Dobrý výběr za dobré ceny

Reakce obchodu Eneshop.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu a 100% hodnocení, které nás potěšilo a dodalo nám chuť do další práce :-)

Jsme moc rádi, že jste byl(a) s nákupem u nás spokojen(a) a budeme se těšit na vaše další objednávky.

• Rychlé a solidní jednání

• bez problémů

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

• Rychlost dodání zboží odpovídající objednávce.

• dobré ceny
    • rychlost dodání

• sortiment, ceny

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

• v jiných obchodech v OBI ani v Datartu tuto žárovku nevedou

• komunikace

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

Rychlé dodání, vše proběhlo v pořádku.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

Nakupuji zde opakovaně, maximální spokojenost.

Reakce obchodu Eneshop.cz

Děkujeme za vaši milou zpětnou vazbu a 100% hodnocení, které nás potěšilo a dodalo nám chuť do další práce :-)

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

• Velice rychlé vyřízení objednávky.

Spokojenost.

• Slušná cena

• Rychlost dodání, cena.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

Velmi rychlé dodání objednaného zboží, již druhý den.

www.ENESHOP.CZ - spolehlivý dodavatel kvalitních baterií a svítilen

Nakupoval jsem poprvé, velký výběr, slušné ceny.

• Profesionalita

Vše Ok.

• Sortiment.
    • Cena.
    • Postrádám informace o zemi původu zboží.

Reakce obchodu Eneshop.cz

Co se týká původu zboží, tak nadnárodní firmy dnes vyrábějí na několika místech na světě a my nemáme dopředu informaci, kde byla která baterie vyrobena. Pokud nám napíšete dotaz, tak Vám můžeme tuto informaci zjistit na dostupné položky u nás ve skladu.

• rychlost, ochota
    • není