit.
    Obchod nabízí kvalitní výkonné baterie za velmi příznivé ceny.
    A pokud došlo v případě int. obchodu (v mém případě) i k menšímu pochybení bylo vše vyřízeno rychle a profesionálně ku-prospěchu zákazníka.
    Určitě to zde nebyl můj poslední nákup :-).

Reakce obchodu Eneshop.cz

Děkujeme za vaši moc milou zpětnou vazbu a 100% hodnocení, které nás velice potěšilo a dodalo nám chuť do další práce :-)

rychlost

Reakce obchodu Eneshop.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu a hodnocení. Zkusíme to příště na vyšší hodnocení. Nebylo něco v pořádku?

• Rychlost dodání.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

Vše OK. Po předchozích nákupech a zkušenostech doporučují na 1000%.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

Zboží bylo skladem, rychle dodáno, vše ok.

Obchod mohu doporučit.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

S nákupem jsem spokojený.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

Dobrý výběr za dobré ceny