• Skvělá komunikace se zákazníkem a rychlé dodání zboží.

Reakce obchodu detskeboty.cz

Dobrý den, děkujeme za reakci a za pochvalu. Všechny boty máme skladem, odesíláme jak nejrychleji je to možné, aby u vás byly boty cobydup :) Volejte, pište, ptejte se na vše, co vás zajímá - od toho jsme tady. Zdraví Kamila z Detskeboty.cz

• Velká spokojenost

• Rychlé doručení

• rychlost dodání

Vždy rychlá a bezproblémová obsluha, jak online, tak v kamenné prodejně.

• Velký výběr, okamžité odeslání. Boty mi přišly hned druhý den dopoledne.

s obchodem P7 mám nejlepší zkušenosti

Možnost vyzkoušení na prodejně s odborným poradenstvím. Objednáte si více modelů a velikostí, vyzkoušíte, koupíte, co sedne. Poměrně slušné množství botiček ve slevách.
    Zboží mimo sezónu nutné vždy předem objednat - nemají v obchodě

• dobrý vyběr
    • přehledné www stránky
    • rychlé doručení

Obchod vřelé doporčuji

• Možnost vybrat si online, objednat, vyzkoušet na místě, a zaplatit jen ty, co vyberu
    • Široký výběr
    • Ochotný personál, který rozumí své práci

Reakce obchodu detskeboty.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi a za pochvalu. Naše paní prodavačky vybíráme pečlivě - především každá nová musí perfektně zapadnout do stávajícího kolektivu velmi milých, přátelských a pro-dětských lidí, kteří mají rádi svoji práci. Budeme se na vás těšit zase příště! Zdraví Kamila z detskeboty.cz

• Milé a zkušené prodavačky

• široký výběr

• objednáte až patery boty, na prodejně vyzkoušíte a vezmete si jen ony, které Vám jsou

Ideální obchod = nakupte právě zde!

Reakce obchodu detskeboty.cz

Dobrý den, vybrat dětské boty může být tak trochu věda, a tak se to snažíme usnadnit, kde se dá. Objednejte na prodejnu, boty tam na vás budou čekat, pod odborným okem paní prodavačky vyzkoušíte a odnesete jen to, co padne dokonale. Nebo nic, pokud si nevyberete, je to jen na vás. Službu "osobní odběr" poskytujeme našim zákazníkům zcela zdarma. Zdraví Kamila z detskeboty.cz

Profesionální přístup a kvalitní obuv

Většinou se pozná kvalita obchodu podle reklamace.
    Já musel měnit velikost a vše proběhlo v pořádku a rychle.
    Super přístup

Reakce obchodu detskeboty.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Naše práce nás baví, někdy z recenzí čerpáme náměty na zlepšení, někdy radost z dobře odvedené, pochválené práce, děkujeme! Zdraví Kamila z detskeboty.cz

Jako vždy vše super.

Rychle vyrizeni objednavky.
    Jedny boty detem nesedely, takze jsme je vraceli. Vraceni bylo pohodlne v tom, ze se jen vyplnily udaje k vraceni, vytvoril se okamzite pripad vraceni a my vedeli, ze je to v procesu. Penize byly do tydne vraceny.

Reakce obchodu detskeboty.cz

Dobrý den, děkujeme za reakci a za pochvalu. U dětských botek se stane, že se hned napoprvé "netrefí" ty pravé. S tím počítáme, a proto máme pro zákazníky velmi jednoduchý způsob výměny ... a hlavně bezplatný! Všechny náklady na výměnu za vás uhradíme my. Budeme se těšit na příště, zdraví Kamila z detskeboty.cz

• koupeno ve výprodeji, takže super cena

vše ok a rychle

Rychle dodání , kvalitní zboží