-
Dobrý den, obchod nedoporučuji. Objednal jsem baterii, kterou měli mít skladem. Neměli. Na opakované urgence nereagovali, telefon nikdo nezvedal. Nakonec jsem objednávku zrušil. Opět bez reakce prodejce.
-
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat proč ceny za zboží v kam. obchodu jsou jiné než na internetu u stejného prodejce