Zboží v avizovaném termínu nedorazilo a obchod nekomunikuje

Reakce obchodu Eneshop.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Prověřil jsem vaši objednávku a objednaná položka měla skutečně prodlení v naskladnění (místo uvedených 5dní to bylo nakonec dní 8), nicméně kolegyně Vás v emailech informovala, že se termín naskladnění posune.
    Prodlení v dodávkách u nás rozhodně není standardem a za komplikace se ještě jednou omlouváme. Běžně držíme 90% zboží na vlastním VO skladě a, který nám garantuje okamžitou dostupnost a expedici. 99% objednávek expedujeme obratem!
    Věříme, že příště už vše proběhne bez závad.
    www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Rychlost dodání,kvalitní zabalení
    • Výkon žárovky nesouhlasil s objednávkou

Reakce obchodu Eneshop.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.
    Prověřil sem vaši objednávku a pravdou je, že výrobce pod stejným EAN kódem produktu nyní dodává LED žárovku s nižším příkonem i svítivostí. O této změně nás bohužel nikdo neinformoval ... ale u LED žárovek se to někdy stane. Naše chyba je, že jsme si toho nevšimli a omlouvám se vám za to.
    Vaše objednávka jinak byla vyřízená obratem a s dopravou zdarma. Mrzí nás, že jste nám po obdržení produktu, který vám nevyhovoval nedal tuto informaci (neřešil s námi žádnou reklamaci), ale rovnou jste nám vystavil toto negativní hodnocení...

Celou situaci bychom s vámi určitě obratem vyřešili k vaší spokojenosti. Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků a reálném hodnocení našeho eshopu, takto nebylo naplněno ani jedno.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Zboží přišlo poškozené.

Reakce obchodu Eneshop.cz

Je nám líto, že se pravděpodobně při přepravě poškodily blistry některé z 8ks baterií, bohužel jste s námi tuto skutečnost nijak neřešil a to ani reklamací s přepravcem. My se totiž k problémům stavíme čelem a jistě bychom to s Vámi dořešili. Asi pro Vás bylo jednodušší vystavit nám tuto negativní recenzi...
    Jinak objednávka byla samozřejmě vyřízena obratem s veškerým standardem informovanosti o jejím průběhu.
    Od této recenze se proto distancujeme.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

• Doručení přes Balíkovnu nedoporučuji.

Email z balíkovny jeden den email a až druhý den SMS na mobil !

Reakce obchodu Eneshop.cz

Prověřil sem Vaši objednávku a byla vyřízena obratem (24h). O expedici a sledování zásilky jste byl informován email jak od nás, tak od České pošty, jejíž službu jste si sám zvolil jako jednu z mnoha možných ...
    Od Vašeho hodnocení nákupu u nás se proto distancujeme a nerozumíme :(

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

• Žádná komunikace, zboží po 6 dnech ještě nedorazilo.

Reakce obchodu Eneshop.cz

Těžko se mi na Vaši recenzi reaguje. Z naší strany bylo zboží odesláno do 12h od vytvoření objednávky. Samozřejmě jste obdržel všechny emaily o statusu objednávky, včetně sledování zásilky. Zvoli jste si dopisní obálku bez tel. avíza a 5. a 6.7. byly státní svátky ... následně Vám pošta doporučený dopis doručila. Česká pošta u tohoto typu zásilky negarantuje žádný termín doručení...
    Za nás nevidím chybu... a mrzí nás, že jste neváhal a hned nám vystavil toto negativní hodnocení :(

• rychlé vyřízení objednávky
    • velmi příznivé ceny
    • nevyhovující balení

Kupoval jsem 3ks tužkových 1/2 baterií - dodány byly v bublinkové obálce, uvnitř které ale baterie "vhozeny" pouze samostatné. Samotné baterie nebyly v žádném obalu, takže nejenomže není možné zjistit jejich stáří (bez obalu není datum výroby), navíc ale není při takovéto dopravě a při 3 ks holých baterií vyloučeno vzájemné vyzkratování a vybití, zničení, nebo dokonce požár. Příště si raději připlatím za dodavatele, který zboží dodá v plnohodnotném balení.

