Objednala jsem troje boty v rámci slevové akce. Při osobním odběru si syn obuv vyzkoušel a bohužel nejvhodnější model byl potřeba o číslo větší. Tuto velikost mi paní prodavačka doobjednala, ale již za plnou cenu, protože akce skončila. Tento postup je docela odrazující, když se jednalo o stejný model pouze v jiné velikosti. Stejný model ve správné velikosti jsem zakoupila v jiném eshopu za původně sjednanou cenu.

Reakce obchodu detskeboty.cz

Dobrý den, děkujeme za reakci. Objednala jste si boty, na které byla akce, k vyzkoušení na prodejnu. Přišla jste vyzkoušet po skončení akce, samozřejmě vychystané boty byly za zlevněné ceny. Další, vámi objednané boty na další vyzkoušení na prodejně už byly beze slevy, na což vás paní prodavačka upozornila, i tak jste si přála je objednat. Čekají tam na vás. Pokud už o ně zájem nemáte, nic se neděje, objednávku zrušíme. Každá akce někdy začíná a někdy končí, ne všichni zákazníci ji pokaždé zvládnou využít. Je mi líto, že jste zklamaná, snažíme se dělat pro zákazníky pořád něco zajímavého, tak doufám, že na nás nezanevřete a dáte nám ještě šanci. Právě máme slevy na všechny boty Primigi až 50% + ke všem zimním botám rozdáváme jako dárek krásná zvířátková gumovací pera. A další akce už se chystají ... Mějte se hezky, zdraví Kamila z Detskeboty.cz

• Rychlé doručení, odpovídá popisu

V e-shopu nakupuji pravidelně již více let, velký výběr kvalitního zboží, bezproblémové vrácení bot i peněz.

• Výhodou je rychlé vyřízení
    • Výměna či vrácení zboží je velmi jednoduché
    • Peníze za vrácené zboží obratem zašlou na účet, a to je velmi příjemné :-)

velký výběr

• Rychlé a profesionální služby

Vše super, nemám výhrady.

• Spolehlivý obchod, skvělé jednání i rady s výběrem bot. Rychlé dodání. Nejširší výběr značky Superfit.

Reakce obchodu detskeboty.cz

děkujeme za recenzi a za pochvalu. Všechny boty máme skladem, přece nenecháme zákazníka čekat :) Zdraví Kamila z Detskeboty.cz

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Rychlé doručení
    • Dobrá komunikace obchodu

• Vždy nápomocní

Rychle odeslani, slevy

• Rychlé dodání, velký výběr

• Predavacka mi skvele poradila, vybrali sme boticky, ktore krasne sadli, a syn konecne nezakopava ☺️. Bola velmi mila a syn s nou krasne spolupracoval.
    • Vyhoda jednoznacne, ze som mohla vyskusat vsetky objednane a platili sme len tie, ktore sme vzali.

Super ako vzdy, prijdeme zase. Rychle dodanie a kvalitne znacky a vyborne vyskoleny personal.

Obchod doporučuji, nebyl žádný problém

Rychlost dodání zboží.

Rychle doruceni, skakaci kulicka udelala synovi radost a omalovanka take. Moc mily balicek a papucky jsme koupili za super cenu! Doporucuji

Reakce obchodu detskeboty.cz

Dobrý den, děkujeme za hezkou recenzi, moc jste nás potěšila. Zdraví Kamila z Detskeboty.cz

• rychlost, spolehlivost

vstřícný personál :-)

Super rychlý obchod, zboží dobře zabaleno

• široká nabídka
    • moderní komunikace