ja jsem nic nekupoval , nerezervoval. dejte mi pokoj

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a omlouváme se za vzniklé komplikace.

Electro World

Bohužel nerad píši negativní recenzi, ale zkušenost byla taková. Objednal jsem si hodinky Garmin Instinkt 2 s tím že bylo nahlášeno že zboží dojde mezi 14-30 dny, ale cca po 10 dnech se mi objednávka překlenula že se připravuje k výdeji, po pár dech, kdy objednávka nikde nebyla, jsem si proto napsal na podporu, kde teda objednávka a kdy si jí budu moci vyzvednout. Po pár dnech co napsali jsem se dozvěděl, že stále se čeká na dodání od dodavatele. No ale následující den jsem náhodou měl cestu kolem kamenného obchodu, kde jsem se byl poptat jak to vypadá. Dozvěděl jsem se že prý je na centrálním skladu. to už bylo cca 3 týdny od objednání. Také jsem sledoval kde se na trhuju zase objeví. Což se vyplatilo, konkurence hodinky naskladnila, tak jsem zkusil udělat objednávku i tam a následující den jsem je měl doma. Takže zkušenost s dodacím systémem EW špatná.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Na základě Vašeho podnětu jsme Vás telefonicky kontaktovali bohužel neúspěšně. V první řadě se Vám chceme omluvit, pokud ste na vyřízení Vaší objednávky museli déle čekat. Avšak jelikož jste si vybrali zboží na objednávku od našeho dodavatele, dodací lhůta je tam delší.
    Za vzniklé komplikace se Vám omlouváme a věříme, že případný další nákup v naší společnosti proběhne již k Vaší plné spokojenosti.

Electro World

• Čekal sem na lednici měsíc, už sem zakoupil na alze, mám ji do dvou dnů.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Na základě Vašeho podnětu jsme Vás telefonicky kontaktovali. Ještě jednou se Vám omlouváme za vzniklé komplikace s nákupem v naší společnosti a věříme, že další nákupy v naší společnosti již proběhnou k Vaší plné spokojenosti.

Electro World

Objednávku jsem zatím nedostala, prý se zboží musí naskladnit?

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Na základě Vašeho podnětu jsme Vás telefonicky kontaktovali bohužel neúspěšně. Omlouváme se Vám za vzniklé komplikace s vyřízením Vaší objednávky. Bohužel jste si vybrali zboží na objednávku. Z tohoto důvodu je třeba počkat za naskladněním zboží od dodavatele. Mrzí nás, že za dodáním Vaší objednávky musíte déle čekat. Věříme, že další nákupy v naší společnosti již proběhnou k Vaší plné spokojenosti.

Electro World

Velmi zklamaná z dlouhého doručení.

Electro World

Byl jsem podveden, nepřišla nová koloběžka, už byla vybalená předtím
    Slabý výkon a krátký nájezd, recenze 30km nájezdu je utopie, já říkám 15 maximálně.Produkt se tváří hezky, ale obyč kolobrndy typu Sencor např jsou levnější, silnější, rychleji akcelerují, mají i větší nájezd

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Na základě Vašeho podnětu jsme Vás telefonicky kontaktovali. Ještě jednou se Vám omlouváme za vzniklé komplikace se zakoupeným zbožím. Věříme, že se reklamace zakoupeného zboží dořeší k Vaší spokojenosti.

Electro World

• Zboží bylo připraveno skutečně obratem, výběr byl nadstardardní, snadné objednání přes internet.
    • Zboží mělo nepatrně nižší cenu oproti konkurenci.
    • Hledat zboží u jiných poskytovatelů jako např. Datart nebo Heureka je ztráta času.

Před 11 lety jsem zakoupil v Electroworldu tehdy nejdražší navigaci Nokia 500. Reklamoval jsem v té době již zastaralé mapy. Reklamace zamítnuta, neboť si mám sám sehnat aktualizace. Dodnes žádná aktualizace map není k dispozici. Od té doby se vyhýbám Electroworldu i Nokii.
    Když vezmu objem svých nákupů electro jinde, tak na té odmítnuté reklamaci Electroworld silně prodělal.
    Vše dražší nakupují jinde. Máte-li čas se soudit, tak tu klidně nakupuje. Já ten čas ani chuť nemám.
    Tato zkušenost je pro mě natolik významná, že v Electroworldu kupují jen pakatelové položky, které mohu bez větší finanční újmy vyhodit.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Na základě Vašeho podnětu jsme Vás telefonicky kontaktovali, bohužel neúspěšně. Omlouváme se Vám za vzniklé komplikace s nákupem v naší společnosti a věříme, že další nákupy v naší společnosti již proběhnou k Vaší plné spokojenosti.

Electro World

• Z tak dlouhou cekaci lhutou nemuze byt spokojeny zadny zakaznik.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Na základě Vašeho podnětu jsme Vás telefonicky kontaktovali. Ještě jednou se Vám omlouváme za vzniklé komplikace s vyřízením Vaší objednávky. Bohužel jste si vybrali zboží na objednávku. Z tohoto důvodu je třeba počkat za naskladněním zboží od dodavatele. Mrzí nás, že za dodáním Vaší objednávky musíte déle čekat. Věříme, že další nákupy v naší společnosti již proběhnou k Vaší plné spokojenosti.