Reakce obchodu Eneshop.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.
    Chtěl bych se proti Vašemu tvrzení ohradit. Jelikož jste si objednal baterie bez blistru (bulk) - NEBALENÉ! (v popisu je tato informace několikrát uvedená), tak Vám přišly baterie levnější - nebalené ... pokud byste si vybral blistrovanou variantu, tak obdržíte blistrovanou variantu v maloobchodních blistrech po 2, 4 či 8ks. Způsob dopravy jste si také vybíral Vy ...
    Jinak bateriím se věnujeme jako distributoři 21let a dodáváme nejčerstvější možné, které se v ČR dodávají. Na každé baterii je také uvedeno datum, posíláme v malém sáčku po 4ks, kde se baterie nemohou hýbat ...
    V neposlední řadě nebyl problém se s námi spojit a celou věc řešit a domluvit se např. na vrácení či výměně.
    Takže pokud hledáte problém, tak bych ho hledal někde jinde ...

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

bez jakéhokoli porušení vnějšího obalu i krabice lampy byl plastový kryt žárovky prasklý

Reakce obchodu Eneshop.cz

Bohužel jste s námi ani s přepravcem nezahájil žádnou reklamaci a tak jsme s tím nemohli ani nic udělat ... :(
    Z našeho pohledu byla vaše objednávka standardně vyřízena a obratem odeslaná z našeho vlastního VO skladu.

Vše se s námi dát vždy řešit a to často i nadstandardním, individuálním přístupem, ale bohužel ne tím, že vaše komunikace začne po 10-ti dnech negativní recenzí na heureka.cz, která navíc pro ostatní zákazníky není přínosem, jelikož není relevantní.
    Věřím, že se ostatní zákazníci přihlédnou k hodnocením před vámi.

• Bylo vadní..

Více nemá kusů..

Reakce obchodu Eneshop.cz

Děkujeme, že jste si našel čas na tak "přínosnou recenzi" nákupu na našem eshopu. Zboží jste si u nás objednal a měl připraveno v den objednávky k osobnímu odběru. Objednal jste si doprodejový produkt, který byl skladem v počtu posledního kusu, tak jak jsme měli u tohoto produktu uvedeno. Případné reklamace se vždy snažíme řešit obratem a to vždy ve prospěch zákazníků. Kolegyně která má toto na starosti mi sdělila, že Vám ještě v den reklamace vystavila dobropis a vrátila peníze. Proto Vaše negativní hodnocení nechápeme... :(
    Věřím, že ostatní nakupující přihlédnou k recenzím před Vámi.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

dlouhá dodací doba a přístroj byl nefunkční

Reakce obchodu Eneshop.cz

Chtěli bychom zůstat u slušné reakce na Vaši recenzi a proto jen sdělím, že s veškerými potřebnými informace jste byl seznámen minimálně třemi emaily na které jste pozitivně reagoval a s naší kolegyní se dohodl. Proto nechápeme, že jste nakonec nespokojen a negativně hodnotíte nákup na našem eshopu, komunikaci, termín dodání a celkově náš eshop nedoporučujete ... vše totiž proběhlo dle naší dohody s Vámi.
    V případě, že máte vadný produkt, máte samozřejmě možnost reklamace a tu se vždy snažíme řešit obratem a ve prospěch zákazníka.
    Mrzí nás, že touto recenzí, která se nezakládá na pravdě a reálném hodnocení Vašeho nákupu poškozujete náš eshop.
    V oblasti distribuce svítilen a baterií se pohybujeme úspěšně již více než 20let a vězte, že nemáme důvod neplnit promptně své závazky.
    Věříme, že ostatní nakupující přihlédnou k množství pozitivních zkušeností s nákupem v našem eshopu.

