• nakoupil v obchodě Electro World před 2 týdny

Ryhlost a bezproblémový nákup. Ochota personálu

• Dobrý výběr
    • Málo personálu

• rychlost, kvalita výrobku
  • nakoupil v obchodě Electro World před 2 týdny

všechno proběhlo k mé spokojenosti

• nakoupil v obchodě Electro World před 3 týdny

vše ok

• nakoupil v obchodě Electro World před 2 týdny

Naprosto otřesný obchod. Zboží jsem objednala jako skladové v osm hodin ráno s tím, že si ho vyzvednu na prodejně. Za hodinu mi přišel mail, že zboží je připravené k vyzvednutí. Když jsem v půl třetí pro zboží přišla, zjistila jsem, že stojí zaprášené, vybalené v regálu. Ovšem až po té, co jsem počkala až pokladní dojí, aby se uráčila podívat po tom, kde mám svou objednávku, následně mě odeslala za svým kolegou u kterého jsem pro změnu deset minut čekala, než se dobaví s obchodní zástupkyní o fenech. Zboží jsem chtěla jako dárek a to zaprášené a vystavené jsem si zakoupila skutečně z nouze, abych ho nemusela jinde shánět. Když jsem dorazila domů, zjistila jsem, že krabice není kompletní. Takže pokud si chcete někde připadat jako zbytečná onuce, nikoliv zákazník, který tam odnese nemalou částku, tak nákup v prodejně EW vřele doporučuji. Absolutně nekompetentní personál, kterého se nemůžete na nic zeptat, protože nic neví a celkově příšerný přístup. Vůbec se nedivím, že lidé raději objednají zboží z eshopu domů. Konkrétně do téhle prodejny já už nikdy nepůjdu

• nakoupil v obchodě Electro World před 2 týdny

objednal jsem něco co mi nebyly schopni dodat - k čemu to tedy mají v nabídce...?

• nakoupil v obchodě Electro World před 2 týdny

• Inzerují zboží, které není skladem

rychlá a výhodná koupě

• Rychlost doručené objednávky
    • Velký výběr zboží

• Zboží bylo rychlé doručeno
  • nakoupil v obchodě Electro World před 2 týdny

• rychle a spolehlivě vyřízeno

velmi příjemné jednání a rychle vyřízená objednávka

Je to bohužel moje první negativní zkušenost s tímto obchodem i když jsem zde nakupoval již mnohokrát.Dne 17.8 2018 jsem zakoupil mrazničku ta přišla bez jedné nožičky, po ujištění ze zákaznického centra, že bude dodána jsem si ji nechal ovšem do dnešního dne se nic nestalo takže asi budu pomalu zvažovat nákupy někde jinde.Objednávka 6350159532 .

• nakoupil v obchodě Electro World před 2 týdny

• Nejhorší internetový obchod s jakým jsem se setkala

• dostupnost
    • a v neposlední řadě i cena

Vyberete si a objednáte.

• nakoupil v obchodě Electro World před 2 týdny

Byl to poslední kus daného typu, sami se mi ozvali s tím, že byl vystavený a nedoporučují mi ho kvůli delšímu používání, protože byl prakticky nepřetržitě zapnut. Sami mi nabídli vrácení peněz, které proběhlo svižně a bez průtahů - za 3 dny jsem měl peníze na účtu.
    Takové jednání považuji za naprosto korektní a přesto, že jsem objednané zboží nedostal, hodnotím právě kvůli serióznímu přístupu pěti hvězdičkami.

• nakoupil v obchodě Electro World před 2 týdny

Kupovali jsme televizi plus prislusenstvi na zaveseni. Vse prislo velice rychla. Bohuzel drzak ktery nam byl doporucen k tv skrz sroiby nesedel. Ochotne nam ho vymenili za jiny ale srouby take nesedi. Tak zkousime sehnat srouby samostane. Ale jinak jsme spokojeni :)

• Funguje jim web
    • Všechno ostatní stojí za prd
    • Lákají na zboží skladem, které ale reálné nemají
    • Zákaznická podpora je arogantní a diletantská

V obchodu jsem chtěl nakoupit dva domácí spotřebiče a využít aktuální možnosti financování s nulovým navýšením. Vybrané produkty byly skladem. Po objednání zboží a schválení úvěru (to proběhlo v zásadě obratem) jsem čekal 3 dny na odpověď zákaznické podpory k dotazu týkajícímu se stavu objednávky. 5 dnů po objednání mě informovali, že jeden z produktů není skladem a může být k dispozici i za 2 týdny.
    Vzhledem k významné změně termínu předpokládaného doručení jsem požádal alespoň o změnu způsobu dopravy - nejde. Prý mám objednávku zrušit a udělat znovu. Tak jsem zákaznickou podporu poslechl, objednávku zrušil a zboží nakoupil jinde (mimochodem druhý den jsem měl zboží doma). 10 dnů jim pak trvalo, než vrátili prostředky úvěrové společnosti, aby bylo možné úvěrovou smlouvu efektivně vypovědět.
    V tomto obchodě jsem nakupoval naposledy. Je to koncentrovaný amaterismus.

Reakce obchodu Electro World

za vzniklou situaci se Vám omlouváme. Jako omluvu jsme Vám nabídli kompenzaci na Váš e-mail.

Electro World

• nakoupil v obchodě Electro World před 2 týdny

• Objednávka a dodání zboží proběhlo rychle.
    • Samotné doručení zboží

Jelikož jsem byl po operaci kýly priplatil jsem si službu doručení do patra.Bohužel po příjezdu dopravce řidič tvrdil že nemá nic takového napsané a že nemá ani vozík.Po vysvětlování mi byl ochoten aspoň pomoci zboží vynést .Itak jsem dost riskoval svoje zdraví,ale nic jiného mi nezbylo.Další mínus je že sušička byla po rozbalení dost zaprášená až špinavá takže v první řadě se musela pěkně umýt.Snad to nebude mít vliv na "funkci".Za ty peníze byc čekal trochu lepší přístup k zákazníkovi.