Electro World

• Zeptat se po 14 dnech od objednávky, která stále nedorazila na spokojenost s výrobkem beru spíše jako výsměch než jako dobrý fór
    • Informaci o stavu objednávky bych celkem uvítal

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a ještě jednou se Vám omlouváme za negativní zkušenost s vyřízením Vaší objednávky. Na základě našeho telefonického rozhovoru jsme danou situaci dořešili. Věříme, že jste s uvedeným řešením spokojeni a další nákupy již proběhnou bez komplikací.

viz předešlé

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Na základě Vašeho podnětu jsme Vás telefonicky kontaktovali bohužel neúspěšně. Mrzí nás pokud jste s nákupem v naší společnosti nebyli spokojeni a v případě máte-li zájem nám Vaše hodnocení blíže popsat, můžete tak učinit odpovědí na email.

Electro World

• Aligator D950 stříbrný (AD950SR) Telefon jsem objednala a zaplatila dne 17.2 . Emailem bylo mi dne 19.2 sděleno, že stále čekají na dodání telefonu od dodavatele a tak jsem čekala až do 27.2. stále nic nového, telefon na vybranou prodejnu nedorazil. Naštěstí můj starý telefon mi do té doby v opravně opravili, tak jsem Aligator D950 stříbrný (AD950SR) již nepotřebovala a stornovala. Nyní čekám jen na vrácení peněz. Jsem zvědavá kdy mi peníze dorazí na můj účet.

Electro World

Produkt byl prezentovan jako skladem a az po objednavce mi prisel email s informaci, ze je u dodavatele a po 10 dnech nemam ani produkt ani informaci, kdy bude

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Na základě Vašeho podnětu jsme Vás telefonicky kontaktovali bohužel neúspěšně. V první řadě se Vám chceme omluvit, pokud na vyřízení Vaší objednávky musíte déle čekat. Avšak jelikož jste si vybrali zboží na objednávku od našeho dodavatele, dodací lhůta je tam delší. Avšak jelikož si Vás jako zákazníka vážíme, na Vaši emailovou adresu jsme Vám zaslali možné řešení této situace.

Electro World

Prodává podřadné zboží údajně made in ČR, avšak polský dovoz z Číny. Nabíječka byla té nejpodřadnější třídy, navíc v rozporu s obrázkem na krabičce. Obchod nadále otravuje telefonáty a reklamními maily i přes opakovaný výslovný nesouhlas. Tento obchod nikdy.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a mrzí nás, že se zakoupeným zbožím nejste spokojeni. Zároveň si Vás dovolujeme informovat, že v případě nesouhlasíte-li se zasíláním reklamních emailů, je třeba zaslat požadavek na [email protected] kde požádáte o odhlášení z odebírání newsletteru.

zaplacené zboží nedorazilo

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a ještě jednou se Vám omlouváme za negativní zkušenost s nákupem v naší společnosti. Na základě našeho telefonického rozhovoru jsme danou situaci dořešili. Věříme, že jste s uvedeným řešením spokojeni a další nákpy již proběhnou bez komplikací.

Electro World

Zboží skladem nejsou chopni dodat ani do týdne.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Na základě Vašeho podnětu jsme Vás telefonicky kontaktovali bohužel, neúspěšně. V první řadě se Vám omlouváme, pokud na Vaši objednávku musíte déle čekat. Jelikož jste si vybrali zboží, které u nás nebylo skladem, ale na objednávku v tomto případě je dodací lhůta delší.

Electro World

• Rezervace jen na 24 hodin je nasprosto nedostatečná !!!!

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Na základě Vašeho podnětu jsme Vás telefonicky kontaktovali. Ještě jednou se Vám omlouváme za vzniklé komplikace s nákupem v naší společnosti a jak jsme Vás informovali, rezervace v naší společnosti lze prodloužit. Stačí kontaktovat naši zákaznickou linku, kde Vám naši kolegové rádi pomohou. Věříme, že další nákupy v naší společnosti již proběhnou k Vaší plné spokojenosti.

• Dlouha objednací doba

Electro World

• Velká nespokojenost . Dodavatelská firma sice dodržela povinnost zavolat v časovém rozmezí před předáním, ale v té době jsem nemohla přijmout telefon . Poté, co jsem opakovaně volala už nikdo telefon nebral . Sama jsem se musela na zákaznické lince doptat , jak to s dodávkou vypadá a bylo mi sděleno že vzhledem k tomu , že doma nikdo nebyl.. ???? nebylo zboží předáno . S jinými dodavatelskými firmami podobný problém není, řidiči se zákazníky normálně komunikují .

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Na základě Vašeho podnětu jsme Vás telefonicky kontaktovali. Ještě jednou se Vám omlouváme za vziklé komplikace s doručením Vaší objednávky. Věříme, že případný další nákup v naší společnosti proběhne již k Vaší plné spokojenosti.

Electro World

• Vystavuje na netu produkty, které dlouhodobě nemá k dispozici

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Na základě Vašeho podnětu jsme Vás telefonicky kontaktovali bohužel, neúspěšně. V první řadě se Vám omlouváme, pokud jste za dodáním Vaší objednávky museli déle čekat. Jelikož jste si zvolili osobní odběr na prodejně, kde se zboží nenachází, objednal se od dodavatele. Přesuny z prodejny na prodejnu standardně neděláme.

• Dlouhá čekací doba