Rychlé dodání zboží.

Dobré cen, rychlé dodání.

Reakce obchodu Eneshop.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu a hodnocení, které nás velice potěšilo a dodalo nám chuť do další práce :-)

Jsme moc rádi, že jste byl(a) s nákupem u nás spokojen(a) a budeme se těšit na vaše další objednávky.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

• Skvělé ceny, rychlost dodání a výběr

• Rychlé vyřízení

• Doprava zdarma
    • Akce

Reakce obchodu Eneshop.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu a 100% hodnocení, které nás velice potěšilo a dodalo nám chuť do další práce :-)

• Rychlost a ochota.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

Všechno proběhlo v naprostém pořádku.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

• Dobrá cena, doručení do druhého dne.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

Vše tak jak by mělo být.Naprostá spokojenost.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

• Good prices on batteries, chargers
    • Same day order-processing

I have bought from this shop many times. It is a reliable shop with responsible management. Orders are shipped very quickly.

Reakce obchodu Eneshop.cz

Thank you for your feedback and 100% rating, which made us very happy and gave us an appetite for further work :-)

We are very happy that you were satisfied with your purchase from us and we look forward to your next orders.

www.ENESHOP.CZ - a reliable supplier of quality batteries and lamps

Zboží bylo včas a podle objednání v pořádku doručeno.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

Výběr a rychlost dodání. Perfektně zabaleno.

Rychlé dodání. Doporučuji

Reakce obchodu Eneshop.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu a 100% hodnocení, které nás potěšilo a dodalo nám chuť do další práce :-)

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

• Rychlost a profesionalita jednání.

• rychlost dodání

Zboží bylo doručeno do dvou dní

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

Zboží v avizovaném termínu nedorazilo a obchod nekomunikuje

Reakce obchodu Eneshop.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Prověřil jsem vaši objednávku a objednaná položka měla skutečně prodlení v naskladnění (místo uvedených 5dní to bylo nakonec dní 8), nicméně kolegyně Vás v emailech informovala, že se termín naskladnění posune.
    Prodlení v dodávkách u nás rozhodně není standardem a za komplikace se ještě jednou omlouváme. Běžně držíme 90% zboží na vlastním VO skladě a, který nám garantuje okamžitou dostupnost a expedici. 99% objednávek expedujeme obratem!
    Věříme, že příště už vše proběhne bez závad.

Dobrá nabídka, slušné ceny

• Solidní jednání
    • Příznivé ceny
    • Profesionální přístup

Na tomto e-shopu nakupuji pravidelně, a mohu ho vřele doporučit.
    Obchod nabízí kvalitní výkonné baterie za velmi příznivé ceny.
    A pokud došlo v případě int. obchodu (v mém případě) i k menšímu pochybení bylo vše vyřízeno rychle a profesionálně ku-prospěchu zákazníka.
    Určitě to zde nebyl můj poslední nákup :-).

Reakce obchodu Eneshop.cz

Děkujeme za vaši moc milou zpětnou vazbu a 100% hodnocení, které nás velice potěšilo a dodalo nám chuť do další práce :-)

rychlost

Reakce obchodu Eneshop.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu a hodnocení. Zkusíme to příště na vyšší hodnocení. Nebylo něco v pořádku?

• Rychlost dodání.