objednáno před 15 dny, dosud zboží nedorazilo.....přes týden se jim prý nenačetla platba, což z Fio do Fio musí být hned....po urgenci ohledně dodá ní zboží dosud přes polovinu objednaného zboží nemají

Reakce obchodu EcoRevolution

mrzí nás, že se Vaše objednávka zkomplikovala. Dne 9.5 se s Vámi spojí naše zákaznická podpora a společně se domluvíte, tak aby byla Vaše spokojenost maximální.
    Bohužel zboží, které jste si objednala bylo omezeno počtem kusů a zároveň se jedná o ruční práci, tudíž bývá delší doručení.
    V tomto případě, uznáváme, jako eshop pochybení, které se Vám pokusíme vykompenzovat.
    Děkujeme za pochopení EcoRevolution.cz

• To co mají mít kusove v eshope, tak by mělo být i skladem a není čekání na dovatele pomalu dva týdny?
    • Místo jedny tyčinky, rovnou 3ks což je nevýhodné

Reakce obchodu EcoRevolution

velice nás mrzí Vaše nespokojenost.
    Na našem webu je potřeba rozlišit zboží, které je označeno "skladem u partnera", tzn. zboží u nás není fyzicky na skladě, objednává se u dodavatele a čeká se na doručení. A zboží označeno "skladem" které je vyexpedováno co nejrychleji je v našich silách do 2 pracovních dnů. Váš produkt, byl skladem u partnera.
    A bohužel zdrželo dodání k nám za což se omlouváme.
    Vaše objednávka je částečně zkompletována a dne 9.5 se s Vámi spojí naše zákaznická podpora a společně se dohodnete, tak aby jste byla spokojená. Určitě nebyl záměr Vám Vaší objednávku takto opoznit, proto přijměte naší veřejnou omluvu a společně najdeme řešení.
    Děkujeme EcoRevolution.cz

Obchod komunikuje. Ovšem už po několikáté píše to stejné. Zboží není skladem. Bude malé zpozdeni. Stejná zprava už potřetí‍♀️

Dobrý večer,
    mrzí nás zpoždění Vaší objednávky. V sytému vidím, že jste byla informována pomocí SMS zprávy. Jedná se o běžný postup, který má urychlit komunikaci.
    Čekáme na doručení zboží od našeho dodavatele, jedná se ruční výrobu. Zboží by mělo dorazit v nejbližších dnech a poté bude odesláno obratem k Vám.
    Děláme maximum pro to, aby zboží bylo již u Vás. Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme. Jako omluvu Vám nahrajeme kredit pod Váš email na Váš případný další nákup. Pevně věříme, že nám zpoždění omluvíte.
    EcoRevolution.cz

nejsem spokojena, bude to 14 dní a zboží stále nemám, bylo psané skladem. po 10 ti dnech od objednání volali, že se omlouvají, že to dnes - ve středu pošlou, pokud přistoupím na změnu odstínu, řekla jsem ano, ale jen pokud to ihned pošlou ,abych to měla doma do pátku. Ve čtvrtek však volali znovu a opět měnili barvu?!. kocourkov. takže zboží mi přijde po 14dnech od objednání a ještě jiné. Kdyby poslali ve středu to co mají tak zavřu oči, ale to pokračování nasledujici den byl vrchol. nyní mě mrzí, že jsem jim na tu změnu přistoupila.

Reakce obchodu EcoRevolution

děkujeme za zpětnou vazbu. Velice se omlouváme za zmatky ohledně Vaší objednávky. Kolegyně se ve středu snažila Vaší objednávku urychlit v dobré víře. Bohužel nám opravdu neseděl počet lahví Mishmatch a informaci ze skladu jsme získali až druhý den, proto jsme se s Vámi spojili hned jakmile jsem na tento problém narazili a po společném hovoru objednávku obratem odeslali.

Děkujeme za zpětnou vazbu a soustředíme se na zlepšení komunikace zákaznické linky a skladu.

