• Perfektni komunikace
    • Kvalita produktu
    • Dodaci lhuta kratsi, nez bylo avizovano

doručení zboží v mimořádně krátkém termínu

• naprostá spokojenost od prvotní komunikace po dodání zboží
    • nemáme výhrady

Provedli jsme již několik nákupů a vše vždy proběhlo k naší maximální spokojenosti. Pokud se vyskytl nějaký problém, obchod vždy vše řešil a vyřešil v krátkém termínu.

Reakce obchodu Divanti.cz

děkujeme za vaše velmi pěkné hodnocení. Velmi si vážíme, že se k nám vracíte a nakupujete s dobrými zkušenostmi.
    Budeme rádi, když tomu tak bude i nadále a vždy naleznete co hledáte.
    Přejeme příjemný den

• krátká dodací lhůta
    • zboží dobře zabalené - nemohlo se rozbít

Reakce obchodu Divanti.cz

velmi děkujeme za milou recenzi a doufáme, že se i v budoucnu na nás budete s důvěrou obracet.
    Kolektiv Divanti

Rychlé vyřízení objednávky. Příště bych uvítala info, že je zboží předáno přepravci. Přibližný čas dodání zabezpečí, že řidiče nezdržíte tím, že nejste doma nebo nemáte finanční hotovost.

Reakce obchodu Divanti.cz

děkujeme vám za váší recenzi a jsme rádi, že jste byla s našimi službami spokojena. Vaší připomínku na přepravní společnost jsme předali kompetentním pracovníkům přepravní firmy , která s dopravcem věc řešila. Pevně věříme, že se jedná o ojedinělé případy.
    Přejeme pěkný den
    Kolektiv Divanti

Chci poděkovat za vstřícnost a vysvětlení mého dotazu. Byli velmi ochotní.D.F.

Reakce obchodu Divanti.cz

předně děkujeme za vaše velmi pěkné hodnocení. Primárně se vždy snažíme zákazníkovi co nejlépe poradit a následně jsme pak rádi, když u naší společnosti udělá objednávku. Tento standard se snažíme držet a pokud bude v našich silách i maximálně zvyšovat. Těšíme se na další vaše nákupy u nás.

• Příjemné vystupování
    • Telefonické ověření objednávky a upřesnění dodání
    • Obchod mohu jen a jen doporučit
    • Žádná nebyla

Reakce obchodu Divanti.cz

vaše spokojenost s naší společností nás velmi těší. Doufáme, že se k nám budete rádi vracet a vždy naleznete to co hledáte.
    Kolektiv Divanti

Zatím nemohu hodnotit, byl to první nákup

Reakce obchodu Divanti.cz

děkujeme za vaše hodnocení, i když dříve, než jste zboží od nás obdrželi. Heuréka vám zaslala dotazník dříve, než máme deklarovaný termín. Nicméně, zboží jste v termínu obdrželi a věříme, že jste spokojeni.

• příjemná komunikace

Reakce obchodu Divanti.cz

jsme velmi rádi, že komunikace s námi pro vás byla příjemná. Budeme rádi, když se k nám budete rádi vracet i v budoucnu a vaše hodnocení bude vždy tak příjemné.
    Kolektiv Divanti

toto je moje první zkušenost s tímto obchodem

Reakce obchodu Divanti.cz

rádi bychom vám poděkovali za vaší recenzi, které si velmi vážíme. Pevně věříme, že to nebyl u nás váš poslední nákup a i v budoucnu se k nám bedete rádi vracet.
    Přejeme pěkný den

• Výborne jednání

Reakce obchodu Divanti.cz

velmi děkujeme za váš nákup u naší společnosti a za tak krásnou recenzi. Budeme se těšit, že se k nám rádi budete vracet a vždy naleznete to co hledáte včetně kvalitních služeb.
    Velmi děkujeme a přejeme krásný den

• dodržen termín dodání
    • -zboží dodáno v perfektním stavu
    • -ochotný řidič
    • nevím

dobrá komunikace s obchodem, dodržen termín dodání zboží, výborná komunikace s řidičem, zboží ani obal nepoškozen

Reakce obchodu Divanti.cz

velmi si vážíme vašeho pěkného hodnocení. Vaše spokojenost je nám odměnou za práci, kterou děláme. Těšíme se na další nákupy u naší společnosti.

• rozumná cena
    • vcelku rychle dodáno
    • komunikativní prodejce

Standard kvalita za rozumnou cenu

Reakce obchodu Divanti.cz

děkujeme vám za vaše doporučení dalším zákazníkům. Budeme se těšit, že nás i v budoucnu navštívíte a vždy naleznete co hledáte.
    Kolektiv Divanti

Pani v obchode mila a velmi vstricna.

Reakce obchodu Divanti.cz

velmi děkujeme za vaše milé hodnocení a budeme rádi, když i v budoucnu se na nás s důvěrou obrátíte.

• Solidní jednání

Jsem velmi spokojená,s přístupem a ochotou.Dekuji

Reakce obchodu Divanti.cz

upřímně děkujeme za krásnou recenzi a rádi vás obsloužíme kdykoliv se na nás i v budoucnu obrátíte. Věříme, že naše služby budou vždy pro vás zákazníky na vysoké úrovni.
    Kolektiv Divanti

• Sebemenší problém okamžitě vyřešen ke spokojenosti zákazníka.

S obchodem DIVANTI jsem byl velmi spokojen ! Váš přístup a jednání se zákazníkem je opravdu na vvysoké úrovni.Zvláště bych chtěl vyzdvihnout,jednání a přístup k zákazníkovi pana JAROŠE. Jednání s ním bylo pro mne velice příjemné. Ještě jednou děkuji za vaše služby a přeji vám hodně dalších spokojených zákazníků. Váš spokojený zákazník.

Reakce obchodu Divanti.cz

velmi si vážíme vašeho velmi milého hodnocení a jsme rádi, že naše práce je takto krásně oceněna. Věříme, že se v budoucnu na nás vždy s důvěrou obrátíte a vždy naleznete to co hledáte.
    Děkujeme a přejeme krásné dny

• Ne
    • Ne

Reakce obchodu Divanti.cz

děkujeme vám za doporučení dalším zákazníkům a pevně věříme, že budete u nás vždy při dalších nákupech spokojeni.

vše OK Milic

Reakce obchodu Divanti.cz

velmi vám děkujeme za pozitivní doporučení a vážíme si toho, že jste byl spokojen. Rádi se vám budeme věnovat i u dalších nákupů jak nejlépe umíme.

Rychlý dodání super cena

Reakce obchodu Divanti.cz

nemůže být pro nás nic větší odměnou jak spokojený zákazník. Jsme rádi za vaše moc hezké hodnocení a těší nás, že jste tak moc spokojená.
    Velmi děkujeme

Reakce obchodu Divanti.cz

velmi si vážíme vašeho skvělého hodnocení a doufáme, že se i v budoucnu na nás budete s důvěrou obracet.
    Přejeme klidné dny