• Za 4 dni doručeno od objednáni

Žádné

• velky vyber vzoru

opravdova kvalita za priznivou cenu

spokojenost, rychlé dodání

Seriózní a vstřícné jednání.

Vážený zákaznice Aleno,
    velmi děkujeme za nákup a následné hodnocení a doporučení našeho obchodu. Velmi nás těší, že jste s naším zbožím i službami spokojená.

www.dopplershop.cz

Můžete nás sledovat také na Facebooku https://www.facebook.com/dopplercz a Instagramu https://www.instagram.com/doppler_cz/.

vše v pořádku

Vážený zákazníku,
    velmi děkujeme za nákup a následné hodnocení a doporučení našeho obchodu. Velmi nás těší, že jste s naším zbožím i službami spokojený.

www.dopplershop.cz

Rychlé jednání, zboží doručeno v pořádku.

Vážený zákaznice Jitko,

www.dopplershop.cz

Můj první nákup - zboží moc pěkné, kvalitní polstr na lehátko i polštářek, nápaditý vzor.

Vážený zákaznice Milado,

objednávka vyřízena v termínu

www.dopplershop.cz

• o nedostupnosti zboží jsem byla telefonicky informována s omluvou
    • zboží, označené jako skladem, nebylo dostupné
    • přišla mi upomínka o platbu, přestože objednávka byla zaplacena při odeslání

Vážený zákazníku,
    velmi děkujeme za nákup a následné hodnocení a doporučení našeho obchodu. V průběhu sezóny se zboží rychle vyprodává, na což se snažíme rychle reagovat, ale ne vždy se povede, tak jak bychom si přáli. Upomínky na platbu chodí automaticky, toto bohužel neovlivníme. Za komplikace se omlouváme.

www.dopplershop.cz

• rychle vyřízené,zboží v pořádku

www.dopplershop.cz

• Byla jsem moc spokojená je vidět, že si váží zákazníků.

Vážená zákaznice, paní Evo,

www.dopplershop.cz

Vyřízení objednávky není tak rychlé, jak je v dnešní době obvyklé

Spolehlivost

• rychlost, kvalita

• rychlost dodání
    • výrobek odpovídá fotce

Se zbožím jsem spokojena. Ale požadovali hodnocení ještě před dodáním zboží. V něčem tedy až moc rychlí. Balení bezva a vlastní výrobek též.

Naprosto spokojená

Vážená zákaznice Jitko,

www.dopplershop.cz

Rychlost dodání zboží, jsem velmi spokojena, výborná komunikace s obchodem, všem vřele doporučuji.

Vážená zákaznice,

rychlé vyřízení, kvalita produktu