• Obchod nemohu hodnotit zboží ještě nedorazilo.

Vážená paní Johanko,
    nejprve bychom vám rádi poděkovali za vaše hodnocení, ikdyž negativní. To že nemůžete hodnotit náš obchod, jelikož vám zboží ještě nedorazilo, ení vinou naší společnosti, ale dotazník, který vám došel zasílá Heuréka dříve než máme deklarované termíny. Ve vašem případě to bylo 3-5 týdnů a dotazník vám přišel již po 3 týdnech. Tuto skutečnost není v našich silách ovlivnit. V každém případě, termín, který jsme vám deklarovali byl zcela dodržen.

• Velmi dobrá komunikace
    • Vstřícní
    • Dobrý sortiment

V tomto obchodě jsem nakoupil stolek, který jsem bohužel musel vrátit.

Musím říct, že s jednáním všech zaměstnanců jsem naprosto spokojen. Ještě se mi nestalo, že by mě nějaký jiný obchod psal email, že jsem jim zapomněl poslat číslo účtu, kam mi mají poslat peníze ;-)

Doprava a jednání jejich řidiče také perfektní. A to navíc v období těsně před vánocema.

Pokud budu v budoucnu kupovat nějaký nábytek, tak tento obchod bude prvním místem, kam se podívám (už jen pro to jednání)

Vážený pane Petr,
    upřímně děkujeme za vaší krásnou recenzi a jsme rádi, že jste s našimi službami a sortimentem spokojen. Budeme velmi rádi, když našich služeb budete i nadále s důvěrou využívat.

• výborná komunikace
    • o žádných nevím

Nabízí nábytek který není na trhu, konkrétně konferenční stolek z masívu,ještě dokonce výběr barvy dřeva a dokonce bez předešlé zálohy.Podle mne velmi profesionální přístup.Navíc stolek je opravdu kvalitně zpracován.Jedině doporučuji

Reakce obchodu Divanti.cz

jsme velmi rádi, že jste s našimi službami a nákupem u nás spokojeni. Těšíme se na další vaše návštěvy!

• profesionální přístup

Reakce obchodu Divanti.cz

děkujeme vám za vaše hodnocení. Rádi vás uvítáme i v budoucnu a pevně věříme, že vždy naleznete co hledáte.
    Kolektiv Divanti

• Ochotne a vstricne jednani. Rychle dodani. Garance ceny a dohodnutych podminek.
    • O zadnych nevim.

Jedna se o muj prvni nakup v tonto obchode, byla jsem prijemne prekvapena zajmem obchodu, vstricnym jednanim, garanci ceny a rychlym dodanim.

Reakce obchodu Divanti.cz

rádi bychom vám poděkovali za vaše hodnocení, které ná upřímně velmi potěšilo. Budeme se těšit i nadále, že se k nám rádi budete vracet a vždy naleznete vše co hledáte.

• cena a kvalita

naprosto spokojený zákazník. Nemám co by se dalo napsat jako zápor. Samé kladné věci.
    Perfektní komunikace s obchodním zástupcem.
    Zboží dorazilo ve výborné kvalitě -- celkem jsem očekával, že za takovou prodejní cenu bude ta kvalita podstatně horší . Obchod i zboží doporučuji všem

Vážený pane Tom,
    velmi si vážíme vašeho hodnocení a doporučení. Budeme rádi, když k nám i v budoucnu naleznete cestu a budete nadále s naším zbožím a službami spokojen, jako nyní.
    Přejeme poklidný den

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Zbozi dorazilo,u drevene lavice bylo na jedne desce praskle lamino.Nebude to nejak videt,takze vracet nebudu.
    Neni to chyba ani obchodu ani dopravy,vse bylo v poradku zabaleno,obal neponiceny.Uz to bylo z vyroby.

