• Komunikace se zákazníkem

Vřele doporučuji tento obchod. Zákaznický servis je opravdu dokonalý, komunikace se zákazníkem, úžasná schopnost poradit. Jsem velice spokojený. Kdyby byli všichni obchodníci, jako CZTablet tým, nebylo by nespokojených zákazníků.

• prehlednost, dodrzeni podminek
    • nezaznamenal jsem

Ferovy pristup bez komplikaci.

• dodací lhůta
    • komunikace
    • špatné zboží
    • nedodání faktury

V obchodě jsem objednla telefon,přišel vadný. Po dvouch měsících a špatné komunikaci mi poslali nový,který nejde nabít(oprava na 700,-).Bojím se ho poslat zpět.Neodporučuji.!

• žádná reakce na reklamaci - nemáme telefon a peníze také ne!

Objednali jsme si telefon začátkem prosince 2013. Dorazil až ke konci ledna 2014. Telefon nefungoval, tak jsme jej obratem poslali k reklamaci. Dodnes žádná reakce!!!

• Dlouhá dodací lhůta
    • Špatná komunikace
    • Zboží mělo neplatné IMEI
    • Reklamace neproběhla v termínu

Možná jsem měla smůlu na zboží, ale nemohu tento obchod doporučit. Moc špatná spolupráce.

Reakce obchodu CZ Tablet

Dobrý den, je nám líto, že jste nebyla s našimi službami spokojena. Zrovna jste asi jeden ze 100 zákazníků u kterého nevyšlo vše co mohlo. Jako naši omluvu prosím přijměte 5% slevu na veškerý sortiment mobilních telefonů a tabletů a samozřejmě jsou také částí omluvy vrácené peníze za zboží. Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváma za veškeré případně vzniklé komplikace.

S pozdrevm CZtablet TEAM

• Ceny
    • Zbozi
    • rychlost dodani

Funkční obchod s dobrou komunikaci, který má zboží které jinde neseženete a perfektní ceny.

• - dlouhá dodací lhůta
    • - špatná komunikace
    • - zatím mi nepřišel ani záruční list ani faktura

V tomto obchodě jsem nakoupila z toho důvodu, že nikde jinde už neměli v nabídce telefon, který jsem požadovala. Proto jsem se rozhodla nakoupit zde. Obchod mě poměrně dost zklamal, dodací lhůta byla něco přes 2 měsíce. Začínala jsem se bát, že telefon nepřijde a byla jsem ráda, že jsem nezaplatila předem. Po uplynutí měsíce od doby, co jsem telefon objednala, jsem psala nejprve jen urgenční e-mail, a tvrdili, že je telefon na cestě. Tak jsem čekala dál... Po dalším měsíci jsem pánovi volala, řekl mi, že bude doručen následující den. Sice nepřišel následující pracovní den, ale následující 3. pracovní den, ale můžu být ráda aspoň za to. Po doručení mobilu jsem zjistila, že mi pán zapomněl dát záruční list, takže doufám, že ho ještě doručí e-mailem.

• bohatý výběr zboží
    • délka dodání

kladný,ale musí se obrnit trpětlivosti

• široká nabídka
    • dobrá cena
    • komunikace

Konec dobrý - všechno dobré. Musíte být trpěliví.

• vstřícnost
    • perfektní komunikace

Jsem velmi spokojen. Tablet nebyl k dostání, okamžitě oznámeno, včetně nabídky možných řešení. 9.12. zajištěn jiný dodavatel. S dodáním do vánoc, nebo alespoň do silvestra jsem se již víceméně loučil, i tak bylo nezávazně přislíbeno teoretické dodání do vánoc. To bylo ze strany obchodu pro mne splněno, zásilka byla přepravní společností GLS převzata 20.12. Teoreticky tak bylo možné dodání do 23.12, bohužel to GLS nestihla a tablet dorazil 27.12, vzhledem k vánočnímu schonu akceptovatelné. Navíc mi za komplikace bylo k tabletu přibaleno kožené pouzdro a kapacitní stylus, takže za mne jednoznačná spokojenost a doporučení obchodu ;)