Děkujeme EcoRevolution.cz

• Zboží jsme objednala 13.04. dnes 27.04. mi bylo sděleno, že čekají stále na zboží od dodavatele, mám tam granule pro psy a ti už by asi pošli hladem, pokud bych se spoléhala na tento obchod.

Reakce obchodu EcoRevolution

děkujeme za zpětnou vazbu. Vaše objednávka je částečně předpřipravena. Dnes se s Vámi spojí zákaznická linka abychom dořešili případné rozdělení objednávky a zaslání její právní části.

Děkujeme EcoRevolution.cz

Zboží přijelo rozbité, krabice porušena nebyla, poškození tedy nebylo při převzetí patrné. Ani po třech urgencí se nevyjádřili k reklamaci, vůbec nereagují.

Reakce obchodu EcoRevolution

celou situaci již vyřizuje zákaznická podpora, Vaši reklamaci vyřizujeme.
    Bohužel my neovlivníme v jakém stavu Vám zboží dorazí.
    Moc se omlouváme za nepříjemnosti.

Děkujeme EcoRevolution.cz

Pred dokoncenim objednavky se jedna z položek změnila ze "skladem" na "u dodavatele". Aby to netrvalo, polozku jsem nahradila jinou, nacez mi i tak přišel mail, ze několik polozek z me objednavky neni skladem. Dodani nakonec 20 dni :( i kdyz se pri objednavce vse tvarilo skladem. Nechapu, proc v takovem pripade obchod nezaslal alespon cast zbozi drive. Vyber zbozi pěkný, skoda chaotickych skladovych zasob.

Reakce obchodu EcoRevolution

Rádi bychom zmínili, že standardně dodáváme do 3-4 pracovních dnů a to produkty, které jsou "Skladem".
    Produkty, které jsou značené jako " Skladem u partnera" bývají poté do týdne u Vás.
    Jednalo se bohužel o vícero negativních faktorů, které měli za následek takto velké zpoždění.
    Bez Vašeho souhlasu neodesíláme pouze část objednávky, ale čekáme až objednávka bude kompletní. Samozřejmě na zákazníka žádost objednávku rozdělíme nebo nahradíme produkt jiným, který skladem je.

Vaše spokojenost je pro nás prioritou a uvědomujeme si, že jsme v tomto případě nesplnili Vaše očekávání a jako omluvu jsme i Vám nahráli to našeho bonusového sytému kredit, který můžete využít na další nákup u nás, a pevně věřím, že nám časem odpustíte a nákup slevu u nás poté vyčerpáte.

• Dodací lhůta
    • Komunikace obchodu

Po měsíci čekání na dodání zboží jsem objednávku zrušila. Teď již déle než týden čekám na vrácení peněz a stále nic. Obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu EcoRevolution

omlouváme se, že Vaše nedopadla. Bohužel výrobce produktu, který jste si objednala hlásil výpadek a naskladňovat bude první polovině DUBNA - o tom, jste dle systému byla obeznámena.
    Co se refundované částky týče zadala jsem ke kontrole a nechám prověřit, pevně věřím, že platba bude brzy u Vás.
    Dnes Vás kontaktuje kolegyně. A společně vše vyřešíte.

Ještě jednou přijmete naší omluvu, určitě to nebyl záměr, Vaší objednávku zpozdit.

Děkujeme EcoRevolution.cz

Objednala jsem 13.03, balík dorazil 08.04.

Reakce obchodu EcoRevolution

v systému vidí, že opravdu šlo o extrémní zdržení.
    Ráda bych zmínila, že standardně dodáváme do 3-4 pracovních dnů a to produkty, které jsou "Skladem".

Jak funguje bonusový systém se podívejte na: https://www.ecorevolution.cz/bonusovy_program/

Děkujeme EcoRevolution.cz

• Zboží, které není skladem má dlouhou dodací lhůtu. (5 pracovních dnů - půl druhého Velikonočního týdne a zboží dosud neodesláno)
    • Na e-mailový dodaz neodpovězeno do 48hodinové avizované lhůty.

Reakce obchodu EcoRevolution

omluváme se za kompilace, které jsme Vám způsobili. Určitě to nebyl záměr.
    Díky stěhovaní jsme se dostali do časové skluzu, což nás moc mrzí.

