• Dlouhý termín dodání. Slíbeno 3-4 dny (skladem u dodavatele), ale už je to týden a objednávka nikde. Na emailový dotaz zatím nikdo nereaguje. Příště objednám rovnou v EcoHaus.

Reakce obchodu EcoRevolution

Vážený zákazníku,

je nám líto, že jsme produkt nedoručili tak rychle jak avizujeme v informativním e-mailu. Bohužel se doba dodání s nepříznivým počasím a narůstající poptávkou i u dodavatelů prodlužuje.
    Dnes Vám byla objednávka odeslána, věříme, že bez dalšího zdržení brzy dorazí.

S přáním klidných svátků.

EcoRevolution.cz

• Široký sortiment
    • Příznivé ceny oproti konkurenci
    • Dlouhé dodací lhůty
    • Špatná komunikace
    • Ignorace zákazníka

Zboží jsem si objednala 25.9., objednala jsem několik položek. Často se mi stává, že když si objednám více položek a jedna z nich není například skladem, nabídne mi e-shop zaslání skladového zboží a následné doposlání produktu, na který se čeká. Bohužel, tady mi nikdo nic takového nenabídl. V průběhu čekání jsem bohužel musela zakoupit jeden z produktů jinde. E-shopu jsem psala 8.10. e-mail, že prosím o storno objednávky - chtěla jsem si následně vytvořit novou bez již zakoupeného produktu, následně mě jednou prozvonili a poté volali, bohužel jsem nemohla telefonovat. Hned po tomto telefonátu mi přišel email, že má objednávka byla odeslána. Obratem jsem tedy psala email, že prosím znovu o storno objednávky, nebo alespoň zaslání objednávky bez položky, kterou jsem již koupila jinde. Bohužel se mi stále nikdo neozval a balík odeslali. Absolutně nerozumím jednání, kdy zákazník chce objednávku na kterou čeká 2 týdny stornovat a oni ji i přesto odešlou.

Reakce obchodu EcoRevolution

Vážená zákaznice,

velmi nás mrzí, že jsme u Vaší objednávky nereagovali včas. Bohužel dříve, než jsme stihli zareagovat na Váš e-mail byla objednávka zkompletována a předána dopravci, bohužel jsme neměli možnost ji zachytit a upravit.
    Pro rychlejší komunikaci vždy volíme telefonát.
    Objednávku jsme Vám samozřejmě nenutíme a stačí si ji nepřevzít.

Ještě jednou se Vám omlouváme za vzniklé komplikace.

EcoRevolution.cz

• Dobré ceny
    • Omluva za pozdní vyřízení objednávky
    • Dlouha doba doručení