• + cena
    • - dodací lhůta

Telefon jsem objednal 5.12., platba byla přijata 9.12., mobil dorazil 3.1. .Problém jsem s tím neměl a majitele jsem zbytečně nespamoval,protože jsem byl předem upozorněn na webu,že objednávky po 1.12. nejspíš nedorazí do Vánoc a pak byli pořád nějaké svátky.Sehnal jsem zde starší kvalitní model (HTC One X+) který se již na trhu neprodává přesto, že je teprve rok starý, za velmi slušnou cenu.Myslím si však,že jediná možnost platba předem,není ideální řešení a eshop ztratí velmi mnoho zákazníků.Já se přiznám,že mě to za ty nervy asi nestálo a už to nikdy neudělám,protože většinou to jsou podvodníci.V tomto případě jsem byl mile překvapen a šťastný,že mi přišel krásný a kvalitní telefon,který zatím funguje pěkně.Když už to ale jde takhle,tak by bylo potřeba na rovinu napsat na web,že jsou takto dlouhé dodací lhůty nebo s zákazníkama více komunikovat (např.zde,nebo telefonicky).Fejsbuk stránky absolutně neaktualizované a vypadá to zbytečně nedůvěryhodně.Já osobně s komunikací neměl problém,na jediný můj dotaz mi bylo odpovězeno do druhého dne,ohledně faktury,kterou jsem dostal elektronicky.Web vypadá velmi přehledně,ale je zde plno nefunkčních odkazů.Sledování průběhu objednávky je sice pěkný způsob,ale nějak neaktualizovaný,pořád mi tam ukazuje platba přijata,ale že by to ukázalo odeslání objednávky či tak podobně, to nic.Ani firma přes kterou to posílá mě nekontaktovala,že má můj balíček,ale najednou mi volali,že jsou před barákem :D Každopádně jsem spíš spokojen,jde vidět,že eshop je nový a nejspíš jde o začínajícího pomalu rozvíjejícího podnikatele.

• - cena
    • - zboží, které se už na trhu běžně neprodává
    • - přehledné stránky
    • - dodací lhůta (1 měsíc)
    • - vázne komunikace

Nakoupil jsem z důvodu nízké ceny. Ale čekal jsem 1 měsíc. Zboží nakonec dorazilo a vypadá v pořádku. Uvidíme jak software.

• Mají poměrně levné zboží, sehnala jsem zde mobil, který se už běžně neprodává.
    • Dlouhé dodací lhůty, velmi pomalá komunikace obchodu.

Velmi mne znepokojilo negativní hodnocení ostatních zákazníků. Zboží jsem zaplatila 23.12 a stále nedorazilo ani potvrzení o zaplacení, ani zboží. Mám trochu obavy, zda dorazí v pořádku to, co jsem si objednala, takže ještě uvidím.
    Doufám, že tuto firmu očerňují zatím jen začátečnické chyby, které se časem podaří vyladit a odstranit. Bohužel v kombinaci s hodnocením ostatních a spíše lakonickou komunikací ze strany obchodu na mě zatím tato firma působí trochu neseriózně.

• Jsou podezřelí
    • Fakticky dost.

A to jsem u nich nic nekoupil.

• Naprosta spokojenost

Tenhle obchod možu doporučit jen nechapu lidi co ho krytizujou tak at nakupujou jinde

• Dodací lhůty, nevíte, kdy zboží dorazí.

Dlouhé dodací lhůty. Chybí kontakty, telefony.

• Zboží přišlo perfektně zabalené, dokonce s pár drobnými dárečky (plastový stojánek, obal na mobil, čtečka microSD)
    • Celkově jsem spokojená, věděla jsem, že dodací doba bude 14 dnů, skoro jsem se nemohla dočkat, až mi telefon přijde. Telefon jsem si objednala 29.11 a přišel mi 16.12, vzhledem k Vánocům chápu, že mi telefon nepřijde hned druhý den :)

Doporučuji obchod, nejvíce mě potěšily dárky navíc. Telefon zatím funguje, fakturu jsem dostala elektronicky. Takže vše ok :)

• vše špatný
    • místo týdne min.měsíc dodací lhuta,neochota,nezvedání kontaktního telefonu a prosím vás jen né platby předem

zrušit tuto firmu na trhu

• levné zboží
    • -dodací lhůta
    • -telefon jsem si objednával již 2.12. a stále mi nedorazil.
    • -platba na dobírku

Telefon mi stále ještě nedorazil. A to jsem si ho objednával na začátku prosince. Vše mám zaplaceno ale už přes 15 dní mi nebylo odpovězeno na žádný můj email, ani jsem žádný o stavu objednávky od doby zaplacení neobdržel...

• Zboží dorazilo
    • Komunikace s e-shopem
    • Bez faktury
    • USB kabel jeví známky nekvalitně odvedené práce, koroze na mikro USB konektoru

Mobil pod krytem ukrývá červenou nálepku s názvem LHY, nevím oč se jedná, prosím o vysvětlení...
    Mobil ve spodních rozích krytu vrže, ale jestli jde o mě tak se jedná o menší vadu.

Telefon funguje nejspíš tak jak má, takže nějaký pátek snad vydrží.