• Doporučuji!

Nakupuji od prvních dětských botiček a vždy spokojenost, kvalita a skvělá komunikace

• výborná komunikace, rychlost dodání - obratem
    • Velky vyber

• milá komunikace a férové jednání
    • rychlé odeslání
    • výhodná cena (u tohoto obchodu platila doprava zdarma na Heurece, na rozdíl od konkurenční značky, která měla pro dopravu zdarma pokoutnou (a snadno přehlédnutelnou) podmínku
    • dárek pro děti, který opravdu potěšil (byť šlo o drobnost)

Reakce obchodu detskeboty.cz

Dobrý den, děkujeme za reakci a za pochvalu, spokojený zákazník je pro nás nejvíc. Zdraví Kamila z Detskeboty.cz

• spolehlivý obchod, dobrý výběr a rychlé zaslání

Moc fajn obchod, vše funguje jak má :-)

• Nakupují zde od narození synů už 12. Rokem a jsem naprosto spokojená. Skvělé dámy na prodejně vždy dobře poradí. Vřele doporučuji

Reakce obchodu detskeboty.cz

Dobrý den, děkujeme za reakci a za pochvalu. No ty jo, dvanáct let, to už je opravdu doba ... děkujeme za věrnost a budeme se na vás zase těšit! Zdraví Kamila z Detskeboty.cz

• Paní prodavačky ve Strašnicích jsou maximálně nápomocné a o dětských botách vědí všechno.

Reakce obchodu detskeboty.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi a za pochvalu. Troufám si říct, že za ty roky, co se dětskou obuví zabýváme, toho víme o botách už opravdu hodně ☺ Paní prodavačky jsou vyškolené a na malé zákazníky se vždy těší. U nás je nakupování s dětmi pohoda ☺Zdraví Kamila z Detskeboty.cz

• Obchod je v hezkem arealu Holesovic
    • personal prijemny
    • Velky vyber nejen bot

Koupili jsme capacky, ktere meli plochu na chozeni na jedne noze o 0,5 cm vetsi coz je docela velky rozdil ale reklamaci nam uznali bez problemu a vratili penize

Kvalitní obuv za dobré ceny.

Reakce obchodu detskeboty.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi a za pochvalu. Budeme se těšit na příště! Zdraví Kamila z Detskeboty.cz

Zboží dorazilo v pořádku cca do týdne.

• nízké ceny
    • zboží skladem

nevím

• Příjemný a ochotný personál

Nelíbila se mi “ochota” paní prodavačky k dítěti. Dítě by se určitě do obchodu nevrátilo-přitom to je obchod pro děti…..Nemám rada pocit, že paní prodavačku svým nákupem “otravujeme”

Reakce obchodu detskeboty.cz

Dobrý den, děkujeme za reakci. To mě moc mrzí, že jste u nás nebyla spokojená. V naprosté většině chodí na paní prodavačky a na kvalitu obsluhy pozitivní reakce, jestli se to u vás nepovedlo, tak se moc omlouvám, dejte nám ještě šanci, uvidíte, že příště budete spokojená. Mějte se hezky, zdraví Kamila z Detskeboty.cz

• Přehlednost nabídky zboží
    • Rychlost dodání zboží

• Jako vždy velká spokojenost.Akce,slevy,rychlost,přístup,ochota....jeden z nej obchůdků

• Postovne zdarma
    • Slevy

• Skvely servis - premereni nohy, znalost realne velikosti stelky novych bot (obchod si to sam premeruje), zhodnoceni, jak padnou po vyzkouseni
    • Moznost objednani online s vyzvednutim a vyzkousenim na prodejne (v pripade, ze nesedi velikost nebo strih, lze koupit jine)
    • Oteviraci doba ve Zline do 18 hodin, clovek stiha i po praci
    • Nenuti nove boty za kazdou cenu, pokud po premereni nadmerek dostacuje a stavajici boty jeste vydrzi, reknou to a zhruba odhadnou dobu, kdy budou boty na vymenu a kdy tedy kontrolne premerit
    • Pokud objednam online a dany model a velikost jsou na prodejne skladem, jsou nachystane opravdu za chvilicku a nemusime se bat, ze nam je nekdo vyfoukne, nez se dostaneme na prodejnu
    • Pravidelne slevove akce, slevy v ramci vernostniho programu
    • Kvalitni obuv a v pripade reklamace pro vadu rychle a vstricne jednani

Lehce vyssi ceny, ale za ten servis to opravdu stoji

Reakce obchodu detskeboty.cz

Dobrý den, děkujeme, že jste si dala práci s napsáním tak krásné recenze. Až budu tvořit na našich stránkách záložku "Proč nakupovat na Detskeboty.cz", můžu si váš text s dovolením zkopírovat a vložit? :):):) Ještě jednou díky, tohle je přesně to, o co se všechny ty roky snažíme - abychom podpořili zdravý vývoj dětské nohy kvalitními produkty, a aby od nás odcházely spokojené nejen děti, ale i mámy a tátové ... zdraví Kamila z Detskeboty.cz

• Veeeeeeelmi rychlé jednání a bez chyb.