Vážená paní Jano,
    děkujeme vám za vaše kladné hodnocení, nicméně uvádíte, že jste měla poškozenou desku. V tomto případě jste mohla bezproblému uplatnit reklamaci a poškozený díl jsme vám mohli zaslat bezplatně na vaší adreu.
    V každém případě ještě jednou děkujeme!
    Přejeme krasný den

• Dlouhé dodací lhuty

Vážená paní Vlaďko,
    děkujeme za vaše hodnocení, byť negativní. Rádi bychom se vyjádřili k dodací lhůtě. Jako jedna z mála firem u produktu uvádíme pravdivé informace o termínu dodání a následně jej s každým zákazníkem i telefonicky konzultujeme po učinění objednávky. Ve vašem případě tomu nebylo jinak. Pokud se stane, že termín dodání je z jakéhokoliv důvodu prodloužen, je zákazník vždy otéto skutečnosti informován. Je nám velmi líto, že i přes tuto skutečnost a informace dáváte negativní hodnocení, byť jste zboží v deklarovaném termínu obdržela.
    Kolektiv Divanti

Se zbožím jsem velice spokojená, jen pro mne malé zklamání, ... čekala jsem stojan cca 1metr vysoký, ale asi jsem se překoukla při zadávání výrobku k výrobě.

Reakce obchodu Divanti.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení. Co se týče rozměru, vždy u každého produktu jsou detailní informace, které jste asi bohužel přehlédli. Je to škoda, protože jsme vám mohli pomoci s alternativou. Nicméně, ještě jednou velmi děkuje!
    S přáním krásných dnů

• zaslání vzorníku
    • kvalitní zboží
    • komunikace obchodu
    • žádný

Tento obchod všem vřele doporučuji. Naprostá profesionalita, ochota, sami nabídli zaslání vzorníku, prodejce sám projevoval aktivitu a volal zda vzorníky došli v pořádku, ač byl udáván termín dodání 4-6 týdnu po necelém týdnu nás prodejce kontaktoval, že již má zboží skladem, kdy nám bude vyhovovat termín dodání. Smluvený termín, který nám vyhovoval z důvodu rekonstrukce podlahy teprve za další týden dodrželi.
    Naprostá spokojenost, zboží dorazilo perfektně zabaleno již od výrobce, kde veškeré hrany jsou vyztuženy zbytkovým materiálem. Takto si představujeme perfektní seriozní firmu.
    Určitě rádi opět nakoupíme.

Reakce obchodu Divanti.cz

vážíme si vašeho velmi pěkného hodnocení, které nám potvrzuje, že se svou práci snažíme dělat co nejlépe. Budeme rádi, když se budete k nám ráda vracet a náš sortiment i služby budete ráda využívat.
    Přejeme hezký den

• Velký výběr
    • Dodání v uvedeném termínu
    • Moc příjemné jednání

100% doporučuji všem

Reakce obchodu Divanti.cz

rádi bychom poděkovali za vaše hodnocení a také za doporučení.
    budeme velmi rádi, když k nám i v budoucnu naleznete cestu a vždy naleznete to co hledáte.
    Kolektiv Divanti

• Velmi vstřícná a jasná komunikace. Příjemní zaměstnanci, ochota na "všech frontách".
    • Neměli jsme sebemenší problém.

Kvalita zboží odpovídá popisu a ceně.
    Firma obratem po objednání ověřovala, zda je objednávka správně. Jakmile bylo zboží připraveno a předáno přepravní společnosti, zavolali nám tuto informaci také, a to i s předpokládaným datem doručení (z PPL psali až v daný den ráno sms). Jednotlivé kusy byly úhledně, pečlivě zabalené, nechyběly žádné součásti.
    Zřejmě při přepravě bohužel došlo k rozbití zrcadla. Přesto stačilo zvednout telefon, sdělit situaci a zaměstnanci se omluvili a bez jakýchkoliv potíží navrhli způsob řešení.
    Jsme mile potěšeni, že konečně fungují firmy takovýmto způsobem!

