• nakoupil v obchodě Electro World před 2 týdny

Nebylo snadné najít volného prodavače, nakonec jsem potřebné informace obdržel po cca 10minutovém čekání u pokladny.

• nakoupil v obchodě Electro World před 2 týdny

Doposud není objednávka na obchodě k vyzvednutí. Operátor volal,že možná dorazí za 14dni.

• Rychlost vyřízení
    • nic nemám

• nakoupil v obchodě Electro World před 2 týdny

• Velmi zajímavá cena oproti ostatním.
  • nakoupil v obchodě Electro World před 2 týdny

• ochota a odborná znalost prodavače
    • nevím
  • nakoupil v obchodě Electro World před 2 týdny

• Překvapivě zboží dorazilo velmi rychle ač při objednávce nebylo skladem.
    • Doprava zdarma
    • Komunikace - stále jsem byl informován o stavu objednávky.
    • Takhle drahé věci by zasloužily zabalit alespoň do bublinkové fólie, ne jen omotat smršťovací fólií. U dopravy se nikdy neví jak se k balíku zachová...

• Výběr
    • Vyřízení objednávky
    • Odeslání zboží

• Vše super.

Nabízeli zboží, které neměli

• rychlost vyřízení rezervace

• Levnější zboží než od konkurence,ale ne vždy je to výhoda.
    • Dnešního dne jsem si vyzvedl na poště mikrovlnou troubu kterou jsem si objednal v e-shopu. Jelikož jsem opatrný člověk a velice nedůvěřivý,tak jsem začal ještě u okénka pošty kontrolovat obal zboží. Po asi desetiminutové kontrole jsem zásilku převzal a zaplatil. Moje přítelkyně má dnes narozeniny a já se chystal udělat ji radost a okouzlit ji svým výběrem trouby. Doma nastalo peklo při rozbalení dárků. Při vytažení mikrovlnky a postaveni na kuchyňskou linku jsem byl upozorněn že tato stojí nakřivo. Když jsem pátral po příčině tak jsem zjistil že spodní díl od mikrovlnky kde je umístěna noha je celý promacknuty. Deformace byla tak velká že by to nezničil ani Thor svým kladivem i kdyby se sebevíc snažil. Po dlouhým bádání a opětovné kontrole krabice a polystyrenu jsem nezjistil sebemenší poskozeni a tudíž logicky usoudil,že takto deformovaná mikrovlnka musela být do krabice uložena již v tomto stavu. Okamžitě jsem kontaktoval infolinku prodejny elektro world kde mi telefon zvedla žena která na mě začala mluvit slovensky. Ještě že jsem post komunistické dítě a slovenštinu jsem pochytil v ceskoslovenske armádě. Tato paní mi vysvětlila že mikrovlnku musím nafotit opět zabalit a poslat zpět na reklamační oddělení. A jelikož jsem právně vzdělaný člověk tak se ptám kde mám účtenku EET k zakoupenému zboží. Na to mi bylo sděleno že si musím tak dva dny počkat než mi přijde k zakoupenému zboží faktura. Kde to jsme proboha když zákazník se musí doprošovat svého funkčního zboží které si zakoupil?? Zaplatím zboží které evidentně přijde zničené a ještě musím zaplatit zpětné odeslání ?? A kdo mi zaplatí čas který na to musím vynaložit??
    • Nedoporučuji nakupovat v obchodě Elektro world.

Jsem zklamán a znechucen jak se každý snaží vydělat na úkor poctivých lidí.

• nakoupil v obchodě Electro World před 2 týdny

Zboží jsme si předem zamluvili, ale po osobní konzultaci s prodávajícím, jsme změnili značku za pro nás výhodnější. Dobře nám poradili.

• nakoupil v obchodě Electro World před 2 týdny

• Inzerují zboží ,které není skladem : V e-shopu 8 ks ,na pobočkách celkem 15 ks. Pak mi volá pán ,že asi do 14-ti dnů naskladní ... tak nevim ,na to abych byl za debila mi stačí mo he pubertální dcera

Reakce obchodu Electro World

za vzniklou situaci se Vám omlouváme. Jako omluvu jsme Vám nabídli kompenzaci na Váš e-mail.

• nakoupil v obchodě Electro World před 2 týdny

• Bezproblémové jednání při reklamaci - zboží bylo dodáno s vadou a po reklamaci nám bylo bez problému vyměněno .
    • Přiobjednali jsme si službu dodání zboží do bytu s aktivní pomocí zákazníka, řidič odmítal a chvilku se s námi dohadoval, že on to zaplacené nemá apod., nicméně nakonec vyhověl.

Celkově jsme spokojeni, personál vstřícný a proškolený

• Dobré jednání
  • nakoupil v obchodě Electro World před 2 týdny

• Zboží skladem je opravdu skladem
    • Prodavač na prodejně ochotně radil s výběrem
  • nakoupil v obchodě Electro World před 2 týdny

Radost z noveho telefonu kazilo rozcarovani z personalu obchodu v Praze na Zlicine. Ani bych se tak nepozastavoval nad povysenym a laxnim chovanim pana prodavace (kazdy muzeme mit spatny den), ale dle meho je slusne upozornit zakaznika na placenou sluzbu (nalepeni ochranneho skla) pred nauctovanim. Nahlede na to, ze sklo nebylo instalovano spravne a musel jsem ho odstranit (coz je zas moje hloupost, ze jsem to nezkontroloval na miste lepe). Priste uz si osobni odber rozmyslim.

Reakce obchodu Electro World

za vzniklou situaci se Vám omlouváme. Na zkvalitňování našich služeb neustále pracujeme.

• nakoupil v obchodě Electro World před 2 týdny

• asi jen cena a možnost osobního odběru
    • vzhled prodejny
    • chování obsluhy

Ač nová prodejna tak vzhled příšerný. V uličkách bordel respektive nacpané koše s dalším zbožím takže se nedá pomalu projít. Na místě kde má být obsluha nikdo a když jdu vedle k pokladně (taky super) tak otrávená prodavačka hned po ránu, obskládaná dalším prodejním bordelem. Jsou obchody kde se sice nemusím cítit jako pán, ale ani jako debil zde.
    A další pro mě nevýhoda. Objednám a další den někdo volá a to jen proto aby mi sdělili, že zboží je na cestě. Jako kdyby nestačil mail. Kdyby volali třeba kvůli tomu, že zboží není nebo naopak zboží už je nachystáno k odběru. Navíc mi vadí komunikace se slovákem. Jsem v ČR ne na Slovensku.

• nakoupil v obchodě Electro World před 2 týdny

Vyborna a vstricna obsluha.

• nakoupil v obchodě Electro World před 2 týdny

Měli jsme veliké štěstí, ujal se nás výborný prodavač, který nám poskytl vyčerpávající informace k našemu nákupu, měl profesionální a hlavně velmi milé jednání. Jen více takových odborníků na svém místě.