• výběr zboží (6)
  • přehledný web (3)
  • nakoupil v obchodě Elán car před 2 týdny

• Okamžité vyřízení objednávky.
  • nakoupil v obchodě Elán car před 2 týdny

Rychlé dodáno ,dobře zabaleno.

Vynikající sortiment dílů.

• rychlé vyřízení

• Rychlost doručení
    • Kvalita
    • Přehledný eshop

• ceny !!!!!
    • Zásilkovnu (doručení) mají dražší než ostatní e-shopy

Rychlé dodání , ceny vynikající ale doprava dražší než jiné obchody což cenu objednaného zboží navýší

• nakoupil v obchodě Elán car před 4 týdny

• profesionální přístup a ochota personálu

můžu jen doporučit.

• rychle
  • nakoupil v obchodě Elán car před 4 týdny

• Nemám rád eshop který má zvýrazněnu cenu bez DPH a s DPH takřka neviditelnou. Naletěl jsem.

Reakce obchodu Elán car

Dobrý den, náš shop je především určen registrovaným velkoobchodním partnerům proto je zvýrazněna cena bez DPH, cena s DPH je posílána do všech srovnávačů a je u každého produktu uvedena a nijak jí neschováváme, stačí se jen pozorně dívat. V rekapitulaci a potvrzení objednávky jsou také uvedeny všechny podrobnosti o ceně. Mrzí nás že to berete jako podvod. Jestli s cenou nesouhlasíte, můžete zboží kdykoliv vrátit.
    Hezký den Vám přeje Elán car

• Skvělá komunikace
    • Velmi rychlé dodání
  • nakoupil v obchodě Elán car před 1 měsícem

Zboží bylo doručeno dle objednávky včas, ale poškozeno pravděpodobně transportem. (zdeformované víčko startéru) díl bylo nutno opravit aby mohl být namontován.

• 0

Vše O.K.

• nakoupil v obchodě Elán car před 1 měsícem

Na stránkách nebyl správně uveden výrobce vzduchového filtru který jsem objednával. Nicméně byl mi doručen vysoce kvalitní díl (febi). Jsem tedy spokojen.

• nakoupil v obchodě Elán car před 1 měsícem

Veliká spokojenost, jeden den jsem v 16,00 hod ojednal a druhý den v poledne jsem měl objednávku doručenou.

• nakoupil v obchodě Elán car před 1 měsícem

Zboží, které mělo datum spotřeby 28 měsíců, bylo z konce roku 2016, takže prakticky prošlé. Na spotřebu zůstaly pouze 2 měsíce z 28 celkových. To se mně nelíbí, zvláště, když nebylo skladem a čekal jsem na naskladnění.

Rychlost dodání, cena.

rýchla reakcia, rýchla dodávka

• nakoupil v obchodě Elán car před 1 měsícem

• Nepředáno k přepravě, po telefonické urgenci hned vyřešeno
    • Nepředáno k přepravě, po mailové urgenci nevyřešeno nic
    • Zboží - Tekuté řetězy, datum výroby 01/2017, tj. 2 roky z 3 leté expirace již vyčerpány

Zásilka nebyla předána k přepravě, řešila jsem mailem s p. R.P., ten to neprověřil a odkazoval na Zásilkovnu. Zásilkovna to vůbec nedostala, na to p. R.P. už nereagoval. Na telefonickou urgenci (asi pan M.) se během 5 minut vyřešilo vše a druhý den byla zásilka na cestě. Chyba se stát samozřejmě může, ale záleží, jak jí kdo řeší....Dávám 1 hvězdičku pro pana M., za příjemné a rychlé vyřízení problému.

Reakce obchodu Elán car

Děkujeme za recenzi a omlouváme se. Tekuté řetězy nám dodavatel dodal již s touto expirací. V případě zájmu můžete zboží vrátit a bude Vám vrácena částka i s poštovným. Pan R.P. se také omlouvá přislíbil že už se to nebude opakovat.

• nakoupil v obchodě Elán car před 1 měsícem

• Nulová komunikace prodejce, přijde vám info jen, že obdrželi objednávku. O zpracování či odeslání žádné info. A když jim napíšete email, vůbec vám neodpoví.

Reakce obchodu Elán car

Děkujeme za recenzi a omlouváme se. Informace o průběhu objednávky se odesílají automaticky, prověříme proč se tak nestalo.

• nakoupil v obchodě Elán car před 1 měsícem

perfektní obchod, skvělé ceny a rychlá doprava