• Zboží deklarované jako skladem (expedice do 24 hodin) ve skutečnosti skladem nemají a nejsou schopni dodat.
    • I nyní je stále zboží na eshopu jako skladem

• Dobrá cena

+ rychlost vyřízení

• Okamžitá reakce
    • Profesionální znalosti
    • Lidský přístup

• Rychlost vyřízení objednávky

Rozhodně doporučuji

• vyborna telefonicka porada
    • rychle dodani hned druhy den po objednani
    • vyborne ceny

Velmi doporucuji, byl jsem spokojeny.

• Pěkné obrázky
    • Jen žvásty

Na co je obchod, kde objednám a nic?

Dobrý den

děkujeme recenzi.

Jak je uvedeno přímo u produktu (napsané ZELENĚ NAD CENOU), tak váš zakoupený produkt má uvedenou expedici 21 dnů od vyřizování objednávky.

Pokud jste spěchal, tak musíte kupovat zboží SKLADEM (expedujeme do 24 hodin), které držíme skladem a expedujeme je obratem.

Dostupnost je vždy uvedena zeleně nad cenou. Na webu máme několik dostupností (do 24 hodin, 2-5 dnů, 14 dní, 21 dnů). Musíte se dívat, co daný produkt má za dostupnost.

T.j. když si něco zakoupíte s dostuností 21 dnů, tak vám to přeci nedorazí druhý den.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem a hlavně horám zdar

Jakub

Super rychlost a ochota i když jsem se dostavil po zavírací době, mohu jen doporučit

• široký výběr zboží
    • dobré ceny
    • nedodržení dodací lhůty

Hlavním problémem, kvůli kterému jsem objednávku zrušil, bylo nedodržení proklamované dodací lhůty. Zboží bylo uvedeno SKLADEM a v poznámce k dostupnosti bylo navíc uvedeno, že obchod GARANTUJE expedici do 24 hodin od objednání. Z toho důvodu jsem také obchod k nákupu zvolil, protože jsem potřeboval zboží dodat rychle. Vše se ovšem nakonec ukázalo jen jako "slib, kterým nezarmoutíš". Po několika mírně infantilních e-mailech typu "už běžíme do skladu s izolepou" apod. to nakonec dopadlo tak, že zboží by šlo do expedice až o den později, tudíž by mi taková dodávka již nebyla k ničemu. Výmluvy typu "kurýr jezdí v jinou denní dobu" považuji ze strany obchodu za naprosto liché. Slovo "garantujeme" a časový údaj "24 hodin" jsou snad dostatečně definované pojmy. Pokud má obchod problém termín dodržet, nesmí garantovat nebo musí jasně uvést podmínky, za nichž je schopen zboží dodat. Objednal bych jinde, kde dodat v uvedeném termínu dokáží a neměl bych "zkažený víkend" bez vybavení.

Reakce obchodu ECstore.cz

když objednáte zboží ve středu odpoledne (10 minut před zavřením skladu) a pro svozy si k nám jezdí PPL ráno, tak nemůžete očekávat doručení následujicí pracovní den. Okamžitě jsme Vás i telefonicky kontaktovali.

Ano, expedujeme (odesíláme) skladové zboží do 24 hodin. Slovo expedujeme znamená, že ho do 24 hodin předáme přepravci. Přepravce pak doručí do druhého dne.

Děkujeme za pochopení a horám zdar!

Jakub, ECstore

• rychlost doručení
    • dobré ceny

Vše proběhlo dle domluvy. Vřele doporučuji.

Super jednání, zboží nemají skladem, ale zavolají a řeší to se mnou.

• Ceny
    • Web + počtení o začátcích

Za mě spokojenost, přes prvotní nedůvěru s ohledem na vzhled webovek, jsem do toho šel. Pak jsem se začetl do blogu, a za mě supr, pankáčský začátky ze sjedu Klíče a dalších místních peaks mě pobavil. Tenhle shop ma za sebou příběh a to se mi líbí. Chlapi zůstante u toho, a né že začnete prodávat taky žehličky, psí žrádlo, všechno a vlastně nic pořádně.

Reakce obchodu ECstore.cz

Ahoj, děkujeme za prima recenzi. Je to tak, na počátku byl blog :). U lezení určitě zůstaneme, je to pro nás srdeční záležitost. Horám zdar a díky!

Super

• profesionální přístup, skvělá komunikace, rychlá expedice zboží
    • žádná

Super