Objednávka byla uskutečněna 10 dubna do dneška jsem nedostal zprávu na internetu máte pořád tu samou cenu i že to přijde do třech dnů děkuji

Objednal som pred týždňom diely a okrem automatickej odpovedí mi do dnes neodpísali vo je s mojou objednávkou.

Nesouhlasí ceny info a na fa.

• Žádná komunikace
    • Ne dokážou ani napsat informační mail že zboží ne našli skladem a čekají na dodani.
    • Když už vám přijde odpověď na otázku proč zboží není ještě na cestě k vám , tak prostě ne našel to skladník čekáme zásilku (žádné termíny) prostě je vidět že nemají zájem o zákazníka (přitom cena objednávky 2200kc)
    • Nikdy víc ne objednám nic z těchto stránek a rozhodně ne doporučuji!

• zadna komunikace ohledně zakázky

• Dali mi náhradu zboží. Bez jakékoliv domluvě. Zboží které mi nahradily bylo cenově nižší. Ale cena objednávky byla stejná. Jsou to podvodníci.

Reakce obchodu Elán car

Dobrý den, objednávka ...545 z naší strany proběhla zcela standartním způsobem, objednaný díl zcela souhlasí s produktem, který byl objednán a následně zákazníkovi fakturován. K žádné záměně nedošlo. Objednací číslo produktu, produkt i fakturované číslo produktu včetně cen souhlasí.
    Současná cena daného dílu je jiná vzhledem k tomu, že ke korekcím prodejních cen dochází denně v závislosti na cenách nákupních.
    Velice nás mrzí negativní recenze.

Asi se ztratila ve spamu

Zaregistroval jsem, zboží není v tuto chvíli skladem, objednávka byla automaticky potvrzena, od té doby se nikdo neozval, ani s úmyslem objednávku zrušit.

Omylem jsem zakoupil zboží které nebylo na skladě, na požádání o zrušení objednávky nulová odpověď

Objednané věci byly skladem a pak volali, že je vlastně nemají ..

Tragedie

Měl jsem obdržet 3x max 12-1660 a 1x vazelínu a ta bohužel v balíku nebyla

• Tragická komunikace
    • Čekám týden na zboží, které měl eshop údajně skladem!

• Nereklamují žárovky

• rychlost dodání

Probém s komunikací. Bez žádné zpětné reakce ohledně vyřešní problému se dodaným zbožím.

• Raději se podívat po jiném obchodě
    • Při reklamaci zboží které nemá hodnoty tak jak je psáno je údajně vše v pořádku rozhodně ale rozhodně nedoporučuju

• Zboží stále nepřišlo. Peníze si vzali, ale už se neozvali.
    • Na emaily nepodepisují

Nedoporučuji. Zboží nepřišlo, ani potvrzení objednávky. Pouze si vzali peníze.

Perfektní !

Týden uběhl od objednání a zaplacení. Výsledek - nic ještě nepřišlo !

• Zboží objednáno, zaplaceno, objednávka potvrzena, ale to je vše.