V systému vidím, že jste s kolegyní domluvily na řešení, a jako omluvu přijměte kredit zdarma do systému, kde věřím, že ho u nás do budoucna využijete na další nákup, který bude již v pořádku.

Pokud by Vás zajímalo, jak bonusový systém funguje podívejte se na: https://www.ecorevolution.cz/bonusovy_program/

EcoRevolution.cz

• Zaplacená objednávka ani po skoro 3 týdnech nedorazila. Na mail nereagujou.

Reakce obchodu EcoRevolution

mrzí náš, že se Vaše objednávka nepovedla.
    Dotaz k nám dorazil o víkendu a tím, že byly velikonoční svátky, došlo bohužel k prodlevě naší reakční doba, za což se upřímně omlouváme. Vidím, že se jednalo o zboží v akci a díky velkému zájmu došlo v mezi čase k doprodeji.

Chápu, že s zkušenost s Vámi nebyla pozitivní i tak přijměte naši omluvu v podobě kreditu do bonusového systému, kdy slevu můžete využít do budoucna na další nákup a věříme, že nám to časem odpustíte.

Děkujeme EcoRevolution.cz

• Jediné plus je, že jsem teda po několika dnech, kdy mi bylo divné, že nejsem informována o stavu produktu, obdržela mail s tím, že moje zásilka bude opožděna.
    • Již před 2 týdny jsem objednala produkt, který mi stále nebyl doručen, což mi způsobuje další komplikace. Byla jsem na to upozorněna.. po nějaké době od objednání.. a od té doby nevím o stavu objednávky nic. Opravdu mi to nestojí za to, že zde byl produkt o 200 kč levnější než na ostatních serverech, protože než mi Ecorevolution produkt doručí budu ho stejně muset znova koupit u konkurence.

Reakce obchodu EcoRevolution

omlouváme se, že jsme Vám nemohli Váš produkt poslat. Jednalo se o výprodejové zboží a bohužel se v mezi čase doprodal. V sytému vidím, že jste s kolegyní domluvily. Omlouváme se za komplikace a přijměte, jako omluvu, kredit, který jsem nahrála do Vašeho bonusového účtu na další nákup pod Váš email.
    Jak bonusový systém funguje? podívejte se na: https://www.ecorevolution.cz/bonusovy_program

• Po dvou týdnech zb

chtěli bychom se Vám moc omluvit za zpoždění Vaší objednávky,
    V systému vidím, že jste se dnes s kolegyní domluvily na řešení a zároveň na kompenzaci do Vašeho bonusového systému. Jelikož si vážíme našich zákazníků, přijmete tento kredit navíc, za čekání na Vaší objednávku .
    A věříme, že nám to odpustíte a brzy u nás zrealizujete další nákup svým oblíbených produktů.

Děkujeme EcoRevolution.cz

Zbozi stále nedorazilo, psala jsem dotaz na informační e-mail, kde je problém s objednávkou, nikdo mi do dnešního dne neodepsal

Reakce obchodu EcoRevolution

mrzí nás Vaše hodnocení Vaše objednávka se zdržela, kvůli stěhovaní v období 19.3.2024 do 24.3.2024.
    Bohužel tento přesun nám způsobil reálně pozdní dodaní, než je u nás standardem + komunikace směrem k zákazníkům, také byla opožděna.

Vidím, že zboží je již u Vás a doufám, že se těšíte z výrobků :-)

• Cena produktů
    • Zboží nedorazilo
    • Obchod nekomunikuje

Budou to dva týdny a zboží mi stále nedorazilo. Psala jsem e-mail do obchodu ale ani mi neodpověděli. Nechápu. Budu to muset řešit…

Reakce obchodu EcoRevolution

mrzí nás Vaše nespokojenost, Vaše objednávka se zdržela, kvůli výrobku, u kterého jsme odhalili krátkou expiraci, tudíž jsme objednávali nový kus pro Vás a objednávku jsme rozdělili, abych alespoň částečně urychlili její expedici. Každopádně vidím, že vše jste dořešila s naší zákaznickou podporou a objednávka je nyní už u Vás.

