• Možnost vybrat si online, objednat, vyzkoušet na místě, a zaplatit jen ty, co vyberu
    • Široký výběr
    • Ochotný personál, který rozumí své práci

Reakce obchodu detskeboty.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi a za pochvalu. Naše paní prodavačky vybíráme pečlivě - především každá nová musí perfektně zapadnout do stávajícího kolektivu velmi milých, přátelských a pro-dětských lidí, kteří mají rádi svoji práci. Budeme se na vás těšit zase příště! Zdraví Kamila z detskeboty.cz

• VÝBĚR, CENY, RYCHLOST A OPRAVDU VSTŘÍCNÝ ZÁKAZNICKÝ SERVIS, KTERÉMU VELMI DĚKUJI

Reakce obchodu detskeboty.cz

Dobrý den, děkujeme za reakci a za moc milou recenzi. Budeme se těšit na příště! Zdraví Kamila z Detskeboty.cz

• možnost vyzvednutí na prodejně
    • výhodná cena
    • ochotná paní na prodejně

Vše v pořádku, obchod sloužící jako výdejna je pro mě sice trochu z ruky, ale byl jsem spokojený, a rád nakoupím zas. Byl to můj první nákup. Je radost, když to funguje.

Reakce obchodu detskeboty.cz

Dobrý den, děkujeme za reakci a za pochvalu. Budeme se na vás těšit na prodejně, ale kdybyste příště chtěl, můžeme zboží samozřejmě zaslat i k vám domů - dopravu u objednávek od 499 korun hradíme za zákazníka my! Zdraví Kamila z Detskeboty.cz

• Rychlé dodání. Vstřícné jednání.
    • neznám

• Vstřícná a mila obsluha, která dobre poradi s nákupem, věrnostní program s možnosti 20% slevy na nákup.
    • Možnost objednat si boty k vyzkoušení na prodejnu

• Rychlost doručení

• velká vstřícnost
    • výborná komunikace
    • slušné ceny
    • doprava zdarma

Obchod se zachoval velmi vstřícně, když jsem špatně zadal tel.č. pro vyzvednutí v Z-boxu, tak obchod zajistil opravu, ale především navrhl jako variantu znovu odeslání zboží zadarmo.

Reakce obchodu detskeboty.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi a za pochvalu. Občas se stane, že zákazník něco poplete ... od toho jsme tady, abychom to vyřešili. Napište, zavolejte, postaráme se o to :) Zdraví Kamila z Detskeboty.cz