Reakce obchodu Divanti.cz

velmi děkujeme za vaše kladné hodnocení. Jsme velmi rádi, že jste s našimi službami spokojeni a pevně věříme, že i v budoucnu se na nás budete s důvěrou obracet.
    Přejeme krásné dny
    Kolektiv Divanti

dlouhá dodací lhůta zatím zboží nemám

Reakce obchodu Divanti.cz

předem bychom vám chtěli poděkovat za vaše doporučení a současně se vyjádřit k vašemu hodnocení. Vaše objednávka byla učiněna 19.7.2016 což je před 11 dny. U každého objednáného zboží je vždy uvedený termín dodání, u vámi objednaného zboží 2-4 týdny, což znamená, že nejsme ještě na začátku ani deklarovaného nejkratšího termínu. Vaše objednávka bude realizována konec příštího týdne - počátkem následujícího, tedy v termínu, který deklarujeme. Informaci o termínu jste od nás dostala také při následné telefonickém rozhovoru, kdy jsme vás kontaktovali a provedli kontrolu objednávky. I přesto, že je období dovolených, termíny dodržujeme dle ujednání.
    Přejeme krásný večer
    Kolektiv Divanti

• velmi příjemný personál,který se jen tak nevidí nikde.

Ve všem poradí,skvělé ceny a velmi kvalitní práce nábytku.Tento obchod vřele doporučuji všem.

Reakce obchodu Divanti.cz

rádi bychom vám poděkovali za vaší krásnou recenzi a pevně věříme, že i nadále se na nás budete v budoucnu s důvěrou obracet.
    Přejeme krásné dny

Všem doporučuji

Reakce obchodu Divanti.cz

děkujeme vám za vaší pozitivní recenzi a doporučení. Budeme moc rádi, když nás budete i v budoucnu navštěvovat a vždy naleznete to co hledáte.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• klid na výběr
    • dodávka až domů
    • dodržení slova
    • zatím nedovedu posoudit

našla jsem zde výrobek podle svých představ

Reakce obchodu Divanti.cz

rádi bychom vám poděkovali za moc pěknou recenzi. Naši nabídku neustále rozšiřujeme a jsme přesvědčeni, že i v budoucnu u nás vždy naleznete komodity, které budou pro vás zajímavé. Námi deklarované nebo dohodnuté podmínky se zákazníky vždy dodržujeme a v případě problému se snažíme vše co nejdříve vyřešit tou nejrychlejší a nejschůdnější cestou. Tudíž, dodržení slova je pro nás velmi důležité.
    Přejeme pěkný den
    Kolektiv Divanti

• velký výběr zboží a solidní ceny
    • perfektní komunikace,poradí i zašlou vzorky
    • spolehlivost
    • celková spokojenost na 1+

skvělé nakupování za dobré ceny
    spolehlivost a příjemné jednání všech zaměst.
    zboží doručeno bez vad a včas
    doporučuji všem - velká spokojenost

Reakce obchodu Divanti.cz

velmi si vážíme vašeho hodnocení naší práce a služeb, které se v maximální míře snažíme neustále zdokonalovat. Budeme rádi, když se i nadále na nás budete obracet a vždy budete stejně spokojena.

• vše ok
    • nemá

nákup v klidu

Reakce obchodu Divanti.cz

moc rádi bychom vám poděkovali za vaší zaslanou recenzi. Vaše hodnocení je pro nás velmi důležité a budeme rádi, když se i nadále na nás budete s důvěrou obracet.
    Přejeme pěkný den
    Kolektiv Divanti

• Dobrá cena, rozumná kvalita, zboží bylo pečlivě zabaleno.

Reakce obchodu Divanti.cz

rádi bychom vám poděkovali za vaše pěkné hodnocení. Budeme rádi, když se i v budoucnu na náš obchod s důvěrou obrátíte a vždy naleznete zajímavé komodity. Těšíme se na další nákupy.
    Přejeme kráný den

• kvalitu
    • asi zadny

doporucuji ,komunikace je skvela

Reakce obchodu Divanti.cz

moc rádi bychom vám poděkovali za krásnou recenzi. Určitě se u nás najde spousta věcí, které se snažíme neustále zlepšovat a vaše hodnocení nám dává vždy podněty a důvody k zamyšlení k tomu, abychom se posouvali stále vpřed.
    Moc děkujeme a přejeme krásný den