• z 50 % bylo dodáno jiné zboží, než byla objednávka

Reakce obchodu Eneshop.cz

Rádi bychom se k Vašemu problému vyjádřili nebo zřídili jeho okamžitou nápravu, ale bohužel nemáme od Vás žádnou reklamaci ani avízo chybné dodávky.
    Na spokojenosti našich zákazníků si zakládáme a Vaše negativní hodnocení nás mrzí, ale pokud s námi nic neřešíte a jen napíšete negativní hodnocení nedokážeme zřídit nápravu. V případě, že budete chtít popsaný nedostatek s námi řešit pište prosím na [email protected] nebo volejte 558436467

www.ENESHOP.CZ-spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

• Objednáno 6 baterii blistr,z toho 3 byli vybitý.Když jsem volal na infolinku,bylo my řečeno že to neni možný a dál se nic nedělo.

Reakce obchodu Eneshop.cz

Od této recenze se důrazně distancujeme, jelikož jsme s Vámi žádnou takovou reklamaci neřešili.
    Jsme 20let distributory nabízených značek a baterie se u nás točí ve velkých objemech a jsou skladovány systematicky. Baterie dodáváme vždy čerstvé ... kdyby měl výrobce vadu u produktu, tak případné reklamace vždy řešíme obratem a to téměř vždy ke spokojenosti zákazníka. Vašemu hodnocení proto nerozumíme.

www.ENESHOP.CZ - Váš spolehlivý dodavatel baterií, svítilen a světelných zdrojů

• zasilaji jine zbozi nez si objednate!!!

nedoporučuji zde objednavat!!!

Vážený pane Štěpáne,

prověřil jsem Vaši objednávku a proti Vašemu hodnocení se musím striktně ohradit! Objednal jste si u nás dva balíčky tužkových baterií s jasnou specifikací a tyto jste také obdržel! Co se týká dodací lhůty, tak jste objednával v neděli 13.08.2017 22:20, expedice proběhla v pondělí 14.8. v 10:12! (tzn. asi během 12h od objednání) Vaší negativní recenzi proto nerozumím a vnímám ji jako poškozování dobrého jména našeho eshopu. Naše firma se pohybuje v oblasti distribuce baterií a svítilen již více než 19 let a určitě nemáme důvod někomu zasílat jiné zboží než si objednal. Pokud by se stal omyl, tak chybu určitě obratem napravíme, ale ve Vašem případě se toto nestalo. Samozřejmě máte možnost zboží bez udání důvodu během 14 dní vrátit.
    Věřím, že ostatní přihlédnou k našemu špičkovému hodnocení od dalších více než 1000 zákazníků (kteří naši firmu slovně hodnotili), ale upřímně toto je "rána pod pás" a my nemáme jinou možnost než to takto okomentovat.
    U nás totiž platí, že spokojenost našich zákazníků je na prvním místě.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel baterií a svítilen

• Nekvalitní zboží LED žárovka s paticí GX53 8w svítila pouhých 5 hodin a zhořela Reklamovat ji nemohu protože nemám doklad ani obal Obchod
    • pořádkui doprava taky.Za 500Kč s dopravou si chci zboží, které je kvalitní.

Reakce obchodu Eneshop.cz

Děkujeme za Vaše 100%, ale bohužel anonymní hodnocení našeho obchodu.
    Bohužel nechápeme Vaše nedoporučení.
    S námi jste žádnou reklamaci neřešil, ani jste se o to nepokusil. Oprávněnou reklamaci bychom s Vámi bez problémů standardně vyřešili. V případě reklamace pak máte také právo na vynaložené poštovné.
    V tomto dotazníku se pak nehodnotí produkt, ale spokojenost s obchodem a průběhem nákupu ... za nás mohu říct, že jste Vámi vybrané zboží měl do 24h doma.
    V neposlední řadě patříme již více než 18let k obchodům-distributorům minimálně slušných světových značek, kde máme historií těchto značek a jejích produktů zaručenu kvalitu o kterou se při jejich prodeji opíráme a která je pro nás velice důležitá.
    Věřím, že zákazníci přihlédnou k celkovému hodnocení našeho eshopu a k hodnocením před Vámi.

www.ENERGIZERSHOP.CZ