vše proběhlo bez problémů, pouzedelší dodací lhůta, čemuž se nelze v dnešní době divit

• rychlá a velmi příjemná komunikace
    • Maximální vstřícnost k zákazníkovi

• rychlá domluva
    • pěkné zboží

nakupuji již po několikáté a jsem spokojena, někdy je delší dodací doba, ale vždy jsem byla na tuto skutečnost upozorněna, jak na shopu tak při potvrzení objednávky..

• Skvela komunikace
    • Rychle doruceni

prijemna komunikace,rychle dodani

Výborná komunikace a ochota, dodávka vázla u výrobce, nikoliv u obchodníka

Dobry den všem. Já sice na své zboží čekám,ale pevně věřím tomu, že mi také dorazí v domluveném termínu. Mám objednanou komodu a uz se na ni moc těším. Po objednání jsem měla určité dotazy a tak jsem se dotazovala online. Pán byl velice vstřícný a ochotný a vše jsme vyřešili. Opravdu jsem velice spokojená a když budu nekdy potřebovat zase nějaký nábytek,nebudu váhat a kouknu opět na Divanti. Všem doporučuji .

• maximální ochota
    • vstřícnost
    • individuální konzultace

Byla jsem překvapena nevídaným prozákaznickým přístupem. Prodejce pan Jaroš mi velmi ochotně radil po telefonu a bleskově zjišťoval aktuální informace u dodavatele. Po realizaci prvního nákupu a jeho rychlém dodání, jsem provedla hned druhou "nestandardní" objednávku a opět jsem byla maximálně spokojená s vstřícným a ochotným přístupem. Vřele doporučuji!

vše ok

• Zboží moc pěkné
    • Dodání trvalo to velmi dlouho

• Informovanost
    • Dodržení termínu dodání.
    • O ničem nevím

• komunikace s obchodem

S obchodem jsem spokojená. Komunikace obchodu je dobrá

• rýchlo

komunikace výborná,rychle doručení

vše proběhlo v pořádku

Zatím moje první zkušenost. Výborná komunikace i přístup k zákazníkovi. Doporučuji.

Prodejce včas informoval písemně,a i telefonicky že zboží bylo předáno dopravci.

• bezproblémový nákup s informací o dodání na ísto určení. Vše OK.

Výhoda z domova