Pred dokoncenim objednavky se jedna z položek změnila ze "skladem" na "u dodavatele". Aby to netrvalo, polozku jsem nahradila jinou, nacez mi i tak přišel mail, ze několik polozek z me objednavky neni skladem. Dodani nakonec 20 dni :( i kdyz se pri objednavce vse tvarilo skladem. Nechapu, proc v takovem pripade obchod nezaslal alespon cast zbozi drive. Vyber zbozi pěkný, skoda chaotickych skladovych zasob.

Reakce obchodu EcoRevolution

Rádi bychom zmínili, že standardně dodáváme do 3-4 pracovních dnů a to produkty, které jsou "Skladem".
    Produkty, které jsou značené jako " Skladem u partnera" bývají poté do týdne u Vás.
    Jednalo se bohužel o vícero negativních faktorů, které měli za následek takto velké zpoždění.
    Bez Vašeho souhlasu neodesíláme pouze část objednávky, ale čekáme až objednávka bude kompletní. Samozřejmě na zákazníka žádost objednávku rozdělíme nebo nahradíme produkt jiným, který skladem je.

Vaše spokojenost je pro nás prioritou a uvědomujeme si, že jsme v tomto případě nesplnili Vaše očekávání a jako omluvu jsme i Vám nahráli to našeho bonusového sytému kredit, který můžete využít na další nákup u nás, a pevně věřím, že nám časem odpustíte a nákup slevu u nás poté vyčerpáte.

• Vyber zbozi

Vse super

Vše bylo bez problémů a včas.

• Jsem velmi velmi spokojena

Pracovnice jsou příjemné ochotné komunikace je výborná. Jsem mile překvapena, ne všude tomu tak je.

• vysoce kvalitní výrobek

• Ekologicke
    • Kvalitni
    • Super nabidka

Skvele EKO znacky.

• Kvalita

Opakujici nakup a bezkonkurecni kvalita ECO produktu.

vše ok *****nevýhody žádné

Dostupne zbozi za vyhodnou cenu a rychle doruceno.

Co se týká zboží , není co dodat, kvalita špičková. Co se týká délky doručení, jsem lehce zklamaná. Že zboží není skladem jsem se dozvěděla až ze zprávy po objednání a zaplacení. Kdyby tato informace byla uvedená u produktu, objednávku bych odložila až bude vše nebo nahradila jiným produktem. Takhle stále čekám na svůj zaplacený balik.

Nadmiru spokojena

• Dodací lhůta
    • Komunikace obchodu

Po měsíci čekání na dodání zboží jsem objednávku zrušila. Teď již déle než týden čekám na vrácení peněz a stále nic. Obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu EcoRevolution

omlouváme se, že Vaše nedopadla. Bohužel výrobce produktu, který jste si objednala hlásil výpadek a naskladňovat bude první polovině DUBNA - o tom, jste dle systému byla obeznámena.
    Co se refundované částky týče zadala jsem ke kontrole a nechám prověřit, pevně věřím, že platba bude brzy u Vás.
    Dnes Vás kontaktuje kolegyně. A společně vše vyřešíte.

Ještě jednou přijmete naší omluvu, určitě to nebyl záměr, Vaší objednávku zpozdit.

• dlouhá doba dodání zboží v našem případě 30 dnů a zboží nedorazilo

až zboží dorazí mohu odpovědět/doufám,že dorazí/

Reakce obchodu EcoRevolution

mrzí nás zpoždění. Jedná se o výrobek, který bohužel byl ve výpadku a stále čekáme na doručení.
    Dnes se s Vámi spojí naše zákaznická podpora a věřím, že společně vše vyřešíte, aby byla spokojenost na Vaší straně.

Děkujeme za pochopení EcoRevolution.cz

Objednala jsem 13.03, balík dorazil 08.04.

Reakce obchodu EcoRevolution

v systému vidí, že opravdu šlo o extrémní zdržení.
    Ráda bych zmínila, že standardně dodáváme do 3-4 pracovních dnů a to produkty, které jsou "Skladem".

Jak funguje bonusový systém se podívejte na: https://www.ecorevolution.cz/bonusovy_program/

Děkujeme EcoRevolution.cz

• Naprosto bezproblémový nákup.
    • Žádná.

Naprosto bezproblémový nákup.

Spokojenost,dobrá komunikace,kvalitní výběr zboží.

Reakce obchodu EcoRevolution

děkujeme za pozitivní hodnocení.

Moc nás to těší :)

EcoRevolution.cz

• Zboží, které není skladem má dlouhou dodací lhůtu. (5 pracovních dnů - půl druhého Velikonočního týdne a zboží dosud neodesláno)
    • Na e-mailový dodaz neodpovězeno do 48hodinové avizované lhůty.

Reakce obchodu EcoRevolution

omluváme se za kompilace, které jsme Vám způsobili. Určitě to nebyl záměr.
    Díky stěhovaní jsme se dostali do časové skluzu, což nás moc mrzí.

V systému vidím, že jste s kolegyní domluvily na řešení, a jako omluvu přijměte kredit zdarma do systému, kde věřím, že ho u nás do budoucna využijete na další nákup, který bude již v pořádku.

Pokud by Vás zajímalo, jak bonusový systém funguje podívejte se na: https://www.ecorevolution.cz/bonusovy_program/

EcoRevolution.cz

• hodně produktů ja jednom místě

• Krasny vyber
    • Krasne vyrobky
    • Vse EKO

Naprosta spokojenost s vyberem, vyrobky a ekologicky zabaleno!

• Zaplacená objednávka ani po skoro 3 týdnech nedorazila. Na mail nereagujou.

Reakce obchodu EcoRevolution

mrzí náš, že se Vaše objednávka nepovedla.
    Dotaz k nám dorazil o víkendu a tím, že byly velikonoční svátky, došlo bohužel k prodlevě naší reakční doba, za což se upřímně omlouváme. Vidím, že se jednalo o zboží v akci a díky velkému zájmu došlo v mezi čase k doprodeji.

Chápu, že s zkušenost s Vámi nebyla pozitivní i tak přijměte naši omluvu v podobě kreditu do bonusového systému, kdy slevu můžete využít do budoucna na další nákup a věříme, že nám to časem odpustíte.