• VELMI RYCHLÉ VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVKY I DODÁVKY ZBOŽÍ ;-)

Reakce obchodu Eneshop.cz

Děkujeme za vaši milou zpětnou vazbu a 100% hodnocení, které nás velice potěšilo a dodalo nám chuť do další práce :-)

Jsme moc rádi, že jste byl(a) s nákupem u nás spokojen(a) a budeme se těšit na vaše další objednávky.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

• Velmi rychle vypraveni objednávky.

Reakce obchodu Eneshop.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu a 100% hodnocení, které nás velice potěšilo a dodalo nám chuť do další práce :-)

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

Dobrá komunikace rychlost dodání přijatelné ceny

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

Možnost dokoupení dalších baterií ze skladu. Kvalitní poradenství. Příjemné ceny.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

Obchod funguje tak jak bylo prezentováno. Tedy- velmi dobře.

• Rychlé vyřízení, dobrá cena

Vše v pořádku

Vše OK.

Slušné ceny...

Vše vpořádku

Ok

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

• Rychlé vyřízení objednávky, slušné ceny

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

široký sortiment, dobré cdeny, rychlé vyřízení objednávky

Super

Má co potřebuji.

• Přišlo v pořádku

Reakce obchodu Eneshop.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu a 100% hodnocení, které nás potěšilo a dodalo nám chuť do další práce :-)

• Cena, rychlost, pohodlnost

Opětovné obtěžování průzkumem spokojenosti, přestože jsem to už jednou odmítl

Reakce obchodu Eneshop.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Nicméně pravděpodobně došlo k nějakému omylu, jelikož my neposíláme žádné dotazníky spokojenosti ani podobný průzkum a dokonce ani žádné nabídky. Jediné emaily, které od nás dostanete jsou potvrzení a vyřízení objednávky. Dotazník spokojenosti posílá Heureka.cz v rámci programu Ověřeno zákazníky, které jste to pravděpodobně povolil. Pokud si tento dotazník nepřejete dostat, stačí zaškrtnou příslušné políčko na konci objednávky.

Jsme rádi, že jste byl jinak s nákupem u nás spokojen a budeme se těšit na vaše další objednávky.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

• Rychlý a bezproblémový nákup.
    • Zásilka pečlivě zabalena.

• Rychlé odeslání
    • Zboží skladem
    • Vstřícná cena dopravy

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

mnou objednané zboží dorazilo v pořádku a velice dobře zabalené, což oceňuji a děkuji ....