Děkujeme EcoRevolution.cz

• paní na infolince byla prijemna
    • nemaji zbozi skladem i kdyz na strankach pisou ze ano
    • dodaci lhuta je extremne dlouha
    • dlouha doba nez vam daji nejakou odpoved na email (vic nez 48h nebo vubec)
    • neinformuji zakaznika o prodlouzene dodaci lhute vcas
    • obchod se vymlouva ze se stehuje - to mne jako zakaznika nema co zajimat

NEDOPORUCUJI! je to jiz 2,5 tydne a objednavka nebyala odeslana, obchod neinformoval ze dodani muze tak dlouho trvat - pisou ze se muze lhuta prodlouzit o 5 dni pokud neni zbozi skladem. Obchod by mel zakaznika o dalsim zpozdeni sam aktivne informovat, nedozvim se to pokud bych nevolala na infolinku. Obchod si vyhrazuje 48 hodin na emailovou odpoved, coz je v dnesni dobe smesne. Zbozi od dodavatele uz cekaji 2 tydny, slibili ze odeslani bude zacatkem nasledujiciho tydne, zadna zprava o dalsim zpozdeni. Objednavam pravidelne z eshopu v indii v a zasilku mam za 4 dny doma, tak zlou zkusenost s eshopem jsem jeste nemela.

Reakce obchodu EcoRevolution

děkujeme za vaši zpětnou vazbu a upřímně nás mrzí, že jste měla s naším eshopem negativní zkušenost. Rádi bychom se omluvili za veškeré nepříjemnosti, které jste zažila. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a uvědomujeme si, že jsme v tomto případě nesplnili vaše očekávání. Chápeme, že máte zkušenost s rychlým dodáním z jiných eshopů a mrzí nás, že jsme tuto úroveň služeb nenaplnili. Budeme pracovat na tom, abychom zlepšili naši efektivitu a konkurenceschopnost v dodacím procesu.

• Téměř nulová komunikace

Zboží,které bylo zaplaceno,ani po deseti dnech nedorazilo a odpověď na mail strohá a nic neříkající

Reakce obchodu EcoRevolution

mrzí nás Vaše nespokojenost. Emaily jsou vygenerované automaticky, takže se omlouváme, pokud Vám v něm některé informace chyběli. V sytému vidím, že jste se s kolegyní nakonec domluvil a zboží je již na cestě k Vám.
    Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

Před 8 dny objednán produkt, který je stále na expedičním depu

Reakce obchodu EcoRevolution

mrzí nás Vaše nespokojenost. Díky velkému zájmu a rychlému vyprodání skladových zásob, momentálně čekáme na naskladní produktu.

Během zítra se s Vámi spojí naše zákaznická podpora a pokusíme se společně najít řešení, abychom objednávku urychlili k Vám.

Pokud by Vás zajímalo, jak bonusový systém funguje podívejte se na:

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

• dobré výrobky
    • pozdní dodání, dlouhá čekací doba - 2 týdny standard

Reakce obchodu EcoRevolution

omlouváme se za držení Vaší objednávky, které vzniklo i díky našemu stehovaní v době od 19.3 do 24.3.
    Pracujeme na vaší objednávce. V sytému vidím, že se čeká pouze na jednu položku, která by měla být naskladněná již brzy. Omlouváme se za komplikace a přijmeme jako omluvu kredit do Vašeho bonusového účtu na další nákup.

Váš EcoRevolution.cz

Chyba webu.

Reakce obchodu EcoRevolution

ano, jednalo se chybu na webu.
    Moc nás mrzí, že se nám objednávka nevydařila. vidím že kolegyně se snažily s Vámi udělat záměnu.
    Přijměte naší omluvu, jako omluvu kredit do Vašeho bonusového účtu na další nákup.
    Pokud by Vás zajímalo, jak bonusový systém funguje podívejte se na:

Pevně věříme, že nám časem odpustíte a nakoupíte u nás.

Váš EcoRevolution.cz