• Solidní jednání

Jsem velmi spokojená,s přístupem a ochotou.Dekuji

Reakce obchodu Divanti.cz

upřímně děkujeme za krásnou recenzi a rádi vás obsloužíme kdykoliv se na nás i v budoucnu obrátíte. Věříme, že naše služby budou vždy pro vás zákazníky na vysoké úrovni.
    Kolektiv Divanti

• Sebemenší problém okamžitě vyřešen ke spokojenosti zákazníka.

S obchodem DIVANTI jsem byl velmi spokojen ! Váš přístup a jednání se zákazníkem je opravdu na vvysoké úrovni.Zvláště bych chtěl vyzdvihnout,jednání a přístup k zákazníkovi pana JAROŠE. Jednání s ním bylo pro mne velice příjemné. Ještě jednou děkuji za vaše služby a přeji vám hodně dalších spokojených zákazníků. Váš spokojený zákazník.

Reakce obchodu Divanti.cz

velmi si vážíme vašeho velmi milého hodnocení a jsme rádi, že naše práce je takto krásně oceněna. Věříme, že se v budoucnu na nás vždy s důvěrou obrátíte a vždy naleznete to co hledáte.
    Děkujeme a přejeme krásné dny

• Ne
    • Ne

Reakce obchodu Divanti.cz

děkujeme vám za doporučení dalším zákazníkům a pevně věříme, že budete u nás vždy při dalších nákupech spokojeni.

vše OK Milic

Reakce obchodu Divanti.cz

velmi vám děkujeme za pozitivní doporučení a vážíme si toho, že jste byl spokojen. Rádi se vám budeme věnovat i u dalších nákupů jak nejlépe umíme.
    Kolektiv Divanti

• Společnost mě informovala, že musí objednat nový stolek
    • PPL stolek rozbila

Reakce obchodu Divanti.cz

rádi bychom vám poděkovali za vaše hodnocení, byť ne doporučující. Ve svém hodnocení píšete, že jsme vás informovali o rozbitém stolku, který poškodila přepravní společnost. Tuto skutečnost jsme vám neprodleně obratem sdělili, jak jsme se informaci od PPL dozvěděli a po domluvě s vámi jsme objednali nový stolek. Dle našeho mínění jsme se zachovali z cela profesionálně, jelikož jsme sjednávali okamžitou nápravu a nedopustili jsme, aby vám byl dodán rozbitý kus. Překvapuje nás proto vaše negativní reakce. Nechat vám doručit zboží s vědomím, že je poškozené - to bychom vnímali jako nekorektnost, nikoli skutečnost, že jsme danou věc řešili plně k vaší spokojenosti a abychom předešli reklamacím. Pokud i tento postup zákazník vnímá jako špatný a nedoporučuje firmu, vyvstává otázka, co víc může obchod pro spokojenost zákazníka ještě udělat....

Rychlý dodání super cena

Reakce obchodu Divanti.cz

nemůže být pro nás nic větší odměnou jak spokojený zákazník. Jsme rádi za vaše moc hezké hodnocení a těší nás, že jste tak moc spokojená.
    Velmi děkujeme

Reakce obchodu Divanti.cz

velmi si vážíme vašeho skvělého hodnocení a doufáme, že se i v budoucnu na nás budete s důvěrou obracet.
    Přejeme klidné dny
    Kolektiv Divanti

• Nevidím nic mimořádného v chování obchodu.

Obchod se chová tak, jak by se měl chovat každý obchod.

Reakce obchodu Divanti.cz

rádi bychom vám poděkovali za vaše hodnocení, kterého si velmi vážíme. Snažíme se náš standard neustále zlepšovat a pevně věříme, že i při případných dalších nákupech budete vždy spokojeni.
    Kolektiv Divanti

• Stůl mi donesli až do bytu
    • návod na montáž byl trošku nepřehledný

Reakce obchodu Divanti.cz

velmi si vážíme vašeho hodnocení a jsme rádi, že nás doporučujete dalším zákazníkům. Co se týče montážního plánku, snažíme se jej mít co nejpřehlednější a proto volíme obrázkovou formu. Je nám jasné, že ne vždy je vše srozumitelné a na víc pro lidi, kteří nemontují nábytek každý den. Určitě je pro nás váš podnět velmi důležitý. Budeme dále pracovat na vylepšení.

• Vše v pořádku

Reakce obchodu Divanti.cz

jsme velmi rádi za vaše doporučení a že vše proběhlo bez problémů. Těšíme se na další spolupráci.
    Děkujeme Vám a přejeme krásné dny
    Kolektiv Divanti

To co bylo u výrobku napsané to platí. Doby dodání několik týdnů a zboží přišlo zhruba do 14 dnů po objednání

Reakce obchodu Divanti.cz

velmi děkujeme za Vaší milou a doporučující recenzi. Budeme rádi, když i v budoucnu se na nás s důvěrou obrátíte.
    Děkujeme Vám a přejeme krásný den
    Kolektiv Divanti

• Vřele doporučuji tento obchod a děkuji obchodnímu řediteli Zoltánu Jarošovi, který mi telefonicky radil při sestavování jídelního setu. Díky.

Reakce obchodu Divanti.cz

rádi bychom vám poděkovali za vaší pěknou recenzi. Jsme moc rádi, že vše nakonec dopadlo dobře a pevně věříme, že se i v budoucnu na nás budete s důvěrou obracet. Jsme moc rádi, že i přes komplikaci při sestavování vše nakonec dopadlo dobře a vše je v pořádku.
    Kolektiv Divanti

• Asi bych zmínila solidní jednání, jaké běžný zákazník očekává: pohotová komunikace e-mailem i telefonicky, vše proběhlo podle domluvy, žádné nepříjemné překvapení nebylo.

Nevýhoda je stejná, jako u většiny internetových nákupů: výrobek si nelze prohlédnout, hlavně bezvadnost zboží. Ale to není výtka, s tím se musí počítat.

Reakce obchodu Divanti.cz

velmi děkujeme za vaše hodnocení a recenzi. Jsme rádi, že vám vyhovovali naše služby a věříme, že i nábytek je podle vašich představ.
    Co se týče internetového nákupu, má u nás zákazník možnost navštívit i kamenné obchody a to buď v Praze (pro Čechy) a nebo v Jeseníku (pro Moravu). Zde zákazník nalezne vyvzorkované zboží buď které nabízíme na webu, nebo zde nalezne podobné zboží, případně všechny vzorky materiálů a vzorníky pro komodity, které nejsme schopni vystavit. Bohužel jsme vždy omezeni plochou.

• Velký výběr
    • Kvalitní nábytek
    • Skvělá komunikace i přístup k zákazníkovi

Dlouho jsem vybírala pokojíčky pro mé dvě děti a jsem maximálně spokojená, že jsem nakonec zvolila Divanti. Kolekce Young user je úžasná, spousta možností jak pokojíky sestavit. I když jsem zvolila stejnou kolekci pro obě děti, každý pokojíček je jiný. Nábytek je kvalitní, pokojíčky jsou nádherné, můžu jen doporučit.

• V balení chyběla jedna nožička od stolu

Reakce obchodu Divanti.cz

rádi bychom vám poděkovali za vaše hodnocení, nicméně bychom se rádi vyjádřili k vašim připomínkám.
    Co se týče poznámky, že vám chyběla nožička v balení, je věc, která se stát může a stačí jen napsat nebo zavolat k nám a podat reklamaci. Žádnou jsme však neobdrželi.
    Komunikace podle vás pravděpodobně nebyla dostačující... Pokud bychom shrnuli jak probíhá u nás komunikace se zákazníkem, postup je následující:
    po přijetí objednávky je vám automaticky generováno potvrzení přijetí objednávky. Následně vás během téhož dne nebo následujícího kontaktuje telefonicky pracovník, který si s vámi objednávku potvrdí a zkontroluje si vždy všechny parametry. Pokud se zákazníkovi nedovoláme, zasíláme sms, kdy ho žádáme, aby nás kontaktoval. Pokud nemáme objednávku takto potvrzenou, do výroby se nic ještě nezadává, až po potvrzení a kontrole. Zároveň je vždy ještě zákazník informován o předpokládáném termínu dodání a o tom, že technické věci jako doprava a platba bude dohodnuta jakmile se zboží naskladní a je zkontrolováno a nachystáno k expedici. Před expedicí, opět kontaktujeme zákazníka (pokud se nedovoláme, zasíláme sms) , kdy a jak budeme zboží doručovat, jak postupovat, kdyby nedošlo něco v pořádku a domlouváme způsob úhrady zboží.
    Myslíme si, že z tohoto popisu vyplývá, že naše komunikace se zákazníkem je velmi častá. Jestli ve vašem případě něco neodpovídalo výše uvedenému popisu, kontaktujte vedení společnosti.

• Pěkné výrobky skvělá spolupráce

Moc dekuji naprostá spokojenost vstřícnost a lidsky přístup výrobek nádherný a zaměstnanci této firmy vědí jak potěšit zákazníky dekuji

Reakce obchodu Divanti.cz

velmi děkujeme za vaší krásnou recenzi. Budeme velmi rádi, když se opět na nás s důvěrou budete obracet.
    Kolektiv Divanti

• Doslova péče o zákazníka. Obchod kontaktoval kvůli nesrovnalosti s tel. číslem a pak mě hned telefonicky kvůli objednavce kontaktoval a to i o předání zásilky přepravní společnosti, která mi privezla zboží hned druhý den. Celý proces trval cca 3týdny.

Reakce obchodu Divanti.cz

velmi děkujeme za vaší recenzi, která nás velmi potěšila. Pevně věříme, že to není váš poslední nákup u naší společnosti a že se i v budoucnu na nás budete s důvěrou obracet.
    Kolektiv Divanti

Akorát byla polička na tiskárnu špatně navrtané díry

Reakce obchodu Divanti.cz

rádi bychom vám poděkovali za vaše hodnocení. Je škoda, že pokud jste měla problém s poličkou, jste se na nás neobrátila. Vše jsme mohli rychle vyřešit v rámci reklamace.
    Děkujeme a přejeme krásný den
    Kolektiv Divanti

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• super jednání,skvělá komunikace,

poradí,zboží perfektně zabalené, vřele doporučuji

Reakce obchodu Divanti.cz

velmi si vážíme vašeho pěkného hodnocení. Budeme velmi rádi, když se na nás budete i v budoucnu opět obracet.