bez problémů

Zboží došlo rychle a vporadku, akorát místo dárečku ve formě tekutého magnézia zabalili tatranku mě, sportovkyni

• Dobrá cena.
    • Musel jsem připomenout vyřízení objednávky.

slušné jednání, rychlá dodávka

• ok
    • dobrá komunikace

ok

• Měli skladem přesně to, co jsem pracně sháněl
    • Superrychlá komunikace
    • žádná

Výborný eshop

Pružný a rychlý, navíc s vtipem a ochotou pomoci.

spokojen

Zboží jsem objednala a zaplatila kartou. V tentýž den mi přišly 3 zprávy, že jdou do skladu, že zboží balí a dokonce, že to předali přepravci. Na druhý den jsem měla hůlky doma. Naprostá spokojenost, celkový přístup skvělý!

S obchodem jsem velmi spokojen. Pracovník obchodu se mnou prodiskutoval a doporučil mi vybavení pro mojí práci ve výškách.
    I dodání zboží bylo rychlé a v pořádku.

• Vtipně pojatá komunikace

• Široký výběr

nemá chybu

První den po objednávce (24.8., dnes je 3.9.)mi přišel mail : "běžíme pro vaše zboží do skladu" od té doby nic. Na jejich obranu musím říct,že jsem objednával i lano, které nebylo na skladě.Ale komunikace je na nule, ani při shrnutí objednávky mne na nic takového neupozornili....

Reakce obchodu ECstore.cz

děkujeme za recenzi. Jak již zmiňujte, tak jste si objednával horolezecké lano, které má uvedenou dostupnost - expedice za 14 dní od objednávky. Objednal jste 23.9., takže 8.9. se bude odesílat. Dostupnost je uvedená na stránce u lana. Dokonce to je barevně zvýrazněné. Musel jste to při objednávce vidět, když víte, že je neskladové.

Co se týče emailu, který jste obdržel, tak si ho prosím přečtete celý (...objednávat u dodavatele).

Pokud jste spěchal, proč jste si nevybral u nás skladová lana? Máme jich opravdu velké množství. Podívejte se i zde na naše recenze. Skladové zboží doručujeme ihned a zákazníci jsou spokojeni.

Nerozumíme tedy tomu, proč se rozčilujte. Objednáte si lano se 14 denní dostupností a po 1 týdnu jste naštvaný, že Vám objednávka nedorazila.

A pokud jste chtěl být ještě lépe informován, lze nám zavolat a zeptat se. Nebo napsat maila. Jsme tu pro Vás.

Děkujeme za pochopení

S pozdravem a horám zdar

Jakub

• Výborná komunikace obchodu. Vtipně, lidsky

rychlé dodání zboží

nakupovala jsem poprvé, byla jsem velmi spokojena , zboží dorazilo